zenska provokacija

Inače, ja sam sada u petak, rešio da izađem i da smuvam neku ženu. Već sam sam skoro mesec dana (ne mogu više) i niš' ono popio jedan viskić, posle prešao na kolu, jer vozim, malo igrao...kad devojka koja je do našeg stola igrala se poče čudno nabijati i pribijati ka meni. Ja je pohvata, odigrašmo nekoliko pesama, upoznašmo se... Znači, ona je mene startovala (preduhitrila me!) i sve fino, celo veče igrašmo, hvatašmo se, i pitam ja nju: " Imaš dečka?" Ona me pogleda, pa reče: " Imam!" Ja ni pet, ni šest: " Pa što onda flertuješ sa mnom?" Kaže ona: "Sladak si!" I na tome ostade... U prevodu: "IGRAM SE SA TVOJIM MALIM NAPALJENIM, STALNO-USPRAVNIM MOZGOM!" Jasnije? ;)
 
Bio sam skoro na rodjendanu i tamo je bila jedna jako lepa devojka sa skroz providnom crnom bluzom od chipke, ispod SAMO crni brus... Vidi se sve na njoj. Ono je extra!!! Kad sam joj prisao rekla je da ima momka...Cemu onda taj provokativni style?

Što bi reko Njegoš: "Sve žene su k.urve. Izvini majko i ti si žena.":mrgreen:
šaim se.....:mrgreen:

@tema

Jednostavno neke žene vole da takvim izgledom privuku pažnju.....:D

P.S. "Ćud je ženska smiješna rabota!" Gorski Vijenac :mrgreen:
 
Što bi reko Njegoš: "Sve žene su k.urve. Izvini majko i ti si žena.":mrgreen:
šaim se.....:mrgreen:

@tema

Jednostavno neke žene vole da takvim izgledom privuku pažnju.....:D

P.S. "Ćud je ženska smiješna rabota!" Gorski Vijenac :mrgreen:

Ovo prvo je rekao Napoleon, a ne Njegos.

Ovo drugo je rekao Njegos i s tim se slazem. Steta sto danas Njegosa koriste samo u politicke svrhe.
 
Pa ne znam shta vam smeta... smeta kad se cure zapuste kad su u vezi/ braku, a smeta kad su dotjerane i sredjene. :)
Shta onda valja?
Pa ako ima momka ne mora se u mantiju obucji :)))

Ja sma imala smijeshnu situaciju kad sam ljetos kretala na more sa drugaricama,kupila jednu predobru majicu, malo provokativnu... :)
I pokazala je momku,a on ... "Hocesh ti to nositi na more?"
A ja ni pet ni shest "Pa normalno"
I jedno sam veche poshla da je obuchem na moru...al sam se sjetila da bi njemu bila mukica i ostavim je nazad u kofer. :)
Isto tako kad idem na neki rodjendan,zurkicu i kad se sredim, on oblijecje oko mene,pa mu krivo,al voli kad sam sredjena :)

Pa zar nije bolje kad ti neko kaze " u,shto ti je fin momak/cura" nego "bash je zapushten,ne znam kako mozesh biti s njim/njom"...?
 
Ukoliko se djevojka oblači provkativno nema šta drugo da poruči nego "Dođi i je*i me", isto tako, djevojke ako se tako oblače ne mogu se nadati da će ih ljudi smatrati za inteligente, pametne, obrazovane osobe.

Koliko god kažu da izgled nije važan, za mene jeste, prvo te vidim kao figuru a onda kao biće. Isto tako slušanje određene vrste muzike, književnost, opšta kultura, sve to ima uticaja u karakterizaciji osobe. (kod mene)
 
Ukoliko se djevojka oblači provkativno nema šta drugo da poruči nego "Dođi i je*i me", isto tako, djevojke ako se tako oblače ne mogu se nadati da će ih ljudi smatrati za inteligente, pametne, obrazovane osobe.

Koliko god kažu da izgled nije važan, za mene jeste, prvo te vidim kao figuru a onda kao biće. Isto tako slušanje određene vrste muzike, književnost, opšta kultura, sve to ima uticaja u karakterizaciji osobe. (kod mene)

To lici na predrasude...
 
curi koja voli da chita ne treba dechko?
istina, govori puno to shta oblachish, slushash... ali chesto se neshto mnogo ozbiljnije krije iza toga...

pa brate,ja nikada ne bih obukla tako nesto.......
u petak sam izasla,uzela belu vunenu haljinicu u obliku zvona,koja je inace gore rolka,i na kratke rukave je,neprovidne carape,i ravne cizme....znaci nista se,apsolutno nista nije videlo
i to me nije sputalo da se dobro osecam........i da khm:mrgreen:
 
da... chesto je sve obrnuto...
cura mozhe da bude i pametna i nachitana, i opet da se obuche provokativno jer hotje da privuche pazhnju suprotnog pola (mozhda i istog :D) jer ga na prvi pogled netje privutji time shto zna npr. ko je napisao eugeniju grande....

Pametna djevojka će da čeka svoju priliku, nema potrebu za time da privlači maloumne napaljenike, naravno profuknjači će prići samo muškarci sličnog mentalnog sklopa , u želji da "umoče".
 

Back
Top