KoRn , rhcp , system of a down sta im fali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Corey:
Stoorbak:
Corey:
MA LJUDI VI NE ZNATE STA JE HARD-CORE.SLIPKNOT ZAKON

Cudni covece, koliko puta trebam da ti kazem da SlipKnot nije HC?!?!?!?!? Joj al su drski ovi novi klinci bre, ne slushaju nikoga :(((( c c c c c
Nego sta je ako nije HC.Metal sigorno nije i ubedljivo si najjaci bend na svetu.



PA nije ni HC covece!!! SlipKnot moze da se svrsta u NU metal i nigde drugde!!!!!!!!
 
Stoorbak:
zokag:
verybadboy:
aj recte sta im fali
bolji su od renome pjevaca i ovih slagera sto svaki dan cujem njihove pjesme sto ih prodaju na pijaci
Nista im,brate,ne fali!Ko ti je rekao da im nesto fali?!
]

Fali im samo malo vishe kreativnosti BRE!!!!
Children of bodom Rules!!!!!!

Idi na drugu temu pa hvali svoj je*eni Children Of Bodom!!! Kako mozes da uporedjujes jedan pravac sa drugim?!

Jonathan, Max, Chino Moreno and Serj Rules!!!
 
R.H.C.P. RULES!!!!

Ja ih mnogo volim i dosta dugo ih slusam.Inace ja slusam nesto tvrdji zvuk ali
nekako peppersi su bili jedan od privih stranih bendova koje sam poceo da slusam
pre dosta godina,oni su "prva ljubav" a, sto sto se kaze "Prva ljubav zaborava nema "
tako ja volim RHCP.Jedan od boljih albuma mi je Californication a svidja mi se i
njihov poslednji album By The Way
Jednostavno Obozavam Pepperse!!!!
 
RHCP odlican bend, ali sam prevazisao fazu sedim kuci i
slusam RHCP svaki dan, By the way mi je nekako najujednaceniji album(citaj najbolji), SOAD su bili veliko otkrice pre dve godine i ako nastave tamo gde su stali sa STEAL THIS ALBUM nemam razloga da ih ne slusam dalje, KORN nikad nisu bili u domenu mog interesovanja
 
Licno, meni su Peppersi ok, ali mislim da nemaju neki jaki bend ( ne mislim da su glupi i neobrazovani ) vec da nisu tvrdi, sto meni vise lezi, a Entoni iako se covek super drzi, mislim da ima malkice slabasniji glas. Ali sve u svemu za taj soft rock su super, ali mislim da im fale bolji zivi nastupi. Ono sto sam ja slusala je bila ziva katastrofa, taj covek je SVE ALI SVE uspeo da otpeva za stepen (ton) nize!!! :shock: Bas sam bila zabezeknuta, ali nisu ovako losi.
Korn me nesto i ne zanima, bas kao i System of a Down, nekako, slicni su mi ( mozda i nisu, ne znam ),
ne kapiram ja vecinu novije muzike. Ali postujem, ljudi mlate lovu.
Licno, mislim da nijedan od tih bendova osim mozda Peppersa ( mada i za njih slabo verujem ) nema neku stabilnost pa da ce da se slusa i za 25 godina.
POZ :D
 
Eh sad... Korn je nekad bio bomba. Sad su ok bend, ali teshko je odrzavati takav naboj toliko dugo. Zavrshili su oni karijeru (za mene) sa "Issues". Ima finih pesama na ostale dva albuma, ali shta reci za albume na kojima ti se svidja samo par pesama i samo par delova. Davis jeste evoluirao u dobrog pevacha i sve to... i ostali sviraju dobro. Medjutim, malo je sve to recheno. Zato je Slipknot posle dva fantastichna albuma izdao treci (chetvrti) malo takshi. Recheno je, vreme je da se oni kao muzichari realizuju, ne treba cediti ono chega nema.

System, prvi album, revolucija, drugi sa muzichkog aspekta savrshen. Treci nije album, nego neobjavljene pesme. Muzikalno odlichan, osim shto mi ide na zivce shto sporedni pevach strashno forsira sebe. Sachekajmo sledeci album, taj bend obecava.

RHCP, no comment.
 
CobRa-SiC-:
VisionOfDisorder:
Serj najbolje peva, to nije mishljenje niti stav, to je chinjenica.

Ne lupaj bre :evil: . Serj dobro peva samo na cdu dok uzivo peva za 0. Jonathan bi mogao da ga nauci kako se peva jer uzivo zvuci isto kao na cdu.

Toliko o tvom razumevanju u vokalne sposobnosti...
Nemash blage veze...
Odavno sam skinuo uzivno snimak pesme "chop suey". Hah... To je odradio(li) toliko dobro da svakom kome sam taj video pustio je vilica zavrshila na patosu. Ukoliko si iole upucen, znacesh koliko je ta pesma komplikovana za pevanje... Hahaha... ne mogu da verujem kako si se nalupao. Da dovrshim... haha... izvni, mnogo si mi smeshan sa svojim neznanjem... elem... Dragi Davis 1) promenio nachin svog pevanja 2) ne zvuchi isto uopshte od kad su izbacili follow the leader... Chak se ni ne dere (ako je dranje mera kvaliteta, jon dobija naravno...) mada je on odavno prestao da se dere. Sad zavija. Malo je neshto probao da se vrati korenima na novom cd-u... ali blah. Premator je. Mada ga volim.
 
VisionOfDisorder:
CobRa-SiC-:
VisionOfDisorder:
Serj najbolje peva, to nije mishljenje niti stav, to je chinjenica.

Ne lupaj bre :evil: . Serj dobro peva samo na cdu dok uzivo peva za 0. Jonathan bi mogao da ga nauci kako se peva jer uzivo zvuci isto kao na cdu.

Toliko o tvom razumevanju u vokalne sposobnosti...
Nemash blage veze...
Odavno sam skinuo uzivno snimak pesme "chop suey". Hah... To je odradio(li) toliko dobro da svakom kome sam taj video pustio je vilica zavrshila na patosu. Ukoliko si iole upucen, znacesh koliko je ta pesma komplikovana za pevanje... Hahaha... ne mogu da verujem kako si se nalupao. Da dovrshim... haha... izvni, mnogo si mi smeshan sa svojim neznanjem... elem... Dragi Davis 1) promenio nachin svog pevanja 2) ne zvuchi isto uopshte od kad su izbacili follow the leader... Chak se ni ne dere (ako je dranje mera kvaliteta, jon dobija naravno...) mada je on odavno prestao da se dere. Sad zavija. Malo je neshto probao da se vrati korenima na novom cd-u... ali blah. Premator je. Mada ga volim.

Odslusaj "Twist" i "Children of the KoRn" uzivo i znaces o cemu ti govorim. Sluso sam Serja uzivo i peva k'o da ce da crkne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top