KoRn , rhcp , system of a down sta im fali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
verybadboy:
aj recte sta im fali
bolji su od renome pjevaca i ovih slagera sto svaki dan cujem njihove pjesme sto ih prodaju na pijaci

Pa mislim da im nishta ne fali ali su se brate komercijalizovali. Na primer, voleo sam SOAD kada sam cuo prvi album "Syatem of a down", ali kada sam cuo drugi "Toxicity", a pogotovo "Stell this album" stvarno sam se razocarao u sve shto su do sada postigli. Ako zele da izgube toliko fanova zbog novca, neka ima sluzi na casti :(((
 
DJ_Deja:
najjaca grupa-RHCP,system of a down nije los, korn manje-vise....a p.o.d.? kako se zove vrsta muzike koju pevaju linkin park?i moze li mi neko reci nekoliko hard core izvodjaca,i kakva je to muzika?

U bre linkin par ti je cist Nu metal, to je zeshca komercijala, kao i POD, SOAD, Slipknot, Stoun Soir!!! Najboji HC po meni je Biohazard i Pro-Pain, Mada moze i Machine head da "prodje" :))) Jedni Nu metal band koji poshtojem jeste Mudvayne, jer stvarno ljudi imaju neki svoj fazon i bash su orginalni, i shto se tice muzike i tekstova naravno, preporucio bih ti Death Blooms, DIG, IDIOT, Not falling!!!! Ako to zanima josh neki pravac slobodno pishti!!!!!!!!!!
 
kiza:
Mozda je ovaj zadnji album * ali prvi je dobar pa i TOXICITY nije los, nista im ne fali, ali Soulfly je najbolji!!!!!!!!!!!!!!
Ma daj, jeste da je toxicity bash uspeo, ali su Serj i kompanija za 360 stepeni promenili pravac, sve se svelo na pljuvanje americke vlade i ostalo, neshto kao na foru RAge against the machine. A kada je dosh'o na red poslednji, treci, album i kada sam ga cuo sve mi se smucilo, jednostavno sam poceo da ih prezirem, a do tada sam ih bash gotivio :(( Jedini ban koji me nikada nije izneverio jeste Fear Factory [ako je neko cuo za Burtona C. Bell-a, zacetnika space metala]!!!!!!!!!!!!!
Shto se tice Soulfly-a, nemam nishta lepo o nima da kazem, jednostavno je Max povukao sve iz sepulture koja je sve do izlaska ARISE bila veoma dobar band, pa su se i oni pod uticajem izdavackih kuca i TV stanica maximalno komercijalizovali, jedostavno su na nekin nacin hteli da pariraju nekako Metallici, ali to naravno nisu uispeli :((( Poslednja dva albuma Sepulture je cist HC koji ja ne gotivim bash :((((
 
Maks je orginalan pjevac kad ga jednom cujes poslije znas to je Maks!
Njegovi tekstovi ako ih razumijes su veoma dobri i nose u sebi neko metaforicno znacenje koje svaki covek treba da razumije na svoj nacin!!
On nije komercijalista koji radi za pare njemu je bitno da se izrazi na neki poseban nacin a to dobro radi jer ga ljudi vole!!
 
kiza:
Maks je orginalan pjevac kad ga jednom cujes poslije znas to je Maks!
Njegovi tekstovi ako ih razumijes su veoma dobri i nose u sebi neko metaforicno znacenje koje svaki covek treba da razumije na svoj nacin!!
On nije komercijalista koji radi za pare njemu je bitno da se izrazi na neki poseban nacin a to dobro radi jer ga ljudi vole!!

Da jeste bio je cool do ARISE sve ostalo je sra*e, juce sam slushao SOULFLY III, mogu samo da kazem BLJACKKKKKK!!!!!!!!!!
 
Stoorbak:
kiza:
Maks je orginalan pjevac kad ga jednom cujes poslije znas to je Maks!
Njegovi tekstovi ako ih razumijes su veoma dobri i nose u sebi neko metaforicno znacenje koje svaki covek treba da razumije na svoj nacin!!
On nije komercijalista koji radi za pare njemu je bitno da se izrazi na neki poseban nacin a to dobro radi jer ga ljudi vole!!

Da jeste bio je cool do ARISE sve ostalo je sra*e, juce sam slushao SOULFLY III, mogu samo da kazem BLJACKKKKKK!!!!!!!!!!
De molimte reci zasto,mozda je losiji od PRIMITIVE albuma ali je opet dobar tekstovi su odlicni,vokal prepoznatljiv, a jedino su rifovi malo rastrzaniji nego prije ali to je ipak sve lijepo slozeno i zvuci dobro!!!
 
kiza:
Stoorbak:
kiza:
Maks je orginalan pjevac kad ga jednom cujes poslije znas to je Maks!
Njegovi tekstovi ako ih razumijes su veoma dobri i nose u sebi neko metaforicno znacenje koje svaki covek treba da razumije na svoj nacin!!
On nije komercijalista koji radi za pare njemu je bitno da se izrazi na neki poseban nacin a to dobro radi jer ga ljudi vole!!

Da jeste bio je cool do ARISE sve ostalo je sra*e, juce sam slushao SOULFLY III, mogu samo da kazem BLJACKKKKKK!!!!!!!!!!
De molimte reci zasto,mozda je losiji od PRIMITIVE albuma ali je opet dobar tekstovi su odlicni,vokal prepoznatljiv, a jedino su rifovi malo rastrzaniji nego prije ali to je ipak sve lijepo slozeno i zvuci dobro!!!

Znash kako, sve to stoji ali mnogo su se bre komercijalizovali, pre svega shto su se bacili na HC, a to im po meni nije trebalo!!! POnavljam josh jednom, hteli su od njih da naprave drugu Metallicu ali nisu uspeli, zato je Max otisho iz band-a !!!!!
Poslushaj malo Children of bodom, pa cesh videti shta je iskonski, pravi, melodicni metal!!!
 
die_happy85:
system of a down, moze da prodje...
koRn, hmmmmm
rhcp, ziva uspavankaaaa

Nego upravo slusam Lacuna Coil, nisam ih nesto gotivila, ali ipak imaju dosta melodicnih stvari...
Ne daj Boze da njih slusas kada raskidas sa deckom/devojkom ne gine ti bagrem basta!
PoZ!!! :))))

E ako hocete neshto za raskid, a da se smorite i na kraju rezete vene preporucujem Pearl Jam-Black i Alice in chains-Down in a hole!!!!

A kada hocete da iscoolirate situaciju nakon raskida slushajte bilo kakav black metal, tada mrzite sve oko sebe pa cak i doticnu/doticnog!!!
P.S Meni je ovi drugo pomoglo!!!!
p0z
 
Stoorbak:
die_happy85:
system of a down, moze da prodje...
koRn, hmmmmm
rhcp, ziva uspavankaaaa

Nego upravo slusam Lacuna Coil, nisam ih nesto gotivila, ali ipak imaju dosta melodicnih stvari...
Ne daj Boze da njih slusas kada raskidas sa deckom/devojkom ne gine ti bagrem basta!
PoZ!!! :))))

E ako hocete neshto za raskid, a da se smorite i na kraju rezete vene preporucujem Pearl Jam-Black i Alice in chains-Down in a hole!!!!

A kada hocete da iscoolirate situaciju nakon raskida slushajte bilo kakav black metal, tada mrzite sve oko sebe pa cak i doticnu/doticnog!!!
P.S Meni je ovi drugo pomoglo!!!!
p0z

ej a ja tada slusam SAMO "kolibri" ;))))) :PPpP
 
punker:
Ma bre vi koji mislite da ste coreovci i slushate system,slipknot,korn i ostala *,treba da se obesite...ajde slushajte neki domaci band Hitman,7th army,t-error,ili tako nesto!STVARNO MI SE GADITE,

E kad smo kod domacih bandova, toplo preporucujem, za one koji vole malo extremniji zvuk, May Result i The Stone[ex Stone to Flash]!!! Ako ih neko nekada slushao zeleo bih da znam mishljenje o navedenim bandovima! Meni se licno svidjaju, bez obzira shto pljuju po hrishcanstvu!!!
p0z
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top