Mason..

je li bre dečko koji e tebi ****? batali te teorije zavere
inače,glume neku ozbiljnost,što mi se ne sviđa i imaju gramatičku grešku (našao sam jednu slučajno)
U vezi navedenog,
a time opet negiraju svoju ozbiljnost. :/
blah,masonerija i iluminati....bite me.

ajde ti malo iskuliraj i prestani da kenјaš.
 
ed,edd & eddy
brrrrrrl....

9uovvo.jpg
 
je li bre dečko koji e tebi ****? batali te teorije zavere
inače,glume neku ozbiljnost,što mi se ne sviđa i imaju gramatičku grešku (našao sam jednu slučajno)
U vezi navedenog,
a time opet negiraju svoju ozbiljnost. :/
blah,masonerija i iluminati....bite me.

brate...ja nemam nikakve veze sa onima sto propagiraju teorije zavere....msm to je meni glupo....trazio sam vase misljenje....jedino je val..sta god odgovorio kvalitetno na temu
 
bas zbog cele te gomile smatram ih osrednje pozicioniranim medju tajnim bratstvima i organizacijama... njihov znacaj je u direktnom sprovodjenju planova onih koji su u piramidi pozicionirani iznad...
no najznacajniji su zbog svog revolucionarnog nacina delovanja i filozofije...
gotovo sve od toga se sadrzi u brojnim citatima jednog od najpoznatijih naravno pokojnih masona Alberta Pajka...

pa lepo gledanje na stvari svakako...ali opet svakom racionalnom coveku je vaznije da direktno njegovi interes bude ispred interesa bratstva(necemo o onome sto je zvanicno.)
samim tim masonerija..je mnogima samo pomoc za ostvarivanje svoih ciljeva i kao takva jako korisna za ostvarivanje istih....usput snagu tajne organizacije...ne cini...kolko su slozni vec pojedinci na jakim mestima......msm moje misljenje naravno..mozda nije tacno...
 
brate...ja nemam nikakve veze sa onima sto propagiraju teorije zavere....msm to je meni glupo....trazio sam vase misljenje....jedino je val..sta god odgovorio kvalitetno na temu

na ovom forumu trenutno ima 472 teme gde se pominje rec mason. Zar mislis da je potrebno da citamo svakojake komentare i ovde ?
 

Back
Top