Javla mi se...
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Javla mi se...

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Javlja mi se...

2010. Hrvatska ulazi u EU.
    2014. U EU ulaze i Makedonija, BiH, Turska, Albanija, Kosovo, Srbija i Crna Gora.

2016. Zapošljava se prvi neprskani Srbin u administraciji EU-a.
    2018. Prvi naš čovek u administraciji EU-a zapošljava svoju, ženinu i kumovu rodbinu, kao i članove porodice najbližih komšija, a i neke ljude iz svog rodnog kraja.

2019. Naši već čine 10% administracije EU.

2021. Udeo naših ljudi u administraciji je oko 60%. EU administracija povećava plate tri puta, uvodi fleksibilno radno vreme i južnoslovenske jezike kao službene.

2022. Zbog stresa, 90% članova EU administracije je na bolovanju.Najviše bolovanja beleži se u razdoblju od 15.VI. do 15.X. i od 15.XII. do 15.I. Bolesnici su viđeni po Mediteranu, na Baliju i Alpama, gde se o trošku EU leče od stresa. Zakonom se uređuje da EU snosi najveći deo troškova lečenja bolesnih. Do njihovog povratka na posao zapošljavaju se novi radnici, što je naravno izglasano u najvišim telima parlamenta EU.

2024. Broj Balkanaca u EU administraciji je 90%. Makedonci na referendumu ponovo odbacuju Euro i Drahmu.
    2025. Dolazi do rezanja troškova i otpuštaju se: čistačice, kuvari, vozači, portiri - svi do jednog belgijski državljani. Udeo Balkanaca u EU administraciji dostiže 99,3%.

2026. Srbija dobija nove kredite EU-a, među kojima i onaj za uzgoj dudovog svilca i ćubastog gnjurca. Hrvatsko predsedništvo okončava šestomesečni mandat. Crna Gora uspešno okončava process privatizacije .

Od Jula 2028. konačno predsedavanje Unijom preuzima Beograd.
    2028. Nemačka već u Novembru istupa iz Evropske unije. Mesec dana kasnije to čine Francuska i Finska, a do kraja godine, za vreme albanskog predsedavanja i Velika Britanija, Belgija, Danska, Švedska, Holandija, Luksemburg, Italija, Španija, Portugal, Austrija,Češka, Litvanija, Letonija, Estonija, Grčka i Slovenija.
    Sve ove zemlje uvode rigorozne vize za državljane zemalja EU-a.

P.S. rbija

2029. Srbija usled velike ekonomske krize vraća se jednopartiskom sistemu, jer je višepartizam ekonomski, moralno i kulturno osakatio. Srbija želi da istupi iz EU-a, ali se SRS sa svojih 235 poslanika u Evropskom parlamentu protivi tome .

2030. Srbija tavori u statusu KWO, nema parlamentarnu većinu da se istupi iz EU-a.

2031. U Srbiji vrvi od kampanje, da li ostati ili otići iz EU-a.

2033. Sve zemlje su napustile EU, sem Srbije, čiji poslanici i lideri tvrde: da EU-nema alternative.

2035. Srbija oštro kritikuje bivše članice EU-a, koje su istu napustili kad je najlepše, to jest kad smo mi preuzeli presedavanje i STOLovanje istom.

2036. Posle duže bolesti izazvane teškim virusom С 1 С4 Г 16 , a na LATINSKOM: "Balkanikus Administratikus", EU je konačno sahranjena uz prisustvo samo Srpske strane. Niko je nije oplakao i žalio sem nas, što je se i očekivalo , i što je bilo REALNO.
    Poslednji put ažurirao/la Neznanko : 05.12.2009. u 21:29

Aktivan član SamProtivSvih (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Javla mi se...

\

Scenario sasvim moguc, s tim da bi to istupanje moglo da bude i nesto ranije..
    A zaboravio si da stavis jos jednu vaznu stavku..
    Sve zemlje koje si nabrojao da su istupile, trebalo je da stvore novu EU (naravno pod nekim drugim imenom) koja ce da razvali sadasnju EU i da je totalno ekonomski slomi..
    mada to i nije nesto posebno tesko...

Dobar vic...
    Rekao bi..

Tacka.

Zainteresovan član Jeremija (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Ајде признај да си ово преписо од. Уствари, можда си то упамтио из времена кад си био комитетски мољац кпј, па сад само уобличио новом времену. Чек, а што ме ЕУ подсећа на СССР, ил сам нешто побрко?

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Samo sto su kvote za zaposlene u EU odavno vrlo cvrsto postavljene

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

Ovo je toliko bilo postirano po netu da je vise smor,

mada kako su krenuli ovi iz EU da propadaju evo i dobise i zajednicki Ustav, jednog predsednika,
    ministra inostranih poslova, polako izlaze iz krize itd...

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Sad jos malo kritikuju predsednika Saveta EU - funkcija se tako zove - da nije bas neki...
    I mogu da se slozim.

Za sad je proslo da EU dobije predsednika bilo kakvog. Ali - danas... sutra on vec moze da bude izglasan u skupstini EU... sto ce mu dati daleko veca ovlascenja. Ko tada bude biran - nece vise da bude smesan. Onda ce da ga prozivaju za nesto drugo...

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Davno citao...a ovo je najzanimljivije i vrlo lako moguce....

2016. Zapošljava se prvi neprskani Srbin u administraciji EU-a.
    2018. Prvi naš čovek u administraciji EU-a zapošljava svoju, ženinu i kumovu rodbinu, kao i članove porodice najbližih komšija, a i neke ljude iz svog rodnog kraja.
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Obećava
    Učlanjen
    06.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jeremija Pogledaj poruku
    Ајде признај да си ово преписо од. Уствари, можда си то упамтио из времена кад си био комитетски мољац кпј, па сад само уобличио новом времену. Чек, а што ме ЕУ подсећа на СССР, ил сам нешто побрко?
    А добар му је текст, има ту фигура

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •