Osmeh dana

Е, а у међувремену сам и сама направила бисер:

Зовем такси вечерас и кажем где да дођу. Оператер каже:''Молим, сачекајте'' и чујем како јавља таксистима... За то време, мој џукац (од два месеца:)) крене да се намешта да каки у сред предсобља....:sad2:.....и ја, све држећи слушалицу на уху, викнем деци:''КАКИ!!!''....а оператер ми на другој страни запрепашћено каже:''Молим?'' :eek::zcepanje:

Ја реко:''Ништа, ништа''..:lol:....и он ми каже да такси долази за два минута...:confused::lol:
 
Е, а у међувремену сам и сама направила бисер:

Зовем такси вечерас и кажем где да дођу. Оператер каже:''Молим, сачекајте'' и чујем како јавља таксистима... За то време, мој џукац (од два месеца:)) крене да се намешта да каки у сред предсобља....:sad2:.....и ја, све држећи слушалицу на уху, викнем деци:''КАКИ!!!''....а оператер ми на другој страни запрепашћено каже:''Молим?'' :eek::zcepanje:

Ја реко:''Ништа, ништа''..:lol:....и он ми каже да такси долази за два минута...:confused::lol:

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
nije bre smesno,ja se mucila slusala slusala (reko ajd svi imaju pravo da izaberu da li ce verovati ili ne) i na kraju zaboravih i na edukaciju i sve "daj bre laura se,re mi se od te pesme o isusu" :mrgreen: aj mozda je i malo smesno,al u sustini paaaa malo brinem :confused:

saga o isusu se nastavlja
malopre u autu moja cerka,zabrinuto
"mama,je l ti se kaki ako pevam il est né le divin enfant"
 
ja nemam pojma gde ovaj moj muz skuplja viceve...al evo jos jednog:
Neki stariji baja,kupio Porshea i odlucio da se malo provoza...izasao na prav put i..gas do daske...:cool: Posle nekog vremena ,vidi u ogledalu pandura sa upaljenom rotacijom koji ga juri i daje mu znak da stane sa strane:roll:...Baja doda gas i pokusa da pobegne,ali mu ne uspe:(
Odluci on da stane sa strane...pandur mu pridje i kaze...Ajd sad,necu da ti pisem kaznu,ako mi das dobar razlog zasto si bezao...i nemoj da mi dajes neke glupe razloge,jer cu odmah da pisem :evil:
Razmislja baja minut i kaze...Znas sta,zena mi pre neki dan pobegla sa pandurom...a ja mislio da me sad taj pandur juri da mi je vrati :lol:
:rotf::rotf::rotf:
 
11436_1298794676450_1427901605_865355_869160_n.jpg


:lol::lol::lol:
 
ja nemam pojma gde ovaj moj muz skuplja viceve...al evo jos jednog:
Neki stariji baja,kupio Porshea i odlucio da se malo provoza...izasao na prav put i..gas do daske...:cool: Posle nekog vremena ,vidi u ogledalu pandura sa upaljenom rotacijom koji ga juri i daje mu znak da stane sa strane:roll:...Baja doda gas i pokusa da pobegne,ali mu ne uspe:(
Odluci on da stane sa strane...pandur mu pridje i kaze...Ajd sad,necu da ti pisem kaznu,ako mi das dobar razlog zasto si bezao...i nemoj da mi dajes neke glupe razloge,jer cu odmah da pisem :evil:
Razmislja baja minut i kaze...Znas sta,zena mi pre neki dan pobegla sa pandurom...a ja mislio da me sad taj pandur juri da mi je vrati :lol:
:rotf::rotf::rotf:

:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha:
 
Jednom zovem prijateljicu, javi se njen sincic od par godina. Ja pitam sta radi mama, a on ce hladno: Mama kaki, na sta zacujem izbezumljeni krik: Jesi li ti normalan, ko je to!!?
Vristala sam od smeha, a ona mi kaze da kao da virim, kad god ode u WC, ja je pozovem.
 
Хехе, замишљам само данас своју децу како им је било кад су их наставници питали имају ли домаћи.....:mrgreen:

''Извините, наставнице, мој пас се исповраћао по мом домаћем задатку...'':zcepanje:

Синоћ, док су паковале књиге за школу, неке су остале да леже на поду поред писаћег стола... Кад је Циле видео како им изгледају свеске и уџбеници - рекао је шта мисли о данашњем школству: :bljak:

:mrgreen::lol::lol:

Књиге и свеске смо после прале и сушиле на радијатору.....:lol:
 
Jednom zovem prijateljicu, javi se njen sincic od par godina. Ja pitam sta radi mama, a on ce hladno: Mama kaki, na sta zacujem izbezumljeni krik: Jesi li ti normalan, ko je to!!?
Vristala sam od smeha, a ona mi kaze da kao da virim, kad god ode u WC, ja je pozovem.

hihihi
a moje dete pre neku godinu kod babe i strica,koji tad nije imao dece i nije znao sasvim kako se treba ponasati s njima
ona krene do toaleta ,kad ono zauzeto
kaze ona (preko vrata)
ko je
on
ja sam
ona
a ti si milos(nema padeza,sve je nominativ)
opet ona
milos a je l piskis ili kakis
on,razmislja,i misli da ipak treba da odgovori na pitanje
oklevajuci
...kakim
a mi umiremo od smeha:lol:
 
Ма, нисам смела да кажем да жена има 90 година, не би дошли, било би по принципу, ,,ни не исплати јој се да устаје..''.:)
Али ме овај другар својом присебношћу баш насмејао.

Skroz te razumem... na tim nekim tužnim prigodama, meni uvek nešto nađe da bude smešno... kažu ljudi da je to odbrambeni mehanizam...:).
Crnjak!

A baš mi je bilo smešno pre neki dan, kako je moj mačak pošto-poto hteo da uđe u torbu našeg prijatelja :eek:, hteo tu da odspava partiju...pa mi smešno kako je navalio..:zcepanje:ko da je video blago unutra.
 
Skroz te razumem... na tim nekim tužnim prigodama, meni uvek nešto nađe da bude smešno... kažu ljudi da je to odbrambeni mehanizam...:).
Crnjak!

A baš mi je bilo smešno pre neki dan, kako je moj mačak pošto-poto hteo da uđe u torbu našeg prijatelja :eek:, hteo tu da odspava partiju...pa mi smešno kako je navalio..:zcepanje:ko da je video blago unutra.

Hehehe moje mache isto svaku torbu i kesu mora da proveri. :D
 
prosle godine,muz i ja u egiptu,hotel dz kategorije.konobari musavi,stalno te grle i tapsu po ledjima...

dodjemo mi tako jednom na rucak,muz potrci prema svedskom stolu,ja kaskam za njim,a jedan konobar me kao vodi sa rukom na mojim ledjima.

kad hop,pade mu ruka i ladno me uhvati za dupe.meni oci samo sto nisu ispale iz glave :eek: i dreknem,alo bre.

posle mislim ,ja sam valjda neka svedska(ili svetska,zaboravih) zena,mogla sam to i na engleskom.

odem do milog mi muza i kazem,onaj tamo konobar me uvatio za dupe.a on ladno: strasno,ajd uzmi prvo kolace,posle nista ne ostane :dash:

posle sam pustala neki film u glavi,ma vazno da je meni dupe jos uvek cvrsto,zamisli da sam se osramotila i sestro slatka u drugom zivotu,neces se ti meni udavati opet za lalu...
 
prosle godine,muz i ja u egiptu,hotel dz kategorije.konobari musavi,stalno te grle i tapsu po ledjima...

dodjemo mi tako jednom na rucak,muz potrci prema svedskom stolu,ja kaskam za njim,a jedan konobar me kao vodi sa rukom na mojim ledjima.

kad hop,pade mu ruka i ladno me uhvati za dupe.meni oci samo sto nisu ispale iz glave :eek: i dreknem,alo bre.

posle mislim ,ja sam valjda neka svedska(ili svetska,zaboravih) zena,mogla sam to i na engleskom.

odem do milog mi muza i kazem,onaj tamo konobar me uvatio za dupe.a on ladno: strasno,ajd uzmi prvo kolace,posle nista ne ostane :dash:

posle sam pustala neki film u glavi,ma vazno da je meni dupe jos uvek cvrsto,zamisli da sam se osramotila i sestro slatka u drugom zivotu,neces se ti meni udavati opet za lalu...

:rotf::rotf:
Е, мене си насмејала сад, значи, пишем ово у псмех дана, овако смрзнута.
 
prosle godine,muz i ja u egiptu,hotel dz kategorije.konobari musavi,stalno te grle i tapsu po ledjima...

dodjemo mi tako jednom na rucak,muz potrci prema svedskom stolu,ja kaskam za njim,a jedan konobar me kao vodi sa rukom na mojim ledjima.

kad hop,pade mu ruka i ladno me uhvati za dupe.meni oci samo sto nisu ispale iz glave :eek: i dreknem,alo bre.

posle mislim ,ja sam valjda neka svedska(ili svetska,zaboravih) zena,mogla sam to i na engleskom.

odem do milog mi muza i kazem,onaj tamo konobar me uvatio za dupe.a on ladno: strasno,ajd uzmi prvo kolace,posle nista ne ostane :dash:

posle sam pustala neki film u glavi,ma vazno da je meni dupe jos uvek cvrsto,zamisli da sam se osramotila i sestro slatka u drugom zivotu,neces se ti meni udavati opet za lalu...

A zar te muslije ne vole meko dupe. :D Da ti je bilo takvo verovatno bi momentalno navalili na tebe ovako te cvrsto dupe spasilo. :D
 
danas me je nasmejao mm pricajuci vic kako zeka pise doktorat...i naidje lisica i pita zeku sta radi...ovaj kaze da pise doktorat o tome kako ce da kre.s.ne lisicu :mrgreen:...i lisica onako zapanjeno :eek:kaze..``Ajd zeko u grmlje da ti objasnim nesto``:evil:...posle nekog vremena izlazi zec, i onako zadovoljno:D krene da trese prasinu sa sebe...
Isto kao lisica prosao je i vuk...:lol:
nedugo posto je sa vukom otisao u grmlje...zeka izlazi zagrljen sa medom...i obojica krenu da otresaju prasinu i trunje sa sebe...:lol: sa zakljuckom..nije vazno ko pise doktorat...vazno je ko ti je mentor:zcepanje:

a smejala sam se i sve vreme citajuci ovu temu od pocetka :)


ovo nije smešno

nažalost ovo je istinito
Зовем такси, да нас покупи на аутобуској станици где је много људи.
Таксиста стаје, ја улазим у ауто и замолим га да прими и финог господина у црној јакни. Господин у црној јакни улази у ауто, ја кажем да нас само вози, а таксиста пита:,,А како ћете поделити трошкове?'
Рекох:,,Господин је толико шармантан, да ћу ја платити све!'' :zper:

Господин се понуди да плати свој део, ја одлучно одбијем.
Таксиста у једном моменту упита кога где вози. Кажем да нас одвезе на исту адресу. Човек збуњен вози. Кад стаде испред наше куће, господин изађе напоље, отвори ми врата да изађем и још каже:,,Изволите, госпођо'.''
Ја платим, а таксиста ми рече:,,Стварно је љубазан, у праву сте били кад сте се понудили да му платите вожњу.''
Ја рекох:,,Не само да сам му платила вожњу, и задржаћу га!'' :ok:

Уђемо у двориште, пита ме мој драги муж:,,Шта мислиш, да ли је укачио да смо муж и жена?''
,,Јок'', кажем ја ,,ко би својој жени рекао ,,Изволите, госпођо!''? :)



pre par godina imamo mm neki kongres u N.Sadu i pošla sam i ja . Proveli divna tri dana, a najzanimljiviji momenat je bio kada smo krenuli taksijem ne znam ni ja u koju kafanu na Dunavu i duga vožnja...pričamo...da bi taksista koji je inače studirao u Nišu u jednom trenutku sam prokomentarisao a vi mora da ste doktori (pošto je bio prilično velik međunarodni kongres pa je već vozio neke od njih...) pa tako nekako kaže mm, a ona je poslovna pratnja
taksista samo :eek: ja mrtva ladna kažem, da narvno i tek nakon završetka vožnje on mu objasni da sam mu ja zapravo žena koja ima ulogu poslovne pratnje po svojoj volji:mrgreen:
 
e da zaboravila sam da dodam da je čovek u toku vožnje (dok još nije ni znao) lepo pitao dokle imam angažman pošto bi mogao da organizuje nešto...
mm je samo ladno izjavio da je i narednog dana već me bezecovao
 
prosle godine,muz i ja u egiptu,hotel dz kategorije.konobari musavi,stalno te grle i tapsu po ledjima...

dodjemo mi tako jednom na rucak,muz potrci prema svedskom stolu,ja kaskam za njim,a jedan konobar me kao vodi sa rukom na mojim ledjima.

kad hop,pade mu ruka i ladno me uhvati za dupe.meni oci samo sto nisu ispale iz glave :eek: i dreknem,alo bre.

posle mislim ,ja sam valjda neka svedska(ili svetska,zaboravih) zena,mogla sam to i na engleskom.

odem do milog mi muza i kazem,onaj tamo konobar me uvatio za dupe.a on ladno: strasno,ajd uzmi prvo kolace,posle nista ne ostane :dash:

posle sam pustala neki film u glavi,ma vazno da je meni dupe jos uvek cvrsto,zamisli da sam se osramotila i sestro slatka u drugom zivotu,neces se ti meni udavati opet za lalu...

:hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha: :rotf: :hahaha:
 
Sada sam se setila price jednog drugara koji se sa posla vraćao sa kolegom i na semaforu vide super ribu, ženu od drugara. Kolegi oči ispale, pa krene da komentariše šta bi joj sve radio ne znajući čija je to žena, a ovaj ga još prži sve više i više. I svrati ga drugar kući na kafu. Možete zamisliti situaciju kada je došla žena i ponudila ih pićem. I dan, danas se celo društvo valja od smeha, a ovaj u zemlju propada.
 

Back
Top