Jel je ovaj narod pobenavio

Hangar 18

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
110
Koračam jutros ulicom JNA u Pančevu i vidim u izlogu jedne KNJIŽARE izloženi predmeti "patriotskim" motivima (ubibožeisakloni).

U sred izloga nije nikakva knjiga ili školska torba, već ukrasni tanjir sa putinovim likom.
Ej bre, putinovim likom!
Naravno, nije kriva knjižara, ona želi da prodaje ono što narod želi da kupi.
Zamisli kakav ti treba da imaš mentalitet, kakav koncept razmišljanja, kakvu psihu i kakvo dostojanstvo, da kupiš i držiš na zidu ukrasni tanjir sa slikom Vladimira Putina, ili ne daj Bože da jedeš iz tog tanjira ;). Poznati smo kao narod koji neguje kič tradiciju, pa me ne čudi što umesto knjiga i školskog pribora kupujemo tanjire sa putinovim likom.

No, Malo dalje, u okolini muzičke škole Jovan Bandur, šećka se lik sa pokretnim štandom gde prodaje razne predmete sa nacionaističkim motivima. Majice, flaše (rakije), upaljače, sve u četničkom fazonu.

Više se ne prodaju takve stvari samo na budži.
Daleko smo mi od civilizacije.
 
Poslednja izmena:
А ако си био цирке можда ти се привиђају ликови Путина на разним предметима, ја често обилазим књижаре по Београду и ретко виђам тањире да продају ?
 
tema i post nisu bas u korelaciji

kako ne prodjes pored ldpa, ili neke proseparatisticke partije, pa se ne zacudis otkud ovo cudo ovde i ko je bre toliko lakoveran, gluv i slep da za te glasa.

eno ti i pajtic i canak i kasa i dr oliver, sve politicki diletantni, a tebe ne cudi??? meni si ti sumnjiv!
 
Uzecu i ja jednog Putina, no ima li Obame? :lol:

Наравно, додуше у варијантама прилагођеним локалном становништву...

Piss-on-Obama-Target.gif


obama_target.jpg
 
Koračam jutros ulicom JNA u Pančevu i vidim u izlogu jedne KNJIŽARE izloženi predmeti "patriotskim" motivima (ubibožeisakloni).

U sred izloga nije nikakva knjiga ili školska torba, već ukrasni tanjir sa putinovim likom.
Ej bre, putinovim likom!
Naravno, nije kriva knjižara, ona želi da prodaje ono što narod želi da kupi.
Zamisli kakav ti treba da imaš mentalitet, kakav koncept razmišljanja, kakvu psihu i kakvo dostojanstvo, da kupiš i držiš na zidu ukrasni tanjir sa slikom Vladimira Putina, ili ne daj Bože da jedeš iz tog tanjira ;). Poznati smo kao narod koji neguje kič tradiciju, pa me ne čudi što umesto knjiga i školskog pribora kupujemo tanjire sa putinovim likom.

No, Malo dalje, u okolini muzičke škole Jovan Bandur, šećka se lik sa pokretnim štandom gde prodaje razne predmete sa nacionaističkim motivima. Majice, flaše (rakije), upaljače, sve u četničkom fazonu.

Više se ne prodaju takve stvari samo na budži.
Daleko smo mi od civilizacije.

Очигледно је да си ти често пазарио у тој књижари,
која има свега сем добрих књига из који се учи граматика,
књижевност....историја:zcepanje:

.
 
malo smo uobrazeni, pa odlucujes nezvan sta je sustina

kad bi ti bio merilo, mozda. ovako si samo jedan od nikova na forumu, a jedino ti se racuna kvalitet postova

dakle ne seckati tudje postove, to je ranije bilo cak i kaznjivo

ma misli i pisi sta god hoces, demokratija je za sve

tema i post nisu bas u korelaciji

kako ne prodjes pored ldpa, ili neke proseparatisticke partije, pa se ne zacudis otkud ovo cudo ovde i ko je bre toliko lakoveran, gluv i slep da za te glasa.

eno ti i pajtic i canak i kasa i dr oliver, sve politicki diletantni, a tebe ne cudi??? meni si ti sumnjiv!


Evo izvoli, ceo tvoj post, pa sad objasni, strucno i kvalitetno, kako naravno umes, kakve veze ima tanjir sa putinom i ldp, pajtic, canak, kasa, oliver......:mrgreen:
Rekao bih da tvoj post nije u korelaciji sa temom.
 
Koračam jutros ulicom JNA u Pančevu i vidim u izlogu jedne KNJIŽARE izloženi predmeti "patriotskim" motivima (ubibožeisakloni).

U sred izloga nije nikakva knjiga ili školska torba, već ukrasni tanjir sa putinovim likom.
Ej bre, putinovim likom!
Naravno, nije kriva knjižara, ona želi da prodaje ono što narod želi da kupi.
Zamisli kakav ti treba da imaš mentalitet, kakav koncept razmišljanja, kakvu psihu i kakvo dostojanstvo, da kupiš i držiš na zidu ukrasni tanjir sa slikom Vladimira Putina, ili ne daj Bože da jedeš iz tog tanjira ;). Poznati smo kao narod koji neguje kič tradiciju, pa me ne čudi što umesto knjiga i školskog pribora kupujemo tanjire sa putinovim likom.

No, Malo dalje, u okolini muzičke škole Jovan Bandur, šećka se lik sa pokretnim štandom gde prodaje razne predmete sa nacionaističkim motivima. Majice, flaše (rakije), upaljače, sve u četničkom fazonu.

Više se ne prodaju takve stvari samo na budži.
Daleko smo mi od civilizacije.

Ajd sad ti objasni , zasto je predmet , na kome ima srpski grb, Cetniciki i nacionasticki ?

Pa oneda pokusaj da objasnis sta je lose u nacionalizmu . Svo veliki ljudi iz novije istorije su bili nacionalisti . Il ti mislis da su Mihajlo Pupin , Mika Alas , Milankovic , stvarno stetocine?
 
Koračam jutros ulicom JNA u Pančevu i vidim u izlogu jedne KNJIŽARE izloženi predmeti "patriotskim" motivima (ubibožeisakloni).

U sred izloga nije nikakva knjiga ili školska torba, već ukrasni tanjir sa putinovim likom.
Ej bre, putinovim likom!
Naravno, nije kriva knjižara, ona želi da prodaje ono što narod želi da kupi.
Zamisli kakav ti treba da imaš mentalitet, kakav koncept razmišljanja, kakvu psihu i kakvo dostojanstvo, da kupiš i držiš na zidu ukrasni tanjir sa slikom Vladimira Putina, ili ne daj Bože da jedeš iz tog tanjira ;). Poznati smo kao narod koji neguje kič tradiciju, pa me ne čudi što umesto knjiga i školskog pribora kupujemo tanjire sa putinovim likom.

No, Malo dalje, u okolini muzičke škole Jovan Bandur, šećka se lik sa pokretnim štandom gde prodaje razne predmete sa nacionaističkim motivima. Majice, flaše (rakije), upaljače, sve u četničkom fazonu.

Više se ne prodaju takve stvari samo na budži.
Daleko smo mi od civilizacije.
Добро је што ниси налетео на неки немачки шлем који се продаје као тањир.:hahaha::hahaha:И добро што је био Путин а не Папуљас.:hahaha:
 
malumne provincijalne seljacine se jako loze na te kich predmete poput majci sa grbovima SFRJ i Dinarske divizije , tanjirima i stolnjacima sa Putinom ili pozdrav iz Makarske69' ,flase od rakije sa kicherajskim drvnim krstovima ,satro pozlacene zidne molitve za ulazak u wc ,lenonke cicha Draze ,liciderska srca ,brozove biste , ikonice za instrument tablu u kadetu iz 83' ,petokrake zvezde ,gey duo R and R za maje u stilu Kurta Kobejna ... a posto svako ima pravo da bude seljacina onda treba iskoristiti taj poriv i zaaditi koji dinar na toj vasarskoj kic ikonografiji
 
malumne provincijalne seljacine se jako loze na te kich predmete poput majci sa grbovima SFRJ i Dinarske divizije , tanjirima i stolnjacima sa Putinom ili pozdrav iz Makarske69' ,flase od rakije sa kicherajskim drvnim krstovima ,satro pozlacene zidne molitve za ulazak u wc ,lenonke cicha Draze ,liciderska srca ,brozove biste , ikonice za instrument tablu u kadetu iz 83' ,petokrake zvezde ,gey duo R and R za maje u stilu Kurta Kobejna ... a posto svako ima pravo da bude seljacina onda treba iskoristiti taj poriv i zaaditi koji dinar na toj vasarskoj kic ikonografiji

:D Sve bi mogo da se slozim , al mi se nekako ova lictarska srca ne uklapaju u sve to .

Ima neke romantike u njima . Makar bila i kicasta.
:D
 
malumne provincijalne seljacine se jako loze na te kich predmete poput majci sa grbovima SFRJ i Dinarske divizije , tanjirima i stolnjacima sa Putinom ili pozdrav iz Makarske69' ,flase od rakije sa kicherajskim drvnim krstovima ,satro pozlacene zidne molitve za ulazak u wc ,lenonke cicha Draze ,liciderska srca ,brozove biste , ikonice za instrument tablu u kadetu iz 83' ,petokrake zvezde ,gey duo R and R za maje u stilu Kurta Kobejna ... a posto svako ima pravo da bude seljacina onda treba iskoristiti taj poriv i zaaditi koji dinar na toj vasarskoj kic ikonografiji

...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...
Makarska 1969
403221415_ea17eeea6c.jpg


Makarska 2008
Biokovo.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top