KOKER SPANIJEL NA POKLON

pirgobgd

Zainteresovan član
Poruka
151
Poklanja se zenkica koker spanijela, stara godinu dana (bas pre neki dan joj bio rodjendan), vrlo umiljata i poslusna,. Prethodni vlasnici su je drzali u jako losim uslovima i maltretirali, tako da ovaj put zelimo da joj nadjemo pravi dom kod nekog ko ce je dobro paziti.

Slike uskoro.
064/6150410
 
imate li sliku? da vidimo da l lici na kokera ili na nesto drugo.

posto je u pitanju koker, moze samo na njega i da lici.

Ja nemam obicaj da lazem, posto iskljucivo udomljavam mesance, a za ovog psa sam prihvatila da pomognem zato sto su je drzali idioti koji su je maltretirali, a meni je zao svakog psa.
Dok sumnjas u vrstu psa, meni to govori dovoljno koliki si ljubitelj, pa te necu ni smatrati za ozbiljnog kandidata. Pozz;)
 
A evo i slicica za sve ``neverne Tome`` a i sve ostale:D

p.s. malo smo se podsisali jer su prethodni vlasnici mnogo zapustili ovu devojku, pa je sva bila ucebana
 

Prilozi

  • 121220093800.jpg
    121220093800.jpg
    19,1 KB · Pregleda: 127
  • 070420092902.jpg
    070420092902.jpg
    39,9 KB · Pregleda: 110
jao dusica....jel udomljena? i gde je tacno? u kom mestu? kako se slaze sa drugim psima i mackama? ja imam kerusu americkog buldoga i macke...inace ova moja je mace u telu buldoga..dobrica je i obozava pse...i tako joj fali neko za igru....samo sto je velika pa ponekad u igranju rusi sve oko sebe..jer niej svesna svoje velicine....:-))
 
jao dusica....jel udomljena? i gde je tacno? u kom mestu? kako se slaze sa drugim psima i mackama? ja imam kerusu americkog buldoga i macke...inace ova moja je mace u telu buldoga..dobrica je i obozava pse...i tako joj fali neko za igru....samo sto je velika pa ponekad u igranju rusi sve oko sebe..jer niej svesna svoje velicine....:-))


u beogradu je, trenutno je privremeno kod devojke jedne u stanu sa jos jednim psom i ok je, ako te interesuju detalji, posalji mi telefon na pp pa cu te kontaktirati,

pozz
 
Divno je što bi ste je svi usvojili, jer ovde ima toliko preslatkih kuca za usvajanje da prosto čovek ne može da se odluči, pa ako je ona već udomljena, kao što mislim da jeste, možete udomiti i usrećiti bilo koju drugu kucu sa foruma. Ako ste pravi ljubitelji, a pretpostavljam da jeste, jer ne biste bili ovde, onda vam neće smetati što nisu rasni. :klap:
 
jao dusica....jel udomljena? i gde je tacno? u kom mestu? kako se slaze sa drugim psima i mackama? ja imam kerusu americkog buldoga i macke...inace ova moja je mace u telu buldoga..dobrica je i obozava pse...i tako joj fali neko za igru....samo sto je velika pa ponekad u igranju rusi sve oko sebe..jer niej svesna svoje velicine....:-))

jesi li ti ona što je tražila mače, pa ga vratila? : S
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=12279512#post12279512
 
Izvinjavam se sto kasnim sa update-om, zenkica je udomljena.

Hvala svima na trudu i interesovanju, obzirom na rasu nisam ni sumnjala da cemo joj naci dom jer nema nista sladje nego dobiti za dz nesto sto inace kosta.

Sve u svemu, bitno je da je udomljena iako nije imala sjajno ``detinjstvo`` sada je sasvim ok.

Moze da se zakljuca tema. pozz
 

Back
Top