Osmeh dana

Danas me nasmejao muz prepricavajuci mi svoje zaprepastenje i strah kada je svoju pokojnu babu , koju pamti kao pogrbljenu, video da se iz cista mira ispravila...poceo je da place i da ju moli da se sagne...jer moze da se povredi :zcepanje:

A nasmejala me i ova tema i onaj Isus :zcepanje:
 
pa ja razumem što ti brineš, tako su i moji brinuli kad sam ja čitala bibliju za decu pa posle propovedala deci ispred zgrade (kaže tata, ja se toga nešto i ne sećam, al aj da poverujem) a vidi me danas
=D
 
danas me je nasmejao mm pricajuci vic kako zeka pise doktorat...i naidje lisica i pita zeku sta radi...ovaj kaze da pise doktorat o tome kako ce da kre.s.ne lisicu :mrgreen:...i lisica onako zapanjeno :eek:kaze..``Ajd zeko u grmlje da ti objasnim nesto``:evil:...posle nekog vremena izlazi zec, i onako zadovoljno:D krene da trese prasinu sa sebe...
Isto kao lisica prosao je i vuk...:lol:
nedugo posto je sa vukom otisao u grmlje...zeka izlazi zagrljen sa medom...i obojica krenu da otresaju prasinu i trunje sa sebe...:lol: sa zakljuckom..nije vazno ko pise doktorat...vazno je ko ti je mentor:zcepanje:

a smejala sam se i sve vreme citajuci ovu temu od pocetka :)
 
A nasmejala me i onaj Isus :zcepanje:

nije bre smesno,ja se mucila slusala slusala (reko ajd svi imaju pravo da izaberu da li ce verovati ili ne) i na kraju zaboravih i na edukaciju i sve "daj bre laura se,re mi se od te pesme o isusu" :mrgreen: aj mozda je i malo smesno,al u sustini paaaa malo brinem :confused:


:zcepanje: Isus je svuda oko nas.
Ja se pokida od smeha juce u Merkuru kad sam videla one jasle i bogoridicu i bebu isusa ...sve sam milslila na Elleonorinu cerku ...i ono kako jede ruku i gledaju me ljudi i Merku ru :think: misle se ova garant iz neke institucije pobegla...

Aj sto ljudi , nego i muz...
Nikad se nisam nesto na Isusa kezila al sad ocu da vrisnem. :rumenka:
 
moje dete bolesno,pa mu drugarica dosla da donese domaci.i tako stoji ona na vratima da se ne zarazi,on stoji malo dalje i cute...i ja ajd da prekinem tisinu pitam (vrlo pametno)a sta bi ti volela da budes kad porastes.a ona kaze retriver,u stvari ne retriver,nego...a da ,istrazivac. :zcepanje:
tako su slatki dok su mali
 
Nije danas, al pre neki dan... Ja u Lily apoteci, čekam da se pojavi prodavačica, ona sva smušena dolazi, verovatno iz wc-a ili pomoćnih prostorija, i ja kažem:''Dobro veče, Diane tridesetpet!'' a ona u mene :eek: ''Antirid za pete?!?'' :eek: :zcepanje:
 
Nije danas, al pre neki dan... Ja u Lily apoteci, čekam da se pojavi prodavačica, ona sva smušena dolazi, verovatno iz wc-a ili pomoćnih prostorija, i ja kažem:''Dobro veče, Diane tridesetpet!'' a ona u mene :eek: ''Antirid za pete?!?'' :eek: :zcepanje:

Пуси, ти правиш занимације где год макнеш! :zcepanje:

(А не можеш без контре, па то ти је! :zag:)
 
Зовем такси, да нас покупи на аутобуској станици где је много људи.
Таксиста стаје, ја улазим у ауто и замолим га да прими и финог господина у црној јакни. Господин у црној јакни улази у ауто, ја кажем да нас само вози, а таксиста пита:,,А како ћете поделити трошкове?'
Рекох:,,Господин је толико шармантан, да ћу ја платити све!'' :zper:

Господин се понуди да плати свој део, ја одлучно одбијем.
Таксиста у једном моменту упита кога где вози. Кажем да нас одвезе на исту адресу. Човек збуњен вози. Кад стаде испред наше куће, господин изађе напоље, отвори ми врата да изађем и још каже:,,Изволите, госпођо'.''
Ја платим, а таксиста ми рече:,,Стварно је љубазан, у праву сте били кад сте се понудили да му платите вожњу.''
Ја рекох:,,Не само да сам му платила вожњу, и задржаћу га!'' :ok:

Уђемо у двориште, пита ме мој драги муж:,,Шта мислиш, да ли је укачио да смо муж и жена?''
,,Јок'', кажем ја ,,ко би својој жени рекао ,,Изволите, госпођо!''? :)
 
Зовем такси, да нас покупи на аутобуској станици где је много људи.
Таксиста стаје, ја улазим у ауто и замолим га да прими и финог господина у црној јакни. Господин у црној јакни улази у ауто, ја кажем да нас само вози, а таксиста пита:,,А како ћете поделити трошкове?'
Рекох:,,Господин је толико шармантан, да ћу ја платити све!'' :zper:

Господин се понуди да плати свој део, ја одлучно одбијем.
Таксиста у једном моменту упита кога где вози. Кажем да нас одвезе на исту адресу. Човек збуњен вози. Кад стаде испред наше куће, господин изађе напоље, отвори ми врата да изађем и још каже:,,Изволите, госпођо'.''
Ја платим, а таксиста ми рече:,,Стварно је љубазан, у праву сте били кад сте се понудили да му платите вожњу.''
Ја рекох:,,Не само да сам му платила вожњу, и задржаћу га!'' :ok:

Уђемо у двориште, пита ме мој драги муж:,,Шта мислиш, да ли је укачио да смо муж и жена?''
,,Јок'', кажем ја ,,ко би својој жени рекао ,,Изволите, госпођо!''? :)


:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
danas na predavanju - profesor izveo ispred katedre trojicu likova koji su prichali nenormalno.
i kaze jednom - ti nauchi "to i to", drugom - "to i to", a okrene se ka trecjem,zastane... i kaze " a ti nauchi oboje"

hahaha,komichna je bila situacija.
:lol:
 
Зовем такси, да нас покупи на аутобуској станици где је много људи.
Таксиста стаје, ја улазим у ауто и замолим га да прими и финог господина у црној јакни. Господин у црној јакни улази у ауто, ја кажем да нас само вози, а таксиста пита:,,А како ћете поделити трошкове?'
Рекох:,,Господин је толико шармантан, да ћу ја платити све!'' :zper:

Господин се понуди да плати свој део, ја одлучно одбијем.
Таксиста у једном моменту упита кога где вози. Кажем да нас одвезе на исту адресу. Човек збуњен вози. Кад стаде испред наше куће, господин изађе напоље, отвори ми врата да изађем и још каже:,,Изволите, госпођо'.''
Ја платим, а таксиста ми рече:,,Стварно је љубазан, у праву сте били кад сте се понудили да му платите вожњу.''
Ја рекох:,,Не само да сам му платила вожњу, и задржаћу га!'' :ok:

Уђемо у двориште, пита ме мој драги муж:,,Шта мислиш, да ли је укачио да смо муж и жена?''
,,Јок'', кажем ја ,,ко би својој жени рекао ,,Изволите, госпођо!''? :)



Hahahah, genijalni ste! :rotf:
 
Због неког пројекта у који сам укључена, решила да спроведем анкету међу ђацима од првог до четвртог. Поставила сам свима 3 питања, одговарали су у писменој форми, а насмејали су ме неки одговори. Ево најзанимљивијих:

Шта је рециклажа?
- То је кад неко лепо рецитује.
- То је кад неко каже, па слаже.
- То је кад од старог ђубрета правиш ново ђубре! :zcepanje:

Еколог је:
- Доктор који прегледа жене.
- Онај што екологира.
- Један што баца све што стигне.

Шта можемо урадити са отпадом?

- Можемо да поједемо, или направимо неку храну.
- Можемо да направимо ауто, има једна емисија.
- Можемо да га бацимо у Ђубре! (Е, овај ми је одговор најслађи!) :zcepanje:
 
Е, данас ми неки шугав дан, док нисам дошла на ову тему нисам се баш нешто смејала....а онда ме насмејаше госпођа Ванда, антирид за пете, и хаљина с мало пи*ке на крају!!!

:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top