Agroekonomski smer na Poljoprivrednom fakultetu?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Agroekonomski smer na Poljoprivrednom fakultetu?

Zainteresovan član Zvonchica1991 (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Agroekonomski smer na Poljoprivrednom fakultetu?

Zanima me sve,sve,sve o Agroekonomskom smeru?Poljoprivredni u Beogradu...Idem u sr.polj odlicna sam,nabavila sam vec pitanja iz biosa i sociologije,sta je bolje da spremim?

Primećen član
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Agroekonomski smer na Poljoprivrednom fakultetu?

Ja se dvoumim izmedju medicine i prehrambene tehnologije...Danas sam isao sa drugaricom do Poljoprivrednog,kupila je ona zbirku iz biosa...Pa,spremaj ono sto ti vise lezi...Iz biosa ima 600 pitanja,moze lako da se spremi...Ako budem upisivao tehnologiju,spremacu bios....

Aktivan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Agroekonomski smer na Poljoprivrednom fakultetu?

Ne znam sta da vam kazem...jos malo, pa zavrsavam poljoprivredni...
    Ne znam da li da vam pricam teoretski ili prakticno...
    Teoretski su svi smerovi dobri, ali prakticno je jako tesko naci posao posle u struci.
    Medjutim, to je tako sa vecinom fakulteta u ovoj zemlji jer je nama u teskom zastoju i poljoprivreda i industrija. sve je to povezano i ako je zemlja u ***** kao sto jeste, onda je tesko naci posao sa ovakvim fakultetima.
    Opet, ima mnooogooo mogucnosti pa uz neku vezicu negde mozes mozda da se uglavis nekako...
    Ali bajke koje vam pricaju tamo na prijemima nisu tacne. Iz prostog razloga..kada bi vam rekli da ovoj zemlji uopste ne treba toliki boj studenata, oni ne bi imali gde da rade, a to im nije u cilju, zar ne?
    Opet da vas ne deprimiram, sve mi se nesto cini da zastita bilja najbolje prolazi, lai sa druge strane ima ih mnogo pa je jak konkurencija.
    Melioracije...ima ih malo, ali je struka jebena, za to ova zemlja nema para, pa opet bleje bez veze.
    Zvoncice ovo ti napisah da znas, ne da bi odustala, nego da budes svesna nekih stvari pa da dok studiras imas to u vidu!
    nisam ti pisao o agroekonomskom odseku, nadji sama na sajtu polj. fakulteta, ali da znas da to i nije bas tacno kao sto pise tamo...
    da bi videla sta se trazi i koliko je nesto isplativo ili nije, trazi oglase za posao pa ces videti sta se trazi a sta ne...
    ai ti konkursi tamo su cesto namesteni i nemju veze sa mozgom...najbolje ti je da nadjes neku vezu negde pa da te neko uglavi, inace...

Slične teme

1. Naj fax za smer marketing?
    Autor stefanus u forumu Fakulteti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.11.2008., 15:19
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.09.2008., 22:23
  3. Pravni n NSu, opsti smer
    Autor Pipy u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.09.2007., 13:52
  4. koji smer na etf-u?