Ono što je Slobo postigao ratom Tadić će to isto ali u miru

nesko101

Elita
Poruka
18.164
Slobo je sa pogrešnom politikom u to vreme postigao da nas većina zapada nagradi bombama ali i sada Tadić pogrešnom politikom slabi jedinstvo Srbije i to u miru.
Kako je moguće da većina Srba ne vidi da Tadić dozvoljava ono što je davno rešio SVETI SAVA. Kada je uspeo da spaji pocepanu Srbiju po regionima.On je uspeo zato što je bio svetac od boga poslat, ali braćo Srbi zar mislite da će ********* po krvi spojiti nesložnu i već pocepanu Srbiju?
Onaj koji misli da će Tadić problem cepanja Srbije rešiti sa onima koji su je ranije cepali grdno se vara, jer će se Srbija toliko pocepati dok dođe do EU da neće imati šta da uđe u nju, kad za to dođe vreme.A to vreme koliko je zaista daleko govori i sama Holandija ovih dana.
 
S L O B A ??????:eek::sad2:


Покушаћу да те имитирам како ти коментаришеш,
масакрираш текст из теме:




Onaj koji misli da će Tadić problem cepanja


...решити вечитим тражењем кривца у неком другом,
ВАРА се!!!



**********************************************************

:roll::roll::roll:....:zcepanje::zcepanje::zcepanje:


.
 
Slobo je sa pogrešnom politikom u to vreme postigao da nas većina zapada nagradi bombama ali i sada Tadić pogrešnom politikom slabi jedinstvo Srbije i to u miru.
Kako je moguće da većina Srba ne vidi da Tadić dozvoljava ono što je davno rešio SVETI SAVA. Kada je uspeo da spaji pocepanu Srbiju po regionima.On je uspeo zato što je bio svetac od boga poslat, ali braćo Srbi zar mislite da će ********* po krvi spojiti nesložnu i već pocepanu Srbiju?
Onaj koji misli da će Tadić problem cepanja Srbije rešiti sa onima koji su je ranije cepali grdno se vara, jer će se Srbija toliko pocepati dok dođe do EU da neće imati šta da uđe u nju, kad za to dođe vreme.A to vreme koliko je zaista daleko govori i sama Holandija ovih dana.


Неумесно је уопште упоређивати Милошевића и
Тадића!
Тадић никада неће моћи да достигне ПОШТОВАЊЕ народа какво је
имао Милошевић,...па џаба, можеш да пишеш шта год хоћеш, али
у самом наслову ти се налази ГРЕШКА!:bye:

.
 
Уз моју поруку, као доказ,...ова слика:

milo3.span.jpg



Нека неко постави сличну Тадићеву слику :think:

.
 
A JEL, TO ZATO ŠTO TI JE TADIĆ TOLIKO PRIRASTAO ZA SRCE:eek: pa te boli što ga dela Svetog Save razotkrivaju.:think:

Tadic mi je toliko prirastao za srce da mu se smejem svaki put kad ima neki javni nastup.

A dela Svetog Save ga stvarno razotkrivaju, sa tom dubokoumnom recenicom se apsolutno slazem. Sveti Sava je bio stvarno vidovit; zamisli, uspeo je da razotkrije coveka koji zivi 800 godina posle njega...
 
Уз моју поруку, као доказ,...ова слика:

milo3.span.jpg



Нека неко постави сличну Тадићеву слику :think:

.

Tadić nije imao priliku da zloupotrebi jedinstvo naroda, vreme za ujedinjenje i opasnost po srpski narod. SlobO je sve to imao kao potencijal koji je lepo iskoristio za vlastito bogaćenje ;)
 
Tadić nije imao priliku da zloupotrebi jedinstvo naroda, vreme za ujedinjenje i opasnost po srpski narod. SlobO je sve to imao kao potencijal koji je lepo iskoristio za vlastito bogaćenje ;)


Можеш тако да пишеш из незнања,...али ниси ти крив!


Дао је свој живот...изгледа УЗАЛУД!!!!
20060407002304601.jpg




Ето, могао је да крцка "те паре":roll:

.
 
Tadic mi je toliko prirastao za srce da mu se smejem svaki put kad ima neki javni nastup.

A dela Svetog Save ga stvarno razotkrivaju, sa tom dubokoumnom recenicom se apsolutno slazem. Sveti Sava je bio stvarno vidovit; zamisli, uspeo je da razotkrije coveka koji zivi 800 godina posle njega...
Pa samo dobrim delima se učinilo da se prepoznaje zlo kroz vekove.U suprotnom samo bi se za zlo i znalo.:think:
 
Можеш тако да пишеш из незнања,...али ниси ти крив!


Дао је свој живот...изгледа УЗАЛУД!!!!
20060407002304601.jpg




Ето, могао је да крцка "те паре":roll:

.

Nije on dao život nizašta, već su ga uhapsili i sudili mu jer je bio zlikovac. Džaba njegovo busanje u nacionalističke grudi kad je unestrećio čitav narod, što u matici, što sa strane. Postali smo najomraženija nacija na planeti, gori od nekih kanibala...

No, ako imaš potrebu da od nekoliko loših opcija uvek biraš jednu, ti izvoli. Ja bi lično pristao da obezbedim nekoliko generacija svojih potomaka i dam za to život, ali nikad ne bih uništio vlastiti narod i gurno ga 50 godina u prošlost. Jadno... S.M. nije učinio ništa, ama baš ništa dobro za Srbe, Srbiju i srpski narod, naciju, istoriju, ekonomiju, raputaciju, poštovanje i identitet. Ništa dobro, samo mnogo lošeg... Žao mi je što mu mi nismo sudili.

A što se mog neznanja tiče, pokušaj da ga testiraš nekim argumentom ;)
 
Неумесно је уопште упоређивати Милошевића и
Тадића!

у самом наслову ти се налази ГРЕШКА!:bye:

.
U naslovu nisam pogrešio zato što nisam mogao da podvučem jasnu paralelu između njega tj.Miloševića i nekada svetog Lazara koji je za razliku od njega,išao do samog kraja iako je unapred znao za poraz kao i sam Slobodan.
Znači ostavimo ono tj. braniti Sloba da nije hteo da žrtvuje narod i slično:think: jer u suprotnom bi sveti Lazar postao kriv što je gotovo uništena najhrabrija i najčistija Srpska populacija.
 
A tebi je Sveti Sava potreban da bi ti u zivotu naucio da prepoznajes zlo? To nauciti bez njega je nemoguce?
Pa naravno Sveti Sava je otac i stub pravoslavlja, tako da je potrebno da on bude Srbima primer za sve.:cool: Zato nemoj da se mešaš u nešto gde nemaš blage veze:dash: i da mi tu pričaš da ti nije njega ne bi znao za zlo i slično:besna:Trebalo bi da te je sramota što ovako razmišljaš:worth:
 
Nije on dao život nizašta, već su ga uhapsili i sudili mu jer je bio zlikovac. Džaba njegovo busanje u nacionalističke grudi kad je unestrećio čitav narod, što u matici, što sa strane. Postali smo najomraženija nacija na planeti, gori od nekih kanibala...

No, ako imaš potrebu da od nekoliko loših opcija uvek biraš jednu, ti izvoli. Ja bi lično pristao da obezbedim nekoliko generacija svojih potomaka i dam za to život, ali nikad ne bih uništio vlastiti narod i gurno ga 50 godina u prošlost. Jadno... S.M. nije učinio ništa, ama baš ništa dobro za Srbe, Srbiju i srpski narod, naciju, istoriju, ekonomiju, raputaciju, poštovanje i identitet. Ništa dobro, samo mnogo lošeg... Žao mi je što mu mi nismo sudili.

A što se mog neznanja tiče, pokušaj da ga testiraš nekim argumentom ;)


После ове прве реченице, размишљала сам да ли да те уопште
упристојим икаквим одговором,..али
КУЛТУРОМ се увек иде против некултуре...па


1. Ко је увео прве вишестраначке изборе у Србији:?:
(Милошевић или Тадић)

2. Ко је помогао Србима, изборивши се за Републику Српску,
да Срби први пут у историји остваре своју државност преко Дрине
:?:
(Милошевић или Тадић)

3. Ко је бранио интегритет и суверенитет Србије 1999.г. :?:
(Милошевић или Тадић)

4. Ко није попустио пред ултиматумом западних сила:?:
(Милошевић или Тадић)


5. Ко је свој народ, макар у последњим тренуцима, бранио без
узмицања и уступака, пркосно и достојанствено, до последњег даха,
како доликује правом српском вођи
:?:
(Милошевић или Тадић)

6. Ко је имао у Србији 3.985.799 гласова:?:
(Милошевић или Тадић)

7. Чија је глава ПРОДАТА за 5 милиона долара:?:
(Милошевићева или Тадићева)


...има још МНОГО тога, али читаћеш у књигама ИСТОРИЈЕ!!!

.
 
Pa naravno Sveti Sava je otac i stub pravoslavlja, tako da je potrebno da on bude Srbima primer za sve.:cool: Zato nemoj da se mešaš u nešto gde nemaš blage veze:dash: i da mi tu pričaš da ti nije njega ne bi znao za zlo i slično:besna:Trebalo bi da te je sramota što ovako razmišljaš:worth:


Evo bas sam se postideo :rumenko::rumenko::rumenko:
A cekaj jos samo jednom posto sam ateista :rumenko::rumenko: (dobro to je bilo dva puta, toliko sam gresan da i sopstvenu rec ne postujem:rumenko:)

Ako ja nemam blage veze o tome, srecom sam u zivotu naisao na forum gde ti postujes, pa ces me svojim postovima u duhu svetosavlja nauciti sta je to zlo.:worth:
Do sada sam bio u mraku, prosvetli me!:worth:
 

Back
Top