sporo dize sistem

peric88

Početnik
Poruka
3
pozzz. svima
ako moze te da mi kaze te zasto mi sporo dize sistem moram da cekam nekih 2 ili 3 min. da bi pokazao windos imam konf.
PROCESOR-INTEL(R) PENTIUM(R) 4 CPU 2.80GHZ
RAM-512
HDD 120 GB
imao sam windows xp/sp 2
isto tako je radio sad imam windows 7
isto sporo dize sistem
ja se izvinjavam ako sam pogresio temu:)
 
al probo sam i taj sp3 samo vistu nisam probo heheh salim se malo
i sp1 sam imao isto sporo al to mi ide na zivce kad ga restartujem ili palim sporo dize katastrofa to mi radi tako od kako sam ga kuipo
al nisam novog od nekog decka sam kupio
da nije zbog rama sto mu je mala memeorija
 
al probo sam i taj sp3 samo vistu nisam probo heheh salim se malo
i sp1 sam imao isto sporo al to mi ide na zivce kad ga restartujem ili palim sporo dize katastrofa to mi radi tako od kako sam ga kuipo
al nisam novog od nekog decka sam kupio
da nije zbog rama sto mu je mala memeorija

Sporo se podize zbog malog rama i zbog toga sto startuje veliki broj procesa.
 
pa sto kaze falco malo memorije imas i ko zna sta se tebi podize sa sistemom, preporucio bih ti, ako se ne razumes u to, da nadjes nekog ko se razume i da ti instalira stabilni xp sp3 i nek ti optimizuje sistem. isto tako, ti preporucujem da kupis jos jedno 512 MB rama ili, ako imas para, novi komp. :)
 
Mozda ti je hard disk u PIO modu,ako jeste uradi uninstall Primary IDE channel-a da bi se vratio u UltraDMA mod.Ako je PIO modu i stalno se vraca u njega onda moze biti i problem do kablova,harda itd.
 
e cao nisam nista piso jer nisam menjao sistem danas sam ga zavrsio ubacio sam xp sp3 i dalje sporo dize sistem pokaze ono sto treba da se udje u bios i posle se ceka kao neka crta mala koja trepce nju cekam nekih 1 lili 2 nisam siguran i stoji mi hdd uDMA modu i cd rom isto u DMA.i probo sam iskljucio kabal onaj rebrasti od cd roma i samo sam prikacio hdd isto sve samo mi postoji ram memoriju kao sto reko faco ram da kupim al dali se proizvodi DDR 1 od 512
 
pozzz. svima
ako moze te da mi kaze te zasto mi sporo dize sistem moram da cekam nekih 2 ili 3 min. da bi pokazao windos imam konf.
PROCESOR-INTEL(R) PENTIUM(R) 4 CPU 2.80GHZ
RAM-512
HDD 120 GB
imao sam windows xp/sp 2
isto tako je radio sad imam windows 7
isto sporo dize sistem
ja se izvinjavam ako sam pogresio temu

Malo imaš RAM memorije pa zato se sporo diže sistem
 
pozzz. svima
ako moze te da mi kaze te zasto mi sporo dize sistem moram da cekam nekih 2 ili 3 min. da bi pokazao windos imam konf.
PROCESOR-INTEL(R) PENTIUM(R) 4 CPU 2.80GHZ
RAM-512
HDD 120 GB
imao sam windows xp/sp 2
isto tako je radio sad imam windows 7
isto sporo dize sistem
ja se izvinjavam ako sam pogresio temu:)
Malo imaš RAM memorije
 
Kod:
peric88
Nov član
 
Učlanjen: 05.12.2009.
Pol: muški
Poruke: 3
Reputaciona moć: 0
peric88 se trudi
	
Smile sporo dize sistem
pozzz. svima
ako moze te da mi kaze te zasto mi sporo dize sistem moram da cekam nekih 2 ili 3 min. da bi pokazao windos imam konf.
PROCESOR-INTEL(R) PENTIUM(R) 4 CPU 2.80GHZ
RAM-512
HDD 120 GB
imao sam windows xp/sp 2
isto tako je radio sad imam windows 7
isto sporo dize sistem
ja se izvinjavam ako sam pogresio temu
pozzz. svima
ako moze te da mi kaze te zasto mi sporo dize sistem moram da cekam nekih 2 ili 3 min. da bi pokazao windos imam konf.
PROCESOR-INTEL(R) PENTIUM(R) 4 CPU 2.80GHZ
RAM-512
HDD 120 GB
imao sam windows xp/sp 2
isto tako je radio sad imam windows 7
isto sporo dize sistem
ja se izvinjavam ako sam pogresio temu

Malo imaš RAM memorije pa zato se sporo diže sistem

Pa koliko čovječe imaš profila na forumu???
 

Back
Top