stize nova godina vol2

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Započeću novi posao.
Oženiću mudoladilicu ( žena koja hladi, usijana i nabrekla muževljeva jaja - metodom pletenja sisa, jezičkom udovicom, picmudricom i nežnim osmehom )

Poželećeš sebi u novog godini, šta, dragi forumaše oba pola i prihoda ?
 
Započeću novi posao.
Oženiću mudoladilicu ( žena koja hladi, usijana i nabrekla muževljeva jaja - metodom pletenja sisa, jezičkom udovicom, picmudricom i nežnim osmehom )

Poželećeš sebi u novog godini, šta, dragi forumaše oba pola i prihoda ?

Da nađem nekog, ko će mi rado i nesebično,s puno razumevanja i ljubavi, svakoga dana bez izuzetka, davati svoju guzu da timpanim po njoj:heart:
 
Započeću novi posao.
Oženiću mudoladilicu ( žena koja hladi, usijana i nabrekla muževljeva jaja - metodom pletenja sisa, jezičkom udovicom, picmudricom i nežnim osmehom )

Poželećeš sebi u novog godini, šta, dragi forumaše oba pola i prihoda ?

Da održim nekako ovaj manekenski stas... :zcepanje:
Imam previše želja da bi uspeo sve da ih poželim. :rumenko: :)
Eto - da se vratim u formu i zaigram u prvom timu. :D
U nekoj drugoligaškoj ekipi, biće dovoljno za početak. :rumenko:
Što bi se reklo - da stari Ferari konačno izađe iz garaže... :zcepanje::rotf:
 
za šta živiš i radiš?
pa radiš da imaš da jedeš, a živiš da bi umro.
što pre ljudi shvate da neke velike poente i nekog masterplana, samog po sebi, nema, tim bolje za njih.
sebi ću poželeti da se oslobodim svega što me vezuje za fizičku egzistenciju. možda čak i tela.
 
Započeću novi posao.
Oženiću mudoladilicu ( žena koja hladi, usijana i nabrekla muževljeva jaja - metodom pletenja sisa, jezičkom udovicom, picmudricom i nežnim osmehom )

Poželećeš sebi u novog godini, šta, dragi forumaše oba pola i prihoda ?

Otici cu tamo gde zelim makar na dve nedelje i uzivacu u svim mogucim razuzdanim bahanalijama
 

Back
Top