Фанови постали душевни болесници!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

waterpolista

Iskusan
Poruka
5.669
Poznati na meti psihopata

Opsednuti fanovi progone slavne i prete im. Najviše ugrožavaju pevače - od Nataše Bekvalac, preko Dare Bubamare, do „zvezda Granda"
s1
Nataša Bekvalac, Dara Bubamara

NE SPAVA MIRNO... Duševni bolesnik hoće da „spase" Natašu Bekvalac od muža / ŽRTVA NA „FEJSBUKU"... Dok je Dara Bubamara još bila trudna, neko je postavio slike „njene" tek rođene bebe

Na teniskom turniru u Hamburgu 1993. dogodilo se nešto što je šokiralo svet. Umobolni fan tadašnje teniserke broj jedan Štefi Graf, Nemac Ginter Prah, istrčao je na teren i zabio jugoslovenskoj teniserki Moniki Seleš nož u leđa. Povreda je kasnije zaceljena, ali Monika se nikada nije vratila u vrh ženskog tenisa.

Ovo je možda jedan od najboljih primera kako opsednuti fanovi mogu da unište karijeru poznatih. U najmanju ruku, mogu da im prirede neprijatnosti. Ovih dana učesnik „Velikog brata" Manuel Stojanović i pevač Nemanja Stevanović vode borbu sa pomahnitalom lažnom ćerkom premijera Mirka Cvetkovića. Devojka koja se predstavlja kao Ana Cvetković ne ostavlja ih već mesecima na miru, šalje preteće SMS-ove, zove usred noći...
Manuel Stojanović iz „VB" i pevač Nemanja Stevanović

MESECIMA IH PROGONI LAŽNA PREMIJEROVA ĆERKA... Manuel Stojanović iz „VB" i pevač Nemanja Stevanović

Pre nje, život mnogih estradnjaka zagorčala je izvesna Miljana iz Niša, koja ne ostavlja na miru „zvezde Granda" Darka Lazića, Slobodana Vasića, Aleksandru Bursać i Jelenu Kostov. Otkad su počeli da se takmiče za „zvezde Granda", pa sve do danas, ta devojka redovno dolazi na sve njihove nastupe i svakodnevno im upućuje preteće SMS poruke.

Jelena Kostov kaže da je u više navrata bila potresena sadržajem neprijatnih i bolesnih poruka.

- Pretila mi je užasnim stvarima! Toliko su umobolne da ih ne bih prepričavala, ali sam se nekoliko puta uplašila da se ne obistine. Preti i mojim najmilijima - otkriva Kostova.

U slučaju Darka Lazića Miljana je otišla i korak dalje.

- Ta devojka je otišla u poštu i ne znam na koji način je uspela da preusmeri pozive sa mog na njen mobilni - ispričao je Darko.

Darko ne bi to ni znao da ga nije pozvao Saša Popović i pitao što se ona javlja na njegov mobilni.

- Poludeo sam. Pitao sam u pošti kako je to moguće, a oni su mi odgovorili da je došla i rekla da je izgubila tu karticu i da preusmerava na novu. Dva puta sam je prijavio policiji, oni su je opomenuli, obećala im je da neće više da zove i šalje poruke, a evo je opet - kaže Darko, i podseća da je ista devojka proganjala i Dušana Svilara.
s2
Aleksandra Bursać, Slobodan Vasić i Jelena Kostov

IZVESNA MILJANA IMA POSEBAN PIK NA „GRANDOVCE"... Aleksandra Bursać, Slobodan Vasić i Jelena Kostov

Fanatičnost je na svojoj koži osetio i Milan Topalović Topalko. On je na kućnu adresu u Novoj Varoši dobio gomilu pretećih pisma, koje su mu poslali fanovi drugih takmičara za „zvezde Granda".
a

Đurić: To su osobe bez svog identiteta

Neuropsihijatar Zoran Đurić kaže da su fanovi koji maltretiraju poznate ličnosti osobe sa neizgrađenim identitetom.

- Koja devojčica nije maštala da bude lepa kao neka glumica ili pevačica? Koji dečak nije maštao da bude snažan kao superheroj? U vreme sopstvenog formiranja, mi se trudimo da se ponašamo kao ličnosti koje su nam uzori. To su nam modeli, sve dok ne izgradimo sopstveni sistem vrednosti - kaže Đurić, a na pitanje da li je „normalno" da neko zove poznatu ličnost nekoliko puta dnevno, šalje ljubavne poruke i dolazi na vrata, odgovara:
- Nije normalno. To je izraz lične nesreće i otuđenosti od sebe i sopstvene sredine. Normalno je da devojka zavoli momka iz razreda, iz komšiluka ili sa posla. Isto važi i za mladiće. Maštanje o idealnima je za početak puberteta. Ali, eto, neki ostanu na tom stepenu razvoja. Takvo ponašanje spada u psihičko maltretiranje, kao i sve što ljudi rade da zadovolje sebe, nanoseći pri tom štetu drugima.

Ni Nataša Bekvalac ne spava mirno. Na njenu kućnu adresu konstantno stižu preteća pisma koja joj šalje bolesnik koji se lečio u duševnoj bolnici. Pisma stižu kako na Natašinu, tako i na adresu njenih roditelja, koji su jako zabrinuti i žele da joj angažuju obezbeđenje, za šta seksepilna plavuša ne želi ni da čuje. Osoba koja joj šalje pisma u njima navodi da zna da Nataša nije srećna, da joj se to vidi na licu i u očima i da on vidi izlaz za njih dvoje, a za nesreću krivi njenog muža Daču Ikodinovića. Da razloga za strah svakako ima, govori činjenica da je ista osoba pre nego što je smeštena u duševnu bolnicu pisma sličnog sadržaja slala i Miodragu Kostiću Koletu, kojeg je čak pokušala i da napadne u njegovoj firmi!

I njenoj sugrađanki Dari Bubamari obožavalac je napravio pakao od života, i to na „Fejsbuku". Naime, na Darinom profilu osvanule su fotografije njene tek rođene bebe, zajedno sa utiscima i komentarima novopečene mame o porođaju. Sve bi bilo u redu da je to zaista ona napisala, a ne neki sumanuti obožavalac, i to dok je Dara i dalje bila trudna! Ta osoba je prethodno objavila i lažni ultrazvuk i snimak fetusa.

- Bila sam u devetom mesecu trudnoće, a Milanu su ceo dan svi čestitali. Meni još nije bio ni termin za porođaj. Mnoge kolege zvale su da pitaju kako sam. Zar je moguće da su mi u devetom mesecu zagorčavali život?! Brinula sam da ću se prevremeno poroditi zbog psihopate - kaže Dara.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top