Pitanje

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Imam jednog prijatelja, ozzenjen, 1o -tak godina u srecnom braku..
Zzena mu zgodna plavusha(on misli da je normalna, ljudima curi voda na usta kad je vide, uvek je sredjena, utegnuta)
U normalnom su braku, porodica, deca, posao.. :)
U sexu s njom zadovoljan i uveren je i da je i ona..znachi, idealno..
On se chesto krece u raznoraznim drushtvima, zeza se sa devojkama i zzenama, flertuje, muva ih..a kad se zzene upecaju i on vidi da je to gotova stvar,
povlachi ruchnu, okrene na shalu da njoj ne bi bilo neprijatno i povlachi se. :neutral:
100 puta je mogao da predje zabranjenu granicu i udje u avanturu s nekom, al nije nikad.
Kazze da bi prelaskom te granice mnogo toga stavio na kocku, za malo avanture i uzzitka..a puno njegovih drugara bez problema to uradi i njega zayebavaju
da je shonja.. :confused:
Mislite li da je u redu ovakvo njegovo ponashanje prema zzenama i ko je u pravu- on ili njegovi prijatelji?
 
Mislim da mozda malo preteruje u smislu da ne tera do stadijuma gde ce ga neka ozbiljno shvatiti, kad vec nema nameru da ide dalje od toga. A naravno da nije peecka, jer da zaista zeli da predje tu granicu, iz price je jasno da bi mogao.
 
Time sto malo flertuje samo zadovoljava podsvesnu potrebu za dokazivanjem svoje muskosti i to je sasvim normalno.Mora da ocuva samopouzdanje.S druge strane svaka mu cast jer time sto ne prelazi granicu pokazuje koliko postuje svoju zenu i njihov brak.
 
Zasto?
Mnogo zena ne smatra flert necim opasnim, stavise, smatra glupim muskarce koji ga ne razumeju i koji se na to prime.
Zasto bi muskarac koji se ponasa na isti nacin bio nula a zena na primer cool?

Pa to ''nula'' vazi i za zene...

I sada svi treba da kleknemo na kolena :worth: sto on nije presao ''granicu''.
Cim pogleda drugu zenu i zeli da se dopadne on je presao granocu i povredio odnos,mozda malo ali ga je ipak povredio.
Sto i za zene vazi,svakako:evil:
 
Imam jednog prijatelja, ozzenjen, 1o -tak godina u srecnom braku..
Zzena mu zgodna plavusha(on misli da je normalna, ljudima curi voda na usta kad je vide, uvek je sredjena, utegnuta)
U normalnom su braku, porodica, deca, posao.. :)
U sexu s njom zadovoljan i uveren je i da je i ona..znachi, idealno..
On se chesto krece u raznoraznim drushtvima, zeza se sa devojkama i zzenama, flertuje, muva ih..a kad se zzene upecaju i on vidi da je to gotova stvar,
povlachi ruchnu, okrene na shalu da njoj ne bi bilo neprijatno i povlachi se. :neutral:
100 puta je mogao da predje zabranjenu granicu i udje u avanturu s nekom, al nije nikad.
Kazze da bi prelaskom te granice mnogo toga stavio na kocku, za malo avanture i uzzitka..a puno njegovih drugara bez problema to uradi i njega zayebavaju
da je shonja.. :confused:
Mislite li da je u redu ovakvo njegovo ponashanje prema zzenama i ko je u pravu- on ili njegovi prijatelji?

Da tuca drugu piconosilicu, pored svoje žene ????
Nema potrebe.
Jednu j'ebeš, sve si probao.
 
Sto ste super teoreticari...Znaci ako sam udata ne smem vise nikada da flertujem s nekim,pa makar i malo da ne bih povredila svoj brak?Pa to su kojestarije.Ako sam se udala nisam se zamonasila.
 
Sto ste super teoreticari...Znaci ako sam udata ne smem vise nikada da flertujem s nekim,pa makar i malo da ne bih povredila svoj brak?Pa to su kojestarije.Ako sam se udala nisam se zamonasila.

Nisi se zamonasila ali si se jednom coveku obecala.Ako ti to nije sveto,onda imas svakako punu slobodu,niko je izvan tebe ne ogranicava.:ok:
 
Nisi se zamonasila ali si se jednom coveku obecala.Ako ti to nije sveto,onda imas svakako punu slobodu,niko je izvan tebe ne ogranicava.:ok:

Nisam se nikome obecala vec sam resila da ostatak svog zivota provedem sa njim do onog momenta dok neko od nas ne pozeli da ode.To se moze desiti sutra,za deset godina ili nikada.To niko ne zna.Jedna umerena doza slobode u svakom braku mora da postoji inace to nije brak nego zatvor.
 
Imam jednog prijatelja, ozzenjen, 1o -tak godina u srecnom braku..
Zzena mu zgodna plavusha(on misli da je normalna, ljudima curi voda na usta kad je vide, uvek je sredjena, utegnuta)
U normalnom su braku, porodica, deca, posao.. :)
U sexu s njom zadovoljan i uveren je i da je i ona..znachi, idealno..
On se chesto krece u raznoraznim drushtvima, zeza se sa devojkama i zzenama, flertuje, muva ih..a kad se zzene upecaju i on vidi da je to gotova stvar,
povlachi ruchnu, okrene na shalu da njoj ne bi bilo neprijatno i povlachi se. :neutral:
100 puta je mogao da predje zabranjenu granicu i udje u avanturu s nekom, al nije nikad.
Kazze da bi prelaskom te granice mnogo toga stavio na kocku, za malo avanture i uzzitka..a puno njegovih drugara bez problema to uradi i njega zayebavaju
da je shonja.. :confused:
Mislite li da je u redu ovakvo njegovo ponashanje prema zzenama i ko je u pravu- on ili njegovi prijatelji?
ne vidim po cemu se razlikuje od svojih prijatelja? :dontunderstand:
 
Nisam se nikome obecala vec sam resila da ostatak svog zivota provedem sa njim do onog momenta dok neko od nas ne pozeli da ode.To se moze desiti sutra,za deset godina ili nikada.To niko ne zna.Jedna umerena doza slobode u svakom braku mora da postoji inace to nije brak nego zatvor.

Naravno.Ali ako de udje u brak sa samim osecanjem te rezerve,mislim da se nema poverenja u sopstvenu odluku.A i mislim da je vernost vestina, i da nije prirodna vec se stice,i mislim da se vredi potruditi,a ne podleci svakom iskusenju da se potvrdimo kao zeljeni.
 
Pa oni valjda spavaju sa svojim flert-partnerkama:roll::dash:
flert koji ima za cilj da napali onog drugog na nas je iz mog ugla isto kao ona filozofija
nije seks ako nisam svrsio u njoj
racuna se kao prevara

jedno je flert iz dosade/zabave tokom kog jasno stavis do znanja da ne mislis ozbiljno
a drugo je navesti onog drugog na drkanje i uzivati u tome pa se onda povuci
 
flert koji ima za cilj da napali onog drugog na nas je iz mog ugla isto kao ona filozofija
nije seks ako nisam svrsio u njoj
racuna se kao prevara

jedno je flert iz dosade/zabave tokom kog jasno stavis do znanja da ne mislis ozbiljno
a drugo je navesti onog drugog na drkanje i uzivati u tome pa se onda povuci

Beda.
 

Back
Top