trgovina sajtovima

radi se o prodaji domena... ne sajtova...

da li ste znali da serbia.com ne pripada nijednom srbinu?
idite na http://www.internic.com/whois.html ,otkucajte serbia.com i videcete...

dakle, toliko o razvijenosti naseg "srpskog" mentaliteta i kulture kada ni ovo nije znao neko da kupi (registruje).. sada, ako bi zeleli da kupoimo ovaj domen, trazice nam bar milion zelenih (ili jos gore, ovih evropskih) tako da... ma ajde, nisu srbi za inetrnet.. sta nam je.. treba svi da se vratimo na ovce !!!!

(kao moderator mozda i nisam trebao ovo da napisem, ali, LJUT SAM STO SMO GUBILI VREME DESET GODINA)
 
Pa ko ti branio da ga ti registrujes i koji smo to mi koji to nismo uradili :) Salu na stranu za taj domen se nije setio tek neko bez veze nego ga je registrovao verisign ...
A i milion € je pogresna procena . Toliko tesko da bi se dobilo i za sex.com :) moja procena za taj domen je izmedju 5.000 i 15.000 $ . Mada mozda i gresim ali ne verujem ...
 
slj:
Pa ko ti branio da ga ti registrujes i koji smo to mi koji to nismo uradili :) Salu na stranu za taj domen se nije setio tek neko bez veze nego ga je registrovao verisign ...
A i milion € je pogresna procena . Toliko tesko da bi se dobilo i za sex.com :) moja procena za taj domen je izmedju 5.000 i 15.000 $ . Mada mozda i gresim ali ne verujem ...

a dobro bukvalisto, citj malo izmedju redova ;) nisam bas mislio milion evra, sta ti je ...

ali, nismo vlasnici..
 
I ostavite Jevrejski narod na miru nije ni malo mudro to sto spominjete umesto EURO-a nema nikakve veze ni sa pisanjem ni sa izgovorom, izvinjavam se administratoru jer ovo nije tema za ovde ali sam mmorao da odreagujem kad nema ko
 

Back
Top