Zlatna medalja za Andrewk

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
S poshtovanjem prema drugima, mislim da je Andreawk neumorna osoba sa zeljom da svima objasni KAKO TREBA. Uz niz konkretnih saveta koje se mogu dobiti od nje, od prosechnog korisnika postajemo - napredni. Puno sitnica koje su mi falile da zaokruzim celinu, saznah upravo putem njenih odgovora!

ANDREAWK MI TE VOLIMO! :wink:
 
Pardon
Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk! Andreavk!

Ispravljeto

:lol:
 
Bez uvrede na sve Vas cini mi se da sam primjetio prvi da gospodjica ANDREA ima znanje i to veoma kvalitetno... Pridruzujem se ponovo svim dobrim komentarima za gospodjicu Andreu i zelim joj sve najbolje, takodje se nadam da ce se javiti na licnu poruku... S postovanjem vas GZ.
 
Moram da demantujem damu iz NS.. Mozda licno poznaje Andreu ali sto se tice ovog foruma nema joj ravne po ponasanju a prepotentnost se ne iskazuje ni u kom smislu, ne znam u privatnom zivotu kako je ali to ne ne treba da nas interesuje, to je njena privatna stvar, sto se foruma tice sasvim je OK....
 
E vala svaka joj cast!
1.gif

Samo neka tako nastavi!
 
Nema me nekoliko dana i odmah problemi... HA, ha, ha... Salim se.. Odkud sada ova prica o izbacivanju nekoga.. Ako se to i dogodi moje je misljenje da se i da objasnjenje.. Ukoliko ga nema od nadleznih onda ne razumijem.. Trebalo bi da se sagledaju sve stvari.. Iskreno razloge ne znam ali meni je zao svakoga ko ima znanja a da nije sa nama... Poz...
 
GZ:
Nema me nekoliko dana i odmah problemi... HA, ha, ha... Salim se.. Odkud sada ova prica o izbacivanju nekoga.. Ako se to i dogodi moje je misljenje da se i da objasnjenje.. Ukoliko ga nema od nadleznih onda ne razumijem.. Trebalo bi da se sagledaju sve stvari.. Iskreno razloge ne znam ali meni je zao svakoga ko ima znanja a da nije sa nama... Poz...

Hvala, hvala... Vashi postovi su mi pomogli...
Ponovo sam sa vama... (U stvari bio sam kao Rajko Kukurajko, dok nismo rascistili "problem")

Negooo, jel su konacno dodelili ANDREAVK medalju?
8)
 
E svi poludeli od zavisti prema Andreavk i Dlakavoj_strvini.Dajte ljudi malo manje sujete pa niste deca. Nego lepo priznajte sebi da ne znate onoliko koliko njih dvoje znaju. Pa oni su tu da pomognu samo...nisu krivi sto su normalni ljudi za razliku od svih vas, narocito onih koji nemaju muda da se potpisu nego ulaze kao Gosti na forum.

Ma mozete da im... :lol: zavidite samo.

Ma olimpijsku medalju su zasluzili oboje :wink:
 

Back
Top