Osmeh dana

Ja danas u busu, sedim do prozora, pored mene sedi neka žena... popodnevni špic, svi stondiraju. I stane bus na stanici jednoj pre moje, još ne kreće, al ja reko daj da ustanem da se iskobeljam sa kesama, da ne ustajem na krivini... I pitam ženu:''Silazite?'' i ona u trenutku skoči i poleti ka vratima da siđe i skapira gde je i da ne silazi, nego da sam je ja pitala :zcepanje: :rotf: Ne znam dal je više nju bilo sramota ili mene :rotf:
 
Ja danas u busu, sedim do prozora, pored mene sedi neka žena... popodnevni špic, svi stondiraju. I stane bus na stanici jednoj pre moje, još ne kreće, al ja reko daj da ustanem da se iskobeljam sa kesama, da ne ustajem na krivini... I pitam ženu:''Silazite?'' i ona u trenutku skoči i poleti ka vratima da siđe i skapira gde je i da ne silazi, nego da sam je ja pitala :zcepanje: :rotf: Ne znam dal je više nju bilo sramota ili mene :rotf:

:zcepanje:
 
Ja danas u busu, sedim do prozora, pored mene sedi neka žena... popodnevni špic, svi stondiraju. I stane bus na stanici jednoj pre moje, još ne kreće, al ja reko daj da ustanem da se iskobeljam sa kesama, da ne ustajem na krivini... I pitam ženu:''Silazite?'' i ona u trenutku skoči i poleti ka vratima da siđe i skapira gde je i da ne silazi, nego da sam je ja pitala :zcepanje: :rotf: Ne znam dal je više nju bilo sramota ili mene :rotf:

joooj jadnica..:eek:
 
smejala sam se i ja danas vasceli dan
prvo fazonu da se cigansko obdanište zove CICIGAN
pa kad je na sred sastanka u ozbiljnoj diskusiji umesto Institut pala reč (koju interno koristimo) Prostitut, pa kad je u sred tog istog sastanka počelo mače da mjauče (jedan mobilni)(a situacija smrtno ozbiljna)
pa kad je umesto Kralj Petar Prvi pročitano Kralj Petar jedan...(od strane važne osobe)
cicigan:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
mirka nemoj da se smejes poverljivoj
i ja stalno razvijam slike ... jos uvek koristim staromodnu kamericu koja pravi fenomenalne fotke. i ne gleda me onaj u radnji ni malo zacudjeno. uredno mi zapakuje i bonus film.
 
Ja se danas smejala samoj sebi...
Srela sam malopre komsiju, on nosio u rukama neki akumulator ili sta je vec bilo i stali smo da popricamo...
Ja mu kazem: "Komsija, a zasto ga svo vreme drzite u rukama? Pa spustite ga... "
(Mislila sam na akumulator)... :lol: :rumenko:
 
mirka nemoj da se smejes poverljivoj
i ja stalno razvijam slike ... jos uvek koristim staromodnu kamericu koja pravi fenomenalne fotke. i ne gleda me onaj u radnji ni malo zacudjeno. uredno mi zapakuje i bonus film.

Pa normalno , uvaljuje tebi i poverljivoj , bolje da vam pokloni nego da baci :lol:
Pa posle kad izadjete zove kolegu iz susedne foto radnje da mu kaze da je "opet bila ona sa ONIM fotoaparatom i da ce opet doci jer joj je dao FILM ....al ne onaj na VHS-u ...."

Missim garant imate jos i VHS , nema sanse da ste ga zamenile za dvd , jel da , jel da , jel da ???? :zper:
 
Ja danas u busu, sedim do prozora, pored mene sedi neka žena... popodnevni špic, svi stondiraju. I stane bus na stanici jednoj pre moje, još ne kreće, al ja reko daj da ustanem da se iskobeljam sa kesama, da ne ustajem na krivini... I pitam ženu:''Silazite?'' i ona u trenutku skoči i poleti ka vratima da siđe i skapira gde je i da ne silazi, nego da sam je ja pitala :zcepanje: :rotf: Ne znam dal je više nju bilo sramota ili mene :rotf:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje: svidja mi se :):):)
 
И ђаци су ми измамили осмех.
Играмо ,,вешала'' тако што ја замислим географски појам (везано је за оно што радимо из Природе и друштва), напишем цртице, а они погађају слова. Ако погоде, победили су и онај Чича-Глиша којег сам нацртала дотле - то сам ја, а ако завршим Чича- Глишу, а не погоде, онда су то они и ја сам победила.
И намерно нацртам буљаву фацу у једном моменту, кад чујем шапат:,,Јој, какав буљавац, дај Боже да победимо, па да то буде ОНА!'' :zcepanje:
 
И ђаци су ми измамили осмех.
Играмо ,,вешала'' тако што ја замислим географски појам (везано је за оно што радимо из Природе и друштва), напишем цртице, а они погађају слова. Ако погоде, победили су и онај Чича-Глиша којег сам нацртала дотле - то сам ја, а ако завршим Чича- Глишу, а не погоде, онда су то они и ја сам победила.
И намерно нацртам буљаву фацу у једном моменту, кад чујем шапат:,,Јој, какав буљавац, дај Боже да победимо, па да то буде ОНА!'' :zcepanje:

:zcepanje: Slatki su... :lol:
 

Back
Top