Slobodan i dozvoljen opis biračkog tela nekih stranaka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa, to je nešto o čemu bi trebalo diskutovati. Znam pojedine, doduše, koji postuju ovde i nisu daleko od tog opisa, a pripadaju toj političkoj struji...ali, zar baš tim rečima oni opisuju svoje sagovornike i političke neistomišljenike? :eek:
Pa samo u pretrazi upiši "lopovi" i "kriminalci".... Pun forum samo danas, a da ne pričam dalje.
Pa što onda ja ne smem to da napišem?

Kako onda da odgovorimo na temu?
 
oni bez argumenata, ali na vlasti, lako padaju u zamku da potcenjuju opoziciju i najjacu opozicionu stranku

isto tako i stakloresci na slo ambasadi koriste jezik mrznje prema sopstvenom narodu, tj delu naroda u opoziciji, mada je stakolezacko biracko telo mnozivo sa nula, pa daje nula. na izborima su prosli...zna se kako

Pa o tome pričam. Toliko mržnje prema Srbima samo zato što su glasali za ove što su na vlasti...
 
Znači preko deset puta od jednog forumaša - to nema šanse da prođe?
Pa mogu li ja samo jednom?

Ne može, bre. Ako su to neki i učinili, ubeđen sam da oni to nesvesno čine. To je jače od njih, razumi ih...nije tim ljudima lako, verovatno im nešto nije po volji, loše su se proveli na letovanju na Mediteranu ili nešto sl. Treba imati razumevanja :(
 
Pa o tome pričam. Toliko mržnje prema Srbima samo zato što su glasali za ove što su na vlasti...

nije dokazano da su samo srbi glasali za ove sto su na vlasti,

a mrznja..mozda nisam bio jasan pa da ponovim - jezik mrznje koriste oni koji su uveli pojam dve srbije i druga srbija

licno mislim da narod ne mrzi sve clanove stranaka rezima, ali experti i siljokurani ministri kao i neke zene iz inostranstva stvarno iritiraju srpsku javnost

nemo da nardou i opoziciji pripisujete frustracije i jezik mrznje vlasti zbog (ocekivanih) sopstvenih neuspeha
 
Kako bismo mogli opisati i okarakterisati biračko telo neke stranke i ljude iz stranke?

Šta ostali forumaši misle o političkim protivnicima? :D

A gde si ti video u Srbiji da se o političkim protivnicima govori biranim rečnikom punim laskavih epiteta?
Pa kad oni (političari) otvoreno prozivaju jedni druge najgorim mogućim izrazima, koje ne smemo da koristimo ovde:D...šta onda očekujete od običnog malog čovečuljka, koji za sve zlo svog jadnog života krivi "ove na vlasti" ili "ove u opziciji"...svejedno
 
uglavnom je zastupljen govor mržnje, ali možda je taj govor glasniji od onog razumnog...kojeg ne čujemo tako često:neutral:

E to je sad pravo pitanje. Zašto se više čuje govor mržnje, nego razuma...ili bolje: zašto nam je nekako atraktivniji govor mržnje, nego razuma?
Samo zato što ja volim nešto što ti ne voliš, treba da budem žigosan? Štaviše, ako i nemam stav o onome što ti voliš, već sam ravnodušan, treba da budem etiketiran?
Nećemo tako daleko stići...
 
E to je sad pravo pitanje. Zašto se više čuje govor mržnje, nego razuma...ili bolje: zašto nam je nekako atraktivniji govor mržnje, nego razuma?
Samo zato što ja volim nešto što ti ne voliš, treba da budem žigosan? Štaviše, ako i nemam stav o onome što ti voliš, već sam ravnodušan, treba da budem etiketiran?
Nećemo tako daleko stići...

Srpsko biračko telo, kako 27E reče, nije glupo, ali je ostrašćeno....gotovo uvek i gotovo uz svaku političku opciju.
Ali zar nije tako u svakom parlamentarizmu?
Ovde jedino nedostaje više kulture javnog nastupa pojedinih ličnosti, a što se tiče običnog naroda....uvek će biti pljuvačine prema onima koji ne misle isto kao i ti.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Pa logično je da ako misliš da su u jednoj stranci lopovi, prodane duše i slično, da ćeš i o onima koji glasaju za navodno takve imati slično ili isto mišljenje.
Pa ok, ali na šta liči da svakog časa to provlačimo kroz komentare, bez imalo samocenzure?
Eto, mene opomenuše na rečnik, a ja samo ponovio šta stoji na celom forumu: lopovi, manipulatori, bagra, otpad, kriminalci itd.

I nije rešenje da ako to neko piše, ja ponavljam. Rešenje je da se to ne toleriše. Mora se malo uviti. A ne sirovo, kao divljaci neki.

Ali ako vidimo da neko to piše, daj da i ja mogu tako da se izrazim, biće bolja zaebancija, mašta više dođe do izražaja. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top