"SRPSKI PORTAL"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

steley

Zainteresovan član
Poruka
121
E ovako...

na moj um je doshla cool ideja...dakle u pitanju je neshto kao srpski portal, ali ne portal tipa Krsta, nadlanu ili tako neshto, nego portal na kom bi neko iz srbije (a kasnije bismo preveli i na neke jezike), mogao da vidi SWE informacije iz srbije... o srbiji...

npr: imao bi 5 odeljaka....1. informacije (najnovije vesti iz svih domena)
2. turizam (gde bismo naprawili najvecu bazu turistickih objekata, hotela, slobodnih kapaciteta, agencija...itd)

3. istorija srbije (clokupni istorijat...gradjevine, spomenici kulture....od najstarijih dana do danas zatim kultura srbije, knjizevnost, jezik, vera...)

4. moderna srbija (ankete, istrazivanja, srbija danas, magazini, slike, videos....)

5. ambasadori srbije u swety (sportisti, nauchnici, akademici itd...)

Mislim da ideja nije losa, da zahteva angazovanje bar 2 EXTRA poznavaoca PHP-a, zatim 2 osobe za dizajn sa perfektnim dizajnom i naravno osobe koje ce implicirati sadrzaj u sajt...
Sajt bi sigurno imao podrsku ministarstva nekog jer ce imati za ideju ocuvanje srpskog identiteta...te bi u widu finansijske podrske bilo cool...

Owo sam postawio chisto da widim koliko bi imalo zainteresovanih, i to....

Pisite ovde, ali josh bolje na NESTELEY@GMAIL.COM
 
prijatelju, ja bih ti za početak predložio da počneš da pišeš na srpskom jeziku, jer ako ovako nastaviš sa ovim engleskim sranjima pola pismenih ljudi, koje takve informacije zanimaju, te neće razumeti... :per: a što se ideje tiče, mislim da je to skroz uzaludan posao, sem ako to ne radiš u saradnji sa državom ;)
 
Koliko sam ja razumeo oces da napravis sajt PORTAL SRBIJA (sa svim onim ssto si nave) ja bih zeleo da ti pomognem o radnji sajta .npr da ubacujem nesto o srpskom narodu............ A da li imas vec otvoren nalog za saj ili vec neku adressu ??????
 
Mi nismo hijene i hejteri, takav portal kao što si ti gore naveo za ideju je već u izradi, a vodiće ga desetine srpskih blogera, već je zakupljeno nekoliko domena, i hosting su dobili ...

A što se tiče toga sajta, ako počinješ nešto da praviš, prvo obnovi srpsku gramatiku, pošto ja koliko znam, u srpskom jeziku ne postji slovo "W" ni "SH" i "CH" !
 
Steley ti si veci krelac nego sto sam mislio i slazem se sa Vladom lepo kaze ja sam ti pruzio pomoc a ti kako hoces ali pogledaj moje blogove i sajtove i ako sam mladji od tebe 10 mozda i vise godina


:RISON CLUB

BELI ZEKA

DISASTER SITE

KO JE TEBE UOPSHTE PITAO DA MI DASH TWOJE SAJTOVE??
I koliko znam srpski jezik koristi jedino CIRILICU, a owo "w", "sh" i "ch", se koristi u neformalnom internet okruzenju !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top