Moj predlog stoleća vlastima Srbije
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Moj predlog stoleća vlastima Srbije

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Moj predlog stoleća vlastima Srbije

Kao da sam naslućivao, verovali ili ne, ovo dole sam napisao pre neki mesec...

Da se šta ja pitam, ovih dana bih pozvao na razgovore muslimanske vodje, to jest uticajne verske poglavare, predsednike svih vodećih sila te konfesije...i poklonio bi im četiri lokacije u Srbiji, gde bi gradili svoje verske objekte(čitaj DZAMIJE).

Recimo još jednu u Beogradu, jednu u Kragujevcu, u Novom Sadu recimo, a četvrtu u Severnoj Kosovskoj Mitrovici.

-Taj potez bi više odjeknuo u svetu, no ijedan koji Srbija može da uradi u narednih 100 godina.

-Taj potez bi Srbiji doneo više benefita, koristi, no da nam neko sutra pokloni 10 milijardi $ keša.

-Taj potez bi od Srbije napravio stabilniju državu, veću meku i atraktivniju destinaciju no što je trenutno ima ijedna zemlja na Balkanu.

-Taj potez bi Srbiju svetu predstavio kao zemlju najveće tolerancije i slobode verske, nacionalne i svake druge, iako i bez toga imamo zavidan nivo slobode, ali sa tim činom bi matirali ceo svet, a Zapad bi zbunili do neslućenih visina i dubina.

Ne znam ima li iko dalekovid u Srbiji, koji ovaj moj potez razume, shvata, perceptira ? Ali jedno je sigurno, boljeg političko-uticajnijeg poteza Srbija ne bi napravila u svojoj istoriji, jer i onako muslimani će u budućnosti biti dominantnija religija i civilizacijska neminovnost prvoga reda.
    Zašto u tom smislu ne učiniti potez koji može samo da koristi Srbiji odmah, a pogotovu za 50-100 godina.

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Moj predlog stoleća vlastima Srbije

uvodni post je sa drugog foruma, bez autorovog misljenjahttp://forum.krstarica.com/showthread.php?t=265261

Slične teme

1. Predlog vladi Srbije za dopunu budzeta
    Autor slobodanSR u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.10.2009., 12:36
  2. Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 15.05.2009., 00:33
  3. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.03.2009., 23:14
  4. Srbija kao - moj predlog za decentralizaciju Srbije
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 67