PayPal u Srbiji

Tesko pitanje . Ja sam probao i posto zivim u B palanci , tj na obali Dunava , znaci Hrvatsku gledam sa terase , stavio sam Hrvatska . necete verovati izbacilo mi da dam koja oblast u Hrvatskoj . Kliknuo sam da vidim koje nude i na moje zaprepascenje tamo je bila i Srbija .
Prihvatilo mi registraciju al nisam mogao da zakacim moju kreditnu karticu koja je iz Srbije :(
Pisao sam im i pokusao da objasnim da Srbija nije oblast u Hrvatskoj , na sto su mi oni odgovorili da oni ne znaju za to .
Toliko o nasoj diplomatiji :(
Pozdrav svima .:sad2:
 
E ovo sam se ja juce pitao, kad evo vidim bas da ima tema za PayPal.
Toliko dobrih stvari na internetu a covek ne moze naruciti! :confused:
I kao sto je @never be the same again rekao, za 10 - 15 godina :lol:

Mislim, SRAMOTA za nas!!!

Ljudi, sta mislite koga je kriviti za to? :evil:
 
E ovo sam se ja juce pitao, kad evo vidim bas da ima tema za PayPal.
Toliko dobrih stvari na internetu a covek ne moze naruciti! :confused:
I kao sto je @never be the same again rekao, za 10 - 15 godina :lol:

Mislim, SRAMOTA za nas!!!

Ljudi, sta mislite koga je kriviti za to? :evil:

Ej ljudi ja od sledece godine u Grckoj tako da cu imati paypall...Sto se tice nas necemo ga dobiti ni za 10-15 godina...Svi znaju da kasnimo za svetom 100 godina...I sto se tice stvari np u buticima kod nas drze kolekcije koje su u svetu prodavali 2-3 godine ranije..Toliko o svemu tome..Mislim da nikom ne bi odgovaralo u nasoj zemlji kada bi svako narucivao preko interneta garderobu...Od cega bi butici radili i drugi prodajni objekti...Sranje..Ponekad se zaista stidim sto sam iz Srbije..
 
E ovo sam se ja juce pitao, kad evo vidim bas da ima tema za PayPal.
Toliko dobrih stvari na internetu a covek ne moze naruciti! :confused:
I kao sto je @never be the same again rekao, za 10 - 15 godina :lol:

Mislim, SRAMOTA za nas!!!

Ljudi, sta mislite koga je kriviti za to? :evil:

Iskljuciv krivac je drzava. Taj posao treba(o) da odradi ministarstvo telekomunikacija. Ista prica se vrti vec 5 godina, samo sto nam ne odobre :roll:
Inace kad nam odobre imacemo samo mogucnost da kupujemo, ali ne i da vrsimo transfer novca i da primamo novac.
Banana drzava smo, nema tu sta da se prica.
 
ovakva tema nam treba paypal mi treba neprocenjivo rekli su kao da ce od 2010. sklopili ugovor valjda ministarka za telekomunikacije i paypal neki likovi i neki likovi iz amazona itd.
 
sto se tiche placanja paypalom, mozete se registrovati na entropay, i tamo dobiti pripejd virtualnu visu za united kingdom. tako sam ja napravio paypal account sa laznim engleskim informacijama, i sto se tice online placanja, radi. To ce raditi za 95% sve sajtove koji naplacuju downloadable content, a sto se tiche stvari, isto tako sam napravio na myusabox account gdje mozete dobiti svoju adresu u americi, odakle ce vam forwardovati do srbije/crne gore.
 
Ovo sam nasao na jednom bosnjackom sajtu prepiska izmedju dva lika !!

Cao,

registrovao sam se na paypalu i kako sada da dodam sebi para na račun da mogu da kupujem preko neta?



jos uvjek se ne moze povezati paypal racun sa bankovnim tako da ne mozes pare sa bh paypal accounta podici a ni putem banke tj bankovnog racuna sebi napuniti paypal account... ali pare mozes pirmiti koliko ja znam. pokusaj naci nekoga ko ce ti "platiti" na paypal odredjenu sumu a ti mu je nadoknadi.

pa to je onda glupo! ovamo zaradim para na računu i onda ništa, pare mi stoje na računu ne mogu ih dirati.

a ovamo se digla priča kako je "paypal stigao u bih", ovo je neki "osakaćen" paypal i ko da ga i nema!!
!

bas tako... ali nije do pejpala nego do naseg bankovnog sistema... znaci kad banke kod nas omoguce sve sto u evropi nude onda ces biti u mogucnosti i koristiti sve regularno a do tad nam ostaje da se snalazimo ko i do sada ili da placemo ;)

Eto to je trenutna situacija ako bude kakvih promjena javim vam :-)
 

Back
Top