sta da radim?(zene)

lockdown

Početnik
Poruka
38
prije mozda 2 godine dana volio sam jednu djevojku po prvi put u zivotu......kao sto to obicno biva svaka ljubav se **ebe i raskinuli smo..........mnogo vremena mi je trebalo da predjem preko nje....mnogo.... molio sam je da sve bude kao sto je bilo....izgubio sam svako zrno dostojanstva sto sam imao.......al ajde nekako sam prezivio....mislio sam sve je ok...''sad znam kako zene razmisljaju'', ''nikad vise necu biti sjeban zbog jedne cure''......nikad......al eto agonije ponovo....prije mjesec dana sam se zaljubio u jednu curu sa kojom sam bio u vezi jako kratko...al sam sve usrao i ostavila me..............ne mogu da vjerijem da mi se sve ponovo dogadja.......ponovo iste depresije.. jedina razlika je sto ovu vise nisam nijednom sreo nasamo...kad mi je rekla da je gotovo,samo sam otisao... kad je vidim u klubu kako bleji sa mojim drugovima i kako je boli ***** za sve sto se desilo....samo odem iz kluba polupijan i sam provedem noc u malome stanu sa casom vina u ruci i sa zeljom da sto prije zaspem da je bar na kratko zaboravim.....boli me mnogo....najgore je sto me privlace samo ove za koje znam da su velike sanse da me sjebu uveliko.....ne mogu da vjerujem da ljudska psiha ne moze da napravi neki imunitet pomocu koga lakse sve podnosis....meni je sve gore...... bez obzira na to sto izgledam dobro, sto imam 15 drugova sa kojim smo najvece face u klubu, bez obizra sto imam samopouzdanja na bacanje.., ova me mnogo *ebe......kako da je prebolim?..... glumim da sam hladan....ona nikad nece ni da posimlja da zbog nje se *ebem.... a u stvari nije tako... nijedan drug ni drugarica ne zna da je volim.....niko......dajte savjetre kako da je zaboravim....?
 
šta bre nije jedina na svetu?
pa naravno da jedina takva na svetu.
erm..prolaziće. da li će proći, ne znam.
zaposli mozak
ako je voliš, na kraju će samo ostati ona mirna, lepa ljubav
ne opsesija i psihoza

Pa i nije jedina.Kada bi se samo okrenuo oko sebe video bi kolko još predivnih žena ima na ovoj planeti. A ne da trči za nekom koja ga ne bode 5% jer mu je proradila sujeta što je bila sa njim i šutnula ga.Život nije bajka, život je za živeti.I desiće se još mnogo takvih, još kako,i sve će biti jedine i posebne .........i glavne junakinje u nekim epizodama života.
 
Za početak prestani da izlaziš na mesta gde ona izlazi i počni da gledaš i druge devojke,pa nije ona jedina na svetu.;)
to je neizvodljivo:( iz mnogo razloga tu izlazim a znam da bi to bilo najbolje.....tu je vidim svaki dan.... da gledam ostale jednostavno ne mogu.... uzeo sam da muvam jednu curu prije 5 dana zato sto mi je fizicki bila privlacna a i da ona ne vidi da sam sjeban vec kao ja se zaebavam i muvam sve okolo..... imao sam sigoran prolaz, al jednostavno sam odustao....zasto da lazem nju i sebe, ona mi je stalno u glavi..... ne znam sta cu....problem je upravo u tome sto mnogo gubim....bila je dobra ,zgodna,lijepa, dovoljno pametna....sve sto sam trazio:(
 
to je neizvodljivo:( iz mnogo razloga tu izlazim a znam da bi to bilo najbolje.....tu je vidim svaki dan.... da gledam ostale jednostavno ne mogu.... uzeo sam da muvam jednu curu prije 5 dana zato sto mi je fizicki bila privlacna a i da ona ne vidi da sam sjeban vec kao ja se zaebavam i muvam sve okolo..... imao sam sigoran prolaz, al jednostavno sam odustao....zasto da lazem nju i sebe, ona mi je stalno u glavi..... ne znam sta cu....problem je upravo u tome sto mnogo gubim....bila je dobra ,zgodna,lijepa, dovoljno pametna....sve sto sam trazio:(
О Боже. Који си ти...
Зезнеш ствар па кукаш.
Чини ми се да уживаш у патњи. :sad2:
 
to je neizvodljivo:( iz mnogo razloga tu izlazim a znam da bi to bilo najbolje.....tu je vidim svaki dan.... da gledam ostale jednostavno ne mogu.... uzeo sam da muvam jednu curu prije 5 dana zato sto mi je fizicki bila privlacna a i da ona ne vidi da sam sjeban vec kao ja se zaebavam i muvam sve okolo..... imao sam sigoran prolaz, al jednostavno sam odustao....zasto da lazem nju i sebe, ona mi je stalno u glavi..... ne znam sta cu....problem je upravo u tome sto mnogo gubim....bila je dobra ,zgodna,lijepa, dovoljno pametna....sve sto sam trazio:(

Po ovome pretpostavljam da si mnogo mlad....ali ako ti je toliko stalo onda nemoj da izigravaš nekog kulera i stavljaš joj do znanja kako ti nije stalo....msm čemu to vodi?:confused: Ako si zahebo idi i poliži svoju govnjivu motku možda ti i oprosti.;)
 
Ne znam za druge ali meni ne pomaze bas nesto da izbegavam mesta gde smo bili zajedno, gde on izlazi itd...uostalom sto da se krijem??'
ja punim nove baterije bas tako sto idem na sva ta mesta ( Inatlija sam ) ...jednostavno budem to sto jesam, uzivam u muzici, drustvu...a on ako izvodi neke gluposti i sl. to me jos vise natera da sto pre zaboravim..znaci i ako me ufati tuga, ja skupim snagu i oraspolozim se odma...
Sve je u glavi...

Moram da prodjem proces zaboravljanja tako sto se svega prisecam i mozda pomalo "mucim" samu sebe...mada ja to ne vidim kao mucenje, vec kao upoznavanje sebe itd...

Ne patim zbog sitnica, niti sam u teen godinama patila...meni su ta zaljubljivanja bila vesela a kad su prosla, prosla su..
 

Back
Top