Uticaj drugih na vas ljubavni zivot

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Saengerin M

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
250
Iako trenutno zabranjena, zbog iznosenja iskrenih izjava o islamskom svetu, morala sam da napravim ovaj rezervni nik, da bih mogla da budem sa vama u kontaktu, drugari. Nadam se da mi ne zamerate. Iako smatram da su ljubav, seks, politika, film i aeronautika nespojivo povezani, kao i sport, ipak, moram da budem sa vama u drustvu.
Ja sam u stabilnoj vezi, koja cveta. veoma sam zadovoljna svojim zivotom. Mnogi su ljubomorni na moju vezu, a i na mog decka, koji je veoma simpatican, ali i zgodan za svoje godine.
Jutros sam dobila pismo od nekoliko moji obozavalaca. Inace, svakodnevno dobijam oko 20-tak poruka minimum, koje se odnose na ljubav i seks, a neki mi iznosi i nemoralne ponude. Vecinu stvari odbijam, jer mi je to veoma simpaticno da odbijem nekog.
Jutros sam dobila dva uzenmirujuca pisma, pa sam zelela da sa vama podelim, ali i da mi kazete vase misljenje.
Pismo br. 1

"Draga Pevacice,
Od kada si se ti pojavila na na nasem podforumu najpre sam mislio da se zezas. Unela si guzvu i pometnju u nase zivote. Ja sam mislio da si ti neki bot, koji nas ovde zeza, ali pazljivo sam citao tvoje postove i shvatio da tu ima neke istine. Danasnje devojke su otisle duboko u nemoral. Tvoj odnos prema ljubavi i seksu, tako cedan i naivan me je uputio da shvatim da jos ima pravih devojaka. Tako sam poceo da trazim devojku i nasao sam pravu. Sada sam ozenjen i cekam bebu. Ti si mi pomogla da resim svoj najveci zivotni problem.
Do groba sam ti zahvalan.

************"

"Cao Pevacice,

Ti si prava carica. Decko me je zezao, a ja sam ga volela. Tvoje teme su mi rekle sta da radim. Extra si. Samo tako nastavi.

.*************"

Koliko je na vas uticala, za neke kontroverzna, pojava Moderne Pevacice?
 
Koliko je na vas uticala, za neke kontroverzna, pojava Moderne Pevacice?
[/COLOR][/B]

medium-smiley-110.gif
 
pa uticala je tako sto sam posmatrajuci te shvatila da je apstinencija u stilu katolickih svestenika pogubna za zdrav razum objekta o kojem je rec,kao i blize okoline istog. evo meni recimo pulsira slepoocnica svaki put kad citam tvoj tekst, delujes na mene ko kriptonit na supermena :(
 
Iako trenutno zabranjena, zbog iznosenja iskrenih izjava o islamskom svetu, morala sam da napravim ovaj rezervni nik, da bih mogla da budem sa vama u kontaktu, drugari. Nadam se da mi ne zamerate. Iako smatram da su ljubav, seks, politika, film i aeronautika nespojivo povezani, kao i sport, ipak, moram da budem sa vama u drustvu.
Ja sam u stabilnoj vezi, koja cveta. veoma sam zadovoljna svojim zivotom. Mnogi su ljubomorni na moju vezu, a i na mog decka, koji je veoma simpatican, ali i zgodan za svoje godine.
Jutros sam dobila pismo od nekoliko moji obozavalaca. Inace, svakodnevno dobijam oko 20-tak poruka minimum, koje se odnose na ljubav i seks, a neki mi iznosi i nemoralne ponude. Vecinu stvari odbijam, jer mi je to veoma simpaticno da odbijem nekog.
Jutros sam dobila dva uzenmirujuca pisma, pa sam zelela da sa vama podelim, ali i da mi kazete vase misljenje.
Pismo br. 1





Koliko je na vas uticala, za neke kontroverzna, pojava Moderne Pevacice?

:lol:
...shvatio sam koliko umobolesnih muškaraca ima na ovom svetu...
 
Zbog toga što sam dobila 7 pp-Jova u kojima mi forumaši kažu da će i oni otvoriti temu o sebi, sa pitanjem koliko su uticali na živote ostalih forumaša, ja zaista moram da zatvorim ovu temu, jer ipak bi ovaj pdf bio prebukiran takvim temama...

Jedna je i neponovljiva M.Pevačica.:cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top