ZADNJI SEX...gde, kada i kako ce nam biti

...e pa bilo je to ovako, godina je 2075 16.12. moj rodjendan, drugari su mi za rodjendan uplatili virtuelani sex sa replikom forumashice hepiness iz 2009 te godine...:rumenko:
...stvaljam dobro platjeni chip u mali prorez pored slepoochnice (koji su mi napravili 2035 te kada smo svi najzad isprogramirani da radimo po novom vladinom programu) i zagrevanje pochinje...:rumenko:
...hepines ulazi u moju staklenu sobu gde sam smeshten kako bih bijo izolovan od virusa koji vladaju planetom, el ipak chovek mojih godina koji od tolike vazznosti za planetu mora biti dobro zashtitjen...
...lagano se pale sintetichke svetje i chuje se lagana muzika koje dopire iz neodredjenog pravca ali tako je dobra da opushta svaki mishitj na mom telu, osim jednog najbitnijeg za dalji sled dogadjaja...
...i lebdi u bestezzinskom stanju moje sobe, flasha najfinijeg albanskog crnog vina, (berba 2020, poslednja berba pravog grozzdja pre velike radijacije) i dve vinske chashe iz seta koji se koristijo na srpskom kraljevskom dvoru...:rumenko:
...nauka je toliko napredovala da ovaj hologramski prikaz forumashice hepiness iz 2009 te godine verno docharava i temperaturu njenog tela kao i sve mirise koji se vremenom od eterichnih ulja pretvaraju u najfinije mirisne note koje jedno zzensko telo mozze da proizvede...:rumenko:
...umene je mishitj ispod kozze bijo napet do pucanja...:rumenko:
...i tako je i bilo, opet sam se napalijo ko zzivotinja i puko mi je taj preostali mishitj i iskrvarijo sam po staklenoj sobi i opat osto suva kuurca i jebesh zzivot odoh ja da se ubijem kad ne mogu da ***** ni prokletu prikazu...:(
 
E poshto ima tema prvi sex, a ti prvi su vishe dosadili..mislim kome se yebe vishe za taj prvi, zzivimo u sadashnjosti..buducnosti :mrgreen:..alii zanima me kako zamishljate svoj poslednji, najzadnjiji sex :mrgreen:
..kakav bi taj zadnji sex u zzivotu voleli da vam bude..opishite :mrgreen:

:sad2:
pa....uz pomoc stapa i kanapa uspeli smo da nesto malo preostale mase podignemo,jednom je zatalasao,pogledao me i preminuo...ja sam jos dugo,dugo zivela srecno u zdravlju i veselju :mrgreen:
 
...e pa bilo je to ovako, godina je 2075 16.12. moj rodjendan, drugari su mi za rodjendan uplatili virtuelani sex sa replikom forumashice hepiness iz 2009 te godine...:rumenko:
...stvaljam dobro platjeni chip u mali prorez pored slepoochnice (koji su mi napravili 2035 te kada smo svi najzad isprogramirani da radimo po novom vladinom programu) i zagrevanje pochinje...:rumenko:
...hepines ulazi u moju staklenu sobu gde sam smeshten kako bih bijo izolovan od virusa koji vladaju planetom, el ipak chovek mojih godina koji od tolike vazznosti za planetu mora biti dobro zashtitjen...
...lagano se pale sintetichke svetje i chuje se lagana muzika koje dopire iz neodredjenog pravca ali tako je dobra da opushta svaki mishitj na mom telu, osim jednog najbitnijeg za dalji sled dogadjaja...
...i lebdi u bestezzinskom stanju moje sobe, flasha najfinijeg albanskog crnog vina, (berba 2020, poslednja berba pravog grozzdja pre velike radijacije) i dve vinske chashe iz seta koji se koristijo na srpskom kraljevskom dvoru...:rumenko:
...nauka je toliko napredovala da ovaj hologramski prikaz forumashice hepiness iz 2009 te godine verno docharava i temperaturu njenog tela kao i sve mirise koji se vremenom od eterichnih ulja pretvaraju u najfinije mirisne note koje jedno zzensko telo mozze da proizvede...:rumenko:
...umene je mishitj ispod kozze bijo napet do pucanja...:rumenko:
...i tako je i bilo, opet sam se napalijo ko zzivotinja i puko mi je taj preostali mishitj i iskrvarijo sam po staklenoj sobi i opat osto suva kuurca i jebesh zzivot odoh ja da se ubijem kad ne mogu da ***** ni prokletu prikazu...:(

E Pichi,bona za ovu pricu druze..:lol: :ok:
 
Godina je 2050...Preselio sam se u Italiju..Jedno malo mesto pored Rima...Naravno zavladala je komjutOrska era,i biometrijiski cipovi i drkanje q.urca vise nije in..sada sluze androidi za to...nabaviJo sam jednog androida od Djure svercera,po povoljno ceni..Elem,dok sam sedeo u svojoj kuci,i pio casicu dobrog vina,koje sam razume se replicirao,pustio sam na hifi uredjaju disk,sa muzikom barry white-a,i uzivo se u vidu holograma pojavio isprede mene,taj teskas soul romanticne muzike,dok sam komjuteru izdao naredbu da prigusi svetla.Aktivirao sam Najnoviji sem android,lika ova male droc Rihanne,i naterao je da se uvija uz mene,ali pre toga da mi donese lekic za potenciju,posto se naravno patka vise sama ne dize...i dok se ona uvijala ispred mene...i krv krenula da pumpa dole,posle 10-tak minuta po upotrebi istog lekica...mala je izvijala kukove i mesala svojom slatkom guzom ispred mene,i nabijala mi se na tuki,u tom momentu mi stize poruka od spirtualnog vodje i mentoroa Sinketa,da je konacno istorbao jednu stariju damu,i da se pichi konacno manuo anala,nabio sam joj ga do balcaka i preminuo sa osmehom na licu...

THE END
 
E poshto ima tema prvi sex, a ti prvi su vishe dosadili..mislim kome se yebe vishe za taj prvi, zzivimo u sadashnjosti..buducnosti :mrgreen:..alii zanima me kako zamishljate svoj poslednji, najzadnjiji sex :mrgreen:
..kakav bi taj zadnji sex u zzivotu voleli da vam bude..opishite :mrgreen:


Ja sam sanjao jednom da je neka vrh riba profesionalni ubica. Dosla, ja nemocan posto ona ima oruzje i ja je pitam jel moze da mi ucini poslednju zelju, ona kaze, sve zavisi sta, ja reko da se kresnemo. Izjebemo se i upuca me u glavu. Bolestan san ili mi se svidelo... :)
 

Back
Top