New year!!! :)

iako imam godina, uvek, bash uvek predpraznicno i praznicno raspolozenje me osvoji, da naravno da volim da sam deda mraz, za svakoga se nadje po neshto ispod jelke, cak su tu i neki pokloni za dobronamernike koji otvore vrata moga doma da cestitaju praznike;)Obozavam praznike, veceras cu pregledati dekoracije, svake godine po neshto dodam:rumenko:pita me mm, u kojoj boji je ove godine jelka:zcepanje:on voli plavo srebrnu kombinaciju pa je proshla bila u njegovom stilu , cak sam i zavesu i stolnjak kupila zbog njega u plavoj boji;)ove godine se ispunjavaju moje zelje oko dekoracije;)
 
smaracina iskreno
dete me vec davi da kitimo jelku,ko ce da ide u podrum po sve te zezancije?linda!ko ce da usisava posle kicenja?linda!ko ce da vraca u januaru sve to u podrum?linda!e pa sad cekam da vidim da l ce mm da se seti
onda u gradu ne mogu da nadjem parking jer su svi zivi dosli da vide novogdisnji alzaski vasar,cuven u celoj francuskoj
a 31. ne mogu da spavam jer mi usi pucaju od vatrometa i petardi,a mm 01.01 se duri jer sam spavala i tako ,veselo uglavnom:lol:
 
Hello ladies! :cao:
Radujete li se novogodisnjim praznicima i pripremate li se za njih?
Da li ste i kako resile da obradujete i iznenadite svoja najbliza i najvoljenija bica? Na koji nacin bi same sebi i/ili drugima bile Deda Mraz?
Ja :heart: Novu godinu! :vatromet:

novu godinu ne gledam ko praznik nego ko priliku da se malo luduje, opustenije nego drugim danima, jer na zalost ako nekog drugog dana izadjes sa kapicom s lampicama ljudi ce te cudno gledati, licmerno al je tako na zalost

a za ovo boldovano =>
istockphoto_7752091-sexy-santa-claus.jpg

:zper:
 
Zashto:(zar te ne stigne neki poseban osecaj, to su dani kada se svi bez obzira kako zivimo trudimo da nam bar tih nekoliko dana prodje sa osmehom na licu...:):heart:

Pa ne :( ne volim ni rođendan. Ne znam zašto, ali je tako od kad znam za sebe.

U stvari, mene nervira ta gungula oko toga da se negde mora otići i da se za NG mora fantastično provesti. Ja se npr uvek lepo provedem kad opušteno izađem sa prijateljima, dok mi takvi usiljeni izlasci ne leže uopšte. Zato biram da ostanem kod kuće i žderem rusku salatu :D

Ali npr slavu obožavam :heart: i uvek se divno provedem :heart:
 
da...svi su u neko trčanje, frku...blabla...da se ždere, da se loče...
...a dan ko i svaki drugi...
....misim...samo još jedan povod za orgijanje...ništa drugo...
...a to mogu i svaki dan ako je dobro društvo i atmosfera...
 
iako imam godina, uvek, bash uvek predpraznicno i praznicno raspolozenje me osvoji, da naravno da volim da sam deda mraz, za svakoga se nadje po neshto ispod jelke, cak su tu i neki pokloni za dobronamernike koji otvore vrata moga doma da cestitaju praznike;)Obozavam praznike, veceras cu pregledati dekoracije, svake godine po neshto dodam:rumenko:pita me mm, u kojoj boji je ove godine jelka:zcepanje:on voli plavo srebrnu kombinaciju pa je proshla bila u njegovom stilu , cak sam i zavesu i stolnjak kupila zbog njega u plavoj boji;)ove godine se ispunjavaju moje zelje oko dekoracije;)

:heart::heart::heart:

Ljudi, ja se slazem da se mnogi sebi dragih sete tek za neke velike datume i da zato Nova godina ume da izgleda izvestaceno i kao da se svo to darivanje i veselje prosto mora, ali postoje izuzeci kojima je to prilika da se okupe i budu zajedno, uzivaju u atmosferi grada punom lampiona i sarenih izloga... Ja licno volim Novu jer se tada u meni bude ona slatka iscekivanja iz detinjstav, ne znam, tada sam sva razdragana i bezbrizna...
 
da...svi su u neko trčanje, frku...blabla...da se ždere, da se loče...
...a dan ko i svaki drugi...
....misim...samo povod za orgijanje...
...a to mogu i svaki dan ako je dobro društvo i atmosfera...

:worth: e baš tako, a ne samo tad.
Inače, ja volim 1. januara da se šetam po gradu, tako je lepo i mirno i uopšte ne liči na ludnicu koja je vladala danima unapred.:heart:
E. zbog tog haosa u gradu koji počinje 10 dana pred Novu godinu, ludim :besna:
 
Hello ladies! :cao:
Cao i tebi :D.

Radujete li se novogodisnjim praznicima i pripremate li se za njih?
Radicu nesto drugo u odnosu na standardno, relaksirati se, videti ljude koje ne vidjam cesto. Uzivacu u hobijima za koje nemam dovoljno vremena :heart:.

Da li ste i kako resile da obradujete i iznenadite svoja najbliza i najvoljenija bica?
Tek treba da napravim spisak dragih ljudi i pripremim poklone. Imam po neku ideju :).

Na koji nacin bi same sebi i/ili drugima bile Deda Mraz?
Volim da opazam i pamtim ono sto dragi ljudi vole, zele...i da ih time obradujem, ukoliko se to poklapa sa mojim mogucnostima i shvatanjima.

Ja :heart: Novu godinu! :vatromet:
Ne dozivljavam je drugacije od ostalih praznika, osim sto oznacava crtu iza koje se covek moze okrenuti i videti svoj rezime. S vremenom ukazuje na vrlo jasnu prolaznost, sa sve vecom voljom za gledanjem u napred :ponoc:.
 
otkako sam prošle godine odsedela uz forum za ng sve mi to mnogo lakše pada =)
prva godina da ništa nisam morala i tako
mislim, volim ja praznično raspoloženje i jelku sam mogo volela da kitim kad sam bila mala
(hint: ponovo mogu da se kupe stakleni ukrasi al su skupi ko đavo)
sve to volim i uživam
al da sad nešto 10 9 ..1 0 jeeeeeeee i to dok neko povraća u klozetu... e to ne mogu da podnesem
 
Odavno mi NG ništa ne znači... missim, da, napravimo žurku (bez jelke, nismo deca :lol: ), dobro je što tada svi imaju vremena i mogu da dođu, i to bi bilo to... žurka k'o i svaka druga... samo se komšije ne bune :)
 
Ne radujem se.
Tacnije, malo me smara ta NG euforija.
Izbegavam Centar u sirokom krugu u tom periodu.
Odem ja uvek negde za Docek, da ne ispadam namcor, ali bolje se provedem bilo koje drugo vece kad izadjem nego tada.
Jedino prosle godine nije bilo lose, bila sam na planini sa drustvom.
Jelku ne kitim...ima 15 godina.
 

Back
Top