VODOLIJA

Исказ (не баш изјава) је можда клише (не *типичан пример шаблона*), али сам исказ овде није тема. :) Ако је била намра да се исказ допуни тиме да је "ни у шта се не уклапа" у рефлексији са самим собом:

Ни у шта се не уклапа.
Уклапа се у то да се ни у шта не уклапа

онда је топла вода откривена. :)
 
nisam čitao predhodne, al aj da odgovorim na ovo... Realno, sve zavisi kako su ostale planete raspoređene u natalu, ali generalno škorpija je tip koji voli da kontroliše, a vodolija je tip koji voli slobodu, tako da to nije baš za neku dužu vezu, ali vodolija voli da proba novo i da istražuje a škorpija je maštovita, pa se možda slože u krevetu, znači generalno se mogu složiti u kombinacijama dok za duže staze bi morali da se poklope ostali aspekti ova dva natala...
 
Ja sam vodolija, a moj momak je skorpija ( dupla ). Iako smo kratko skupa, moram reci da odlicno funkcionisemo. Mislim da je muskarac skorpion pravi alfa muzjak, sto nama vrckavim vodolijama i treba, neko da nas uspije spustiti na zemlju i smirite mrave u guzi :). Ono sto sam primjetila je da su brutalno iskreni i direktni, da imaju potrebu da brinu o ljudima iz neposredne blizine i da konstantno budu inicijatori i organizatori, ma o cemu se radilo. Meni se upravo to dopada. On vodi vezu, a ja ga pratim. Ulijeva povjerenje, sigurnost i zna tacno sta reci, uraditi u kojem trenutku. Svidja mi se sto su skorpioni jake licnosti. Al generalno, ne vjerujem u horoskopske kombinacije, mislim da ipak treba upoznati nekoga i da je sve to individualno. Po horoskopu je moj idealan partner LAV, a s jednim lavom sam prosla pakao :). Za skorpiju pise, da je za nas vodolije to zabranjen znak..nemoguca kombinacija..a ja nikad u zivotu nisam bila mirnija, zadovoljnija i sretnija pored nekoga. Dakle ljudi, samo naprijed.. slijedite vasu intuiciju i ne obracajte paznju na horoskop :).
 
Uboste me sa temom samo tako... Ja sam vodolija i mnogo mi se svidja jedna skorpija...Stvar je u tome sto nikako ne mogu da provalim sta on oseca prema meni... Do skoro smo se znali samo iz vidjenja,sad se cujemo preko fejsa ili kad se sretnemo sasvim normalno pricamo kao da se znamo duse vreme... Samo da kazem da naravno sve zavisi od osbe do osobe,od karaktera...
 
Drage vodolijice,jeste li ikad naisle na otrovnu skorpionovu zaoku i kako ste prosle? Kakva su vam iskustva? I komentari skorpiona bi bili pozeljni...;)

Zar misliš da samo znak Škorpiona ima tu otrovnu žaoku, koja će te raniti? Nema to veze. Gledaj u natalu, u kojim znakovima se nalazi Merkur, Sunce, Mesec, Venera, PLuton , Mesec. Jer ja sam lupam Vodolija a važimo za vazdušne znake, , a ja npr. imam puno planeta u zemljanim znacima, i jako sam stabilna i odgovorna ličnost, ne umem da povredjujem. A neko čak i da nije Škorpion, ako ima Marsa ili Merkura u Škorpiji, taj će te vredjati najstrašnije, jer je to na neki način "Had" i loš čovek. I Znači, lepo ti "gvirni" u natal , ali gledaj najpre u svakome čoveka. Jer svako je takav kakav je. Škorpije, su generalno jako strastvene ličnosti, ali opet kazem, on moze imati u lepim znacima planetice i da bude posve neka umiljata Škorpijica, koja ce tvom zagrljauju, da "prede". A ako natrefiš na baš lošu Škorpiju, to će biti rana Hironovksa. Zauvek će da krvari. Zato pamet u glavu u čije se ruke predaješ, i kome svoj um poveravaš. Svi smo mi u nekom znaku, ali ako je neko loše odvajan i otrovan dušom, tada u kojem god znaku da je rodjen...Dzaba je. :) Srecno. ♥
 
Sve su razlicite... Verujem da je jedan od znakova koji ume biti jako dobar prijatelj, humane, inteligentne, orginalne, ne retko i kreativne... jedan od najnevernijih znakova ( ja sam primer upravo suprotnog).
Komunikativne, obicno okruzene mnostvom ljudi iz raznoraznih sfera, da ih ne povezuje nista sem te osobe :).... i najupecatljivija njihova osobina je POZITIVNA ENERGIJA, smeh.... mislim da je ovo najizrazenije kod vodolija i srelceva.....
 
Sve su razlicite... Verujem da je jedan od znakova koji ume biti jako dobar prijatelj, humane, inteligentne, orginalne, ne retko i kreativne... jedan od najnevernijih znakova ( ja sam primer upravo suprotnog).
Komunikativne, obicno okruzene mnostvom ljudi iz raznoraznih sfera, da ih ne povezuje nista sem te osobe :).... i najupecatljivija njihova osobina je POZITIVNA ENERGIJA, smeh.... mislim da je ovo najizrazenije kod vodolija i srelceva.....

ti mora da si ljubitelj cim ne nabroja ni jednu losu osobinu :D
 
'Ајде да оживимо тему :) ! Не могу да се одлучим да ли више волим Мартија или Дилана :confused:! Ипак, ово је тема о Мартију па следи питање: да ли неко има списак свих бројева преведених код нас?
И један куриозитет: својевремено, кад је Марти био редован на нашим киосцима, толико сам давила и гњавила пријатељицу стјуардесу да је на крају отишла код човека и зазвонила му на врата :eek: : Washington Mews број 3! Отворила је нека старија госпођа и само се насмејала...
 
Доста давно, отишла сам као туриста у Напуљ и решила по сваку цену да пронађем „Метализиране људе“. Богами сам се намучила јер ни мештани нису знали да тако нешто постоји. Наравно да сам пронашла те метализиране људе, није ми у карактеру да одустајем . И наравно да је забрањено сликање, али... ко да одоли! Ево ...
77015464401124584428.jpg
65572979173649793961.jpg

mlj00.jpg


И ето, сада се спремам на пут у Тунгуску...или да тражим Атлантиду...или ко зна ;)!
 

Back
Top