Osmeh dana - Strana 5
Strana 5 od 473 PrvaPrva 1234567891555105 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 11819

Tema: Osmeh dana

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    926

Podrazumevano Re: Osmeh dana

Е, а у међувремену сам и сама направила бисер:

Зовем такси вечерас и кажем где да дођу. Оператер каже:''Молим, сачекајте'' и чујем како јавља таксистима... За то време, мој џукац (од два месеца) крене да се намешта да каки у сред предсобља.........и ја, све држећи слушалицу на уху, викнем деци:''КАКИ!!!''....а оператер ми на другој страни запрепашћено каже:''Молим?''

Ја реко:''Ништа, ништа''......и он ми каже да такси долази за два минута...

Veoma poznat >Annabel Lee< (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    161

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku
    Е, а у међувремену сам и сама направила бисер:

Зовем такси вечерас и кажем где да дођу. Оператер каже:''Молим, сачекајте'' и чујем како јавља таксистима... За то време, мој џукац (од два месеца) крене да се намешта да каки у сред предсобља.........и ја, све држећи слушалицу на уху, викнем деци:''КАКИ!!!''....а оператер ми на другој страни запрепашћено каже:''Молим?''

Ја реко:''Ништа, ништа''......и он ми каже да такси долази за два минута...
    Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje!

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    161

Danas pricam sa komsinicom, kad ce ona:
    "Ma boli me bre prst na maloj nozi..."
    Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje!

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4040

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    nije bre smesno,ja se mucila slusala slusala (reko ajd svi imaju pravo da izaberu da li ce verovati ili ne) i na kraju zaboravih i na edukaciju i sve "daj bre laura se,re mi se od te pesme o isusu" aj mozda je i malo smesno,al u sustini paaaa malo brinem
    saga o isusu se nastavlja
    malopre u autu moja cerka,zabrinuto
    "mama,je l ti se kaki ako pevam il est né le divin enfant"

Elita
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    879

ja nemam pojma gde ovaj moj muz skuplja viceve...al evo jos jednog:
    Neki stariji baja,kupio Porshea i odlucio da se malo provoza...izasao na prav put i..gas do daske... Posle nekog vremena ,vidi u ogledalu pandura sa upaljenom rotacijom koji ga juri i daje mu znak da stane sa strane...Baja doda gas i pokusa da pobegne,ali mu ne uspe
    Odluci on da stane sa strane...pandur mu pridje i kaze...Ajd sad,necu da ti pisem kaznu,ako mi das dobar razlog zasto si bezao...i nemoj da mi dajes neke glupe razloge,jer cu odmah da pisem
    Razmislja baja minut i kaze...Znas sta,zena mi pre neki dan pobegla sa pandurom...a ja mislio da me sad taj pandur juri da mi je vrati
    .... prodala bih zvezde za tvoje poljupce...

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    3119

Једно од људских права је да човек бира и буде биран... Такође, људско прaво је и да се свако креће и да буде кретен...

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    161

Stara legenda Affro* (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4033

Citat Original postavio baby jane Pogledaj poruku

Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Aktivan član
    Učlanjen
    01.11.2009.
    Pol
    muški
    Living in a dream, walking in between the sunrise and sunset
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio j.e.l.e.n.a. Pogledaj poruku
    ja nemam pojma gde ovaj moj muz skuplja viceve...al evo jos jednog:
    Neki stariji baja,kupio Porshea i odlucio da se malo provoza...izasao na prav put i..gas do daske... Posle nekog vremena ,vidi u ogledalu pandura sa upaljenom rotacijom koji ga juri i daje mu znak da stane sa strane...Baja doda gas i pokusa da pobegne,ali mu ne uspe
    Odluci on da stane sa strane...pandur mu pridje i kaze...Ajd sad,necu da ti pisem kaznu,ako mi das dobar razlog zasto si bezao...i nemoj da mi dajes neke glupe razloge,jer cu odmah da pisem
    Razmislja baja minut i kaze...Znas sta,zena mi pre neki dan pobegla sa pandurom...a ja mislio da me sad taj pandur juri da mi je vrati

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    169

Jednom zovem prijateljicu, javi se njen sincic od par godina. Ja pitam sta radi mama, a on ce hladno: Mama kaki, na sta zacujem izbezumljeni krik: Jesi li ti normalan, ko je to!!?
    Vristala sam od smeha, a ona mi kaze da kao da virim, kad god ode u WC, ja je pozovem.
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    926

Хехе, замишљам само данас своју децу како им је било кад су их наставници питали имају ли домаћи.....

''Извините, наставнице, мој пас се исповраћао по мом домаћем задатку...''

Синоћ, док су паковале књиге за школу, неке су остале да леже на поду поред писаћег стола... Кад је Циле видео како им изгледају свеске и уџбеници - рекао је шта мисли о данашњем школству:

Књиге и свеске смо после прале и сушиле на радијатору.....

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4040

Citat Original postavio la dolcevita Pogledaj poruku
    Jednom zovem prijateljicu, javi se njen sincic od par godina. Ja pitam sta radi mama, a on ce hladno: Mama kaki, na sta zacujem izbezumljeni krik: Jesi li ti normalan, ko je to!!?
    Vristala sam od smeha, a ona mi kaze da kao da virim, kad god ode u WC, ja je pozovem.
    hihihi
    a moje dete pre neku godinu kod babe i strica,koji tad nije imao dece i nije znao sasvim kako se treba ponasati s njima
    ona krene do toaleta ,kad ono zauzeto
    kaze ona (preko vrata)
    ko je
    on
    ja sam
    ona
    a ti si milos(nema padeza,sve je nominativ)
    opet ona
    milos a je l piskis ili kakis
    on,razmislja,i misli da ipak treba da odgovori na pitanje
    oklevajuci
    ...kakim
    a mi umiremo od smeha

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    232

Najaca je ta decija iskrenost koja tako ume da te zacrveni

Elita Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    176
    Reputaciona moć
    248

Citat Original postavio Ванда Pogledaj poruku
    Ма, нисам смела да кажем да жена има 90 година, не би дошли, било би по принципу, ,,ни не исплати јој се да устаје..''.
    Али ме овај другар својом присебношћу баш насмејао.
    Skroz te razumem... na tim nekim tužnim prigodama, meni uvek nešto nađe da bude smešno... kažu ljudi da je to odbrambeni mehanizam....
    Crnjak!

A baš mi je bilo smešno pre neki dan, kako je moj mačak pošto-poto hteo da uđe u torbu našeg prijatelja , hteo tu da odspava partiju...pa mi smešno kako je navalio..ko da je video blago unutra.
    "...In such a dead world, Amélie prefers to dream..."

Domaćin Sehnsucht (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio Valeria Pogledaj poruku
    Skroz te razumem... na tim nekim tužnim prigodama, meni uvek nešto nađe da bude smešno... kažu ljudi da je to odbrambeni mehanizam....
    Crnjak!

A baš mi je bilo smešno pre neki dan, kako je moj mačak pošto-poto hteo da uđe u torbu našeg prijatelja , hteo tu da odspava partiju...pa mi smešno kako je navalio..ko da je video blago unutra.
    Hehehe moje mache isto svaku torbu i kesu mora da proveri.
    Ceznem...

Ističe se misticlady (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    266

Citat Original postavio baby jane Pogledaj poruku

ovo me je bas nasmejalo ovog odvratnog ponedeljka
    ♥ ...ja sam jedna od onih kojima grom i oluja ne mogu ništa,ali ih suza ubiti može... ♥

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

prosle godine,muz i ja u egiptu,hotel dz kategorije.konobari musavi,stalno te grle i tapsu po ledjima...

dodjemo mi tako jednom na rucak,muz potrci prema svedskom stolu,ja kaskam za njim,a jedan konobar me kao vodi sa rukom na mojim ledjima.

kad hop,pade mu ruka i ladno me uhvati za dupe.meni oci samo sto nisu ispale iz glave i dreknem,alo bre.

posle mislim ,ja sam valjda neka svedska(ili svetska,zaboravih) zena,mogla sam to i na engleskom.

odem do milog mi muza i kazem,onaj tamo konobar me uvatio za dupe.a on ladno: strasno,ajd uzmi prvo kolace,posle nista ne ostane

posle sam pustala neki film u glavi,ma vazno da je meni dupe jos uvek cvrsto,zamisli da sam se osramotila i sestro slatka u drugom zivotu,neces se ti meni udavati opet za lalu...

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2401

Citat Original postavio smokvicica Pogledaj poruku
    prosle godine,muz i ja u egiptu,hotel dz kategorije.konobari musavi,stalno te grle i tapsu po ledjima...

dodjemo mi tako jednom na rucak,muz potrci prema svedskom stolu,ja kaskam za njim,a jedan konobar me kao vodi sa rukom na mojim ledjima.

kad hop,pade mu ruka i ladno me uhvati za dupe.meni oci samo sto nisu ispale iz glave i dreknem,alo bre.

posle mislim ,ja sam valjda neka svedska(ili svetska,zaboravih) zena,mogla sam to i na engleskom.

odem do milog mi muza i kazem,onaj tamo konobar me uvatio za dupe.a on ladno: strasno,ajd uzmi prvo kolace,posle nista ne ostane

posle sam pustala neki film u glavi,ma vazno da je meni dupe jos uvek cvrsto,zamisli da sam se osramotila i sestro slatka u drugom zivotu,neces se ti meni udavati opet za lalu...

Е, мене си насмејала сад, значи, пишем ово у псмех дана, овако смрзнута.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    540

A zar te muslije ne vole meko dupe. Da ti je bilo takvo verovatno bi momentalno navalili na tebe ovako te cvrsto dupe spasilo.

Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    161

Smokvicice, bas mi me nasmejala...

Pita me nesto danas klinac iz komsiluka (8 god), a ja mu odgovaram:
    "Pa to ti je nedeljkom, ponedeljkom i sredkom..."
    A on samo: "A?"

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1970

Citat Original postavio j.e.l.e.n.a. Pogledaj poruku
    danas me je nasmejao mm pricajuci vic kako zeka pise doktorat...i naidje lisica i pita zeku sta radi...ovaj kaze da pise doktorat o tome kako ce da kre.s.ne lisicu ...i lisica onako zapanjeno kaze..``Ajd zeko u grmlje da ti objasnim nesto``...posle nekog vremena izlazi zec, i onako zadovoljno krene da trese prasinu sa sebe...
    Isto kao lisica prosao je i vuk...
    nedugo posto je sa vukom otisao u grmlje...zeka izlazi zagrljen sa medom...i obojica krenu da otresaju prasinu i trunje sa sebe... sa zakljuckom..nije vazno ko pise doktorat...vazno je ko ti je mentor

a smejala sam se i sve vreme citajuci ovu temu od pocetka

ovo nije smešno

nažalost ovo je istinito
    Citat Original postavio Ванда Pogledaj poruku
    Зовем такси, да нас покупи на аутобуској станици где је много људи.
    Таксиста стаје, ја улазим у ауто и замолим га да прими и финог господина у црној јакни. Господин у црној јакни улази у ауто, ја кажем да нас само вози, а таксиста пита:,,А како ћете поделити трошкове?'
    Рекох:,,Господин је толико шармантан, да ћу ја платити све!''

Господин се понуди да плати свој део, ја одлучно одбијем.
    Таксиста у једном моменту упита кога где вози. Кажем да нас одвезе на исту адресу. Човек збуњен вози. Кад стаде испред наше куће, господин изађе напоље, отвори ми врата да изађем и још каже:,,Изволите, госпођо'.''
    Ја платим, а таксиста ми рече:,,Стварно је љубазан, у праву сте били кад сте се понудили да му платите вожњу.''
    Ја рекох:,,Не само да сам му платила вожњу, и задржаћу га!''

Уђемо у двориште, пита ме мој драги муж:,,Шта мислиш, да ли је укачио да смо муж и жена?''
    ,,Јок'', кажем ја ,,ко би својој жени рекао ,,Изволите, госпођо!''?

pre par godina imamo mm neki kongres u N.Sadu i pošla sam i ja . Proveli divna tri dana, a najzanimljiviji momenat je bio kada smo krenuli taksijem ne znam ni ja u koju kafanu na Dunavu i duga vožnja...pričamo...da bi taksista koji je inače studirao u Nišu u jednom trenutku sam prokomentarisao a vi mora da ste doktori (pošto je bio prilično velik međunarodni kongres pa je već vozio neke od njih...) pa tako nekako kaže mm, a ona je poslovna pratnja
    taksista samo ja mrtva ladna kažem, da narvno i tek nakon završetka vožnje on mu objasni da sam mu ja zapravo žena koja ima ulogu poslovne pratnje po svojoj volji
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1970

e da zaboravila sam da dodam da je čovek u toku vožnje (dok još nije ni znao) lepo pitao dokle imam angažman pošto bi mogao da organizuje nešto...
    mm je samo ladno izjavio da je i narednog dana već me bezecovao
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ne pamtim viceve,al ovaj mi je stalno u glavi

jedu mujo i fata i fata se ufleka ,pa kaze,vid mujo,izgledam ko svinja,a tek ce mujo aha,a jos si se i uflekala...

Aktivan član
    Učlanjen
    01.11.2009.
    Pol
    muški
    Living in a dream, walking in between the sunrise and sunset
    Reputaciona moć
    0

Primećen član brizna mama (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Sada sam se setila price jednog drugara koji se sa posla vraćao sa kolegom i na semaforu vide super ribu, ženu od drugara. Kolegi oči ispale, pa krene da komentariše šta bi joj sve radio ne znajući čija je to žena, a ovaj ga još prži sve više i više. I svrati ga drugar kući na kafu. Možete zamisliti situaciju kada je došla žena i ponudila ih pićem. I dan, danas se celo društvo valja od smeha, a ovaj u zemlju propada.

Slične teme

1. Gušterov osmeh
    Autor La haine u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.09.2009., 00:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •