Quake Live- problem

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Mucio sam se dosta, ali to je ipak zbog mog kompa, ali imam novi problem oko igranja Quake Live igrice... :(

Uvek kada udjem u neku grupu gde bih trebalo igrati, ocita mi sve, ovako, onako, izmuci se, ali ocita, ali ipak STANE i cak i muzika u pozadini pocne, kada mi izbaci "AWAYTING SNAPSHOT" i stvarno ne znam kako da uradim da mi se to ne desava jer sam danas vise od 15 cekao i nisam uspeo uci.... :(

Imate li resenje za ovaj problem, pomozite mi??? :(
 
Mucio sam se dosta, ali to je ipak zbog mog kompa, ali imam novi problem oko igranja Quake Live igrice... :(

Uvek kada udjem u neku grupu gde bih trebalo igrati, ocita mi sve, ovako, onako, izmuci se, ali ocita, ali ipak STANE i cak i muzika u pozadini pocne, kada mi izbaci "AWAYTING SNAPSHOT" i stvarno ne znam kako da uradim da mi se to ne desava jer sam danas vise od 15 cekao i nisam uspeo uci.... :(

Imate li resenje za ovaj problem, pomozite mi??? :(

Pokusaj sa ovim :

"Alt" "Ctrl" "`" a.k.a. "~"
this brings up console
type "/reconnect"
game reloads and it lets me in then
 
i had to reinstall firefox to get it to run quakelive for some reason, not the same problem you have though it would load the game but then would be so choppy i couldn't even take a step forward without waiting 5 seconds.

after installing firefox again though it runs pretty good, not as good as this computer should run it though i can run quake3 on max settings but for quake live i gotta use r_picmip 5 just to get 70+ fps.
---
don't come a knockin when the pad is rockin - george washington
 
Probaja sa reconnect mada ne verujem da ce pomoci...
Moja preporuka nabavi neki config i podesi net
cl_maxpackets 110 za 128 upload
rate 25000 za 1 mbit i vise...
snaps 40
Nekako mi se cini da ti se to desava zbog neta...
 

Back
Top