parking servis

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.869
Ulice Đure Jakšića i Đorđa Natoševića ućiće u plavu zonu naplate parkinga poslednje nedelje decembra. Kako je za Radio 021 rekao Radovan Jeknić iz Parking servisa, u ovim ulicama će se naplaćivati parking na insistiranje stanara.

"Tu se ne radi o velikom broju parking mesta, već se radi o insistiranju stanara. Oni su hteli da se te ulice naplaćuju jer se drugi vozači tu parkiraju i prave gužvu, kako bi izbegli zonu naplaćivanja", naglasio je on.

U plavoj zoni vreme parkiranja nije ograničeno, a plaća se 30 dinara za svaki započeti sat.
nezajazljivost parkinga je neverovatna , nije mi jasno zasto kuci od svog dvorista ne naprave parking i ne nap;lacuju
 
ma kako da ne trazili stanari,zinulo im dupe govnarsko da mogu dembele i debeloguze partijske pacove da hrane i pisu kako smo izasli krize i kako je prosek plate vise od nacionalnog ,govnari:evil::evil::evil:
 
ma kako da ne trazili stanari,zinulo im dupe govnarsko da mogu dembele i debeloguze partijske pacove da hrane i pisu kako smo izasli krize i kako je prosek plate vise od nacionalnog ,govnari:evil::evil::evil:

Ma kako da ne, na insistiranje stanara? Pa i mi insistiramo da nam uvedu dodatne takse, da nam povise cenu struje, grejanja, vode, vazduha. I sve će nam to naši dragi nezamenljivi i najpametniji "drugari" omogućiti. Još kada nam se u zahtevima za povećanjem poreza pridruže kućni saveti fotografi (diplomirani) i ostali "faktori" će procvetati od sreće. E, da zaboravih: 'Oćemo porez na mobilne i to 50% i porez na kamate na oročenje da nam se vrati u 2010 i to sa 20 a ne 10%. To traže i svi stanari.:evil: :ovca::ovca::ovca:
 
jeeeeeeeeeeeeeee konacno neko napisao komentar:mrgreen:pa ova jebena drzava nista nije u stanju da uradi osim da podize cene , beskorisni su skroz i jadni , nema proivodnje i to je glavni problem
 
i na bulevaru oslobodjenja ce po svemu sudeci nastaviti da obelezavaju parking mesta vec su stigli do pekare EVOPA (tako divno zvuci) preko puta Raiffeisen banke.
Prokleti bili paraziti jos ce stanari da im placaju, moze Jelkic ili kako ose odaziva da laprda sta god zeli na kraju ce ipak placati, zakon jaceg.
Koje hemijsko sredstvo za njih koristiti da ih malo obuzdamo i to sve kao po obicaju ce poceti da naplacuju od 1.septembra kad po nekom mom iskustvu (ala je potrebno iskustvo) sve pocinje da poskupljuje struja, voda, grejanje, informatika, namirnice, (za benzin nista novo uracunao sam)
 
i na Bulevaru Oslobodjenja ce uskoro poceti naplata parkinga ppreko puta bivse lutrije a cini mi se do Z. Stanice.
Imam jedan dobar ili odlican predlog, sa jednom jedinom manom da se SVI gradjani dogovorimo da recimo 5 meseci ne isterujemo automobile sa parkinga tako da LESINARI ne mogu da naplacuju, i da osnujemo neko udruzenje protiv parking servisa.
Cini mi se da nema zakonske osnove da iscrtavaju gde god stignu parking pogotovo sto se u dobrom delu Bulevara Oslobodjenja nalaze fizicka lica koje za divno cudo tu i zive tako je i u ostalim delovima grada koji daleko od toga da pripadaju centru i uzem centru to im je samo bio izgovor
 
Da li znate da preko leta u parking servisu zaposljavaju studente i ucenike za prilicno visoke dnevnice, sto je pohvalno.Jedini uslov za ovu privilegiju mladih ljudi jeste da im je jedan od roditrlja zaposlen u parking servisu.
 
Poslednja izmena:
kaze lazovcina a verovatno direktor i stranacki klimac glavom na zahtev "gradjana" obelezimo i naplacujemo parking koji debilni gradjani

Meni se cini da je to samo glup izgovor. Niko nije pitao gradjane bar ne kog mene nije niko, nista, nikad, nigde pitao, a ni mesna zajednica nije nikog obavestila (kad je i obavestavala sem u njihovom interesu).

Trebao si malo da se raspitas PAWLLE pre nego sto poces da vredjas stvarno stanje

Malo mi je to simptomaticno sto se uvek u 101% slucajeva kao ova obelezavanje parkinga desava bar kad su godisnji odmori i kad naravno nikog nema od "nadleznih" da priupita zasto bas sada.
Mene cisto interesuje gde u zakonu (posto se SVI redom kunu u njega) pise da parking servis MOZE (jer se to precutno i desava) hteli ili ne da tako obelezava gde pozeli i po ko zna koji put nikom nista. Niko ne zna ko je odobrio tako nesto
 
Da li znate da preko leta u parking servisu zaposljavaju studente i ucenike za prilicno visoke dnevnice, sto je pohvalno.Jedini uslov za ovu privilegiju mladih ljudi jeste da im je jedan od roditrlja zaposlen u parking servisu.

zabole me i ovako rade sta zele i niko im NE moze nista a grad i vlast se prave ludi (neko ipak mora da im odobri postavljanje parkinga), a gradjani nemocni a kad se i bune ne urade bas nista jos i sami sebi stvore pobleme
 
Dragi moji Novosadjani,

Malo sam se kasno ukljucio u polemiku zvanu "Parking servis" ali evo nekoliko stvari koje sam ranije zapoceo da radim a sada konacno privodim kraju. Dovoljno sam tvrdoglav da ne dozvolim da me neko poput JKP "Parking servis" iskoriscava za sticanje svoje materijalne dobiti. U poslovanju gore navedene ustanove jos ranije sam primetio ali nisam imao vremena da se time pozabavim jedno ekstremno krivicno delo a to je krivicno delo IZNUDE. Iscitavajuci pravilnike omiljenog nam "servisa" u gradu pronasao sam deo koji se tice preuzimanja odnesenih vozila (a i licno iskusio) a u kome se kaze da lice ne moze preuzeti vozilo ukoliko ne plati naknadu za odnosenje vozila i naknadu za popravku zelene povrsine (u slucaju da je vozilo odneto po nalogu komunalne inspekcije). Koliko znam vozilo je licna imovina a Ustavom Republike Srbije licna imovina i njezina upotreba smatraju se neprikosnovenim pravom vlasnika ukoliko nadlezni organ a nadlezni organ je jedino Sud drugacije ne odredi. Da skratim pricu JKP "Parkin servis" cini krivicno delo "Iznude" prilikom uslovljavanja vlasnika vozila da plati sumu koju JKP "Parkin servis" trazi ili u suprotnom ne moze doci do svog vozila. Ako je po Zakonu JKP "Parkin servis" ima pravo da odnese vozilo, ali cim se vlasnik pojavi sa odgovarajucim dokumentima duzno je da mu vozilo sa zapisnikom o eventualno nastaloj steti bezpogovorno preda. Jos koji dan pa ce moja tuzba stici do Ustavnog Suda RS pa posle dosta vremena kada dodje na red njezino razmatranje nadam se da cu dobiti ako nista drugo onda moralnu satisfakciju za svoj rad.

Ima jos dosta toga da se pise ali ovoliko za pocetak.

Pozz
 
Dragi moji Novosadjani,

Malo sam se kasno ukljucio u polemiku zvanu "Parking servis" ali evo nekoliko stvari koje sam ranije zapoceo da radim a sada konacno privodim kraju. Dovoljno sam tvrdoglav da ne dozvolim da me neko poput JKP "Parking servis" iskoriscava za sticanje svoje materijalne dobiti. U poslovanju gore navedene ustanove jos ranije sam primetio ali nisam imao vremena da se time pozabavim jedno ekstremno krivicno delo a to je krivicno delo IZNUDE. Iscitavajuci pravilnike omiljenog nam "servisa" u gradu pronasao sam deo koji se tice preuzimanja odnesenih vozila (a i licno iskusio) a u kome se kaze da lice ne moze preuzeti vozilo ukoliko ne plati naknadu za odnosenje vozila i naknadu za popravku zelene povrsine (u slucaju da je vozilo odneto po nalogu komunalne inspekcije). Koliko znam vozilo je licna imovina a Ustavom Republike Srbije licna imovina i njezina upotreba smatraju se neprikosnovenim pravom vlasnika ukoliko nadlezni organ a nadlezni organ je jedino Sud drugacije ne odredi. Da skratim pricu JKP "Parkin servis" cini krivicno delo "Iznude" prilikom uslovljavanja vlasnika vozila da plati sumu koju JKP "Parkin servis" trazi ili u suprotnom ne moze doci do svog vozila. Ako je po Zakonu JKP "Parkin servis" ima pravo da odnese vozilo, ali cim se vlasnik pojavi sa odgovarajucim dokumentima duzno je da mu vozilo sa zapisnikom o eventualno nastaloj steti bezpogovorno preda. Jos koji dan pa ce moja tuzba stici do Ustavnog Suda RS pa posle dosta vremena kada dodje na red njezino razmatranje nadam se da cu dobiti ako nista drugo onda moralnu satisfakciju za svoj rad.

Ima jos dosta toga da se pise ali ovoliko za pocetak.

Pozz


Hvala za ovako korisnu informaciju, ali kako mi sirotinja da priustimo tu pravdu....

A u medjuvremenu auto stoji u parking servisu ili si ga preuzeo...?

MA nije to nista, negde, valjda u Zrenjaninu, se razliciti postupa za kolima koja imaju njihove tablice i sve druge. Njima pisu kaznu ako ne plate, a recimo dodjes sa NS tablama, pauk nosi auto, ako samo nisi platio parking, nebitno da li si parkirao na normalnom parkingu... Tako sam nesto cuo.
 
:roll:

A jeste culi, mozda sam to vec pisao ovde, da zeleni pauk, ima 3 zaposlena... :lol: Vozaca, sekretaricu i direktora... :mrgreen:

Za tog direktora je i napravljen taj pauk, jer je to otac od neke visoke funkcionerke iz LSV... ;) Tako je bilo pre par godina, kada je osnovan zeleni pauk, sada se mozda nesto promenilo. (mozda su ubacli jos par zaposlenih u administraciji)
 

Back
Top