seks i soc-net sajtovi (facebook, myspace...)?

Koliko ste recka postigli preko facebook-a i ostalih tog tipa sajtova?

  • nijednu

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5+

  • nijednu

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5+


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zanima me da li ste postigli neku recku pomocu ovih sajtova i koliko? Ali vazi se samo sa totalno nepoznatim likovima!

Uclanila sam se na Fejs, pre svega zbog vas, drugari, a onda se javio veliki broj mojih obozavalaca sirom sveta. Nisam se smuvala ni sa kim, jer imam decka, ali imam oko 30 udvaraca dnevno, od kojih je 20 stalnih.
 
Uclanila sam se na Fejs, pre svega zbog vas, drugari, a onda se javio veliki broj mojih obozavalaca sirom sveta. Nisam se smuvala ni sa kim, jer imam decka, ali imam oko 30 udvaraca dnevno, od kojih je 20 stalnih.

nije ti to poljoprivredna zadruga ,pa da se uclanjujes...
mile,ti se bas primio na ulogu zene...nadam se da se ne tripujes i da imas mecu jednom mesecno...
Ma, to ti je lako. Eto, ja se ulogujem i odmah navale desetak njih. Ja sam ranije radila na hotlajnu, pa znam sta ih pali i mogu da ti kazem da sam bas dobra. Caki imam i stalne udvarace.
hot miletova gej linija...specijalizovan za trandze...


inace,fejsbuk i majspejs su budalastine...manje-vise ,kapiram da svi nesto lazu po tim fejsovima...ja sam ovo,ja sam ono...
mile,moderna pevacica je klasican primer...uspeo je da odradi varijantu da je zensko i vi mu svi verujete...toliko o tim varijantama...
 

Back
Top