Srbija

Srbija <3 !
Jeste da smo mali,jeste da nam drzavu vodi sljam i lopine i sinovi komunista,jeste da je sva sjebana od silnih ratova i sankcija ali ja je volim! Izrael je mala zemlja pa opet moze da ratuje i ratovala je sa 4 arapske zemlje odjednom i pobedila ih,tako da velicina nije ni bitna,vec kakav je narod i tehnika kojom raspolazes! Mozes da imas arsenal atomskih bombi i da si kao Crna Gora i da budes svetska sila!velicina i nije bitna! Poredjenja radi Srbija je u Kosovskom boju dobila Turke,99 je pokazala zube 20 zemalja i izdrzala agresiju,u prvom svetskom ratu smo pobedili Austrougarsku i oslobodili i Hrvate i Bosance i Crnogorce i Makedonce i Slovence kao i u drugom. nasa zemlja je sve osim mala i bespomocna! Nemozes mrzeti svoju domovinu,mozes samo mrzeti one koji rukovode njom jer su upropastili nasu zemlju,nije tebi Srbija kriva,krivi su ti samo politicari!

BRAVO!!! :D
 
Pa rekoh ti iako nisam iz Srbije,volim je mnogooooo,vise nego mnogi Srbi....i mnogi mi se cude kako zar nije na prvo mjesto tvoja zemlja?
Ja kazem...ma dobro ok al ja znam sta je meni u :heart:
A o svojoj zemlji....ma ok

:D Ma ok, videla sam ja tvoj prethodni post, ili 2. pre ovog, moj post koji si citirala bio je upucen Recku, njega sam citirala, ali ok, zanima me svacije misljenje.;)
 
Pa rekoh ti iako nisam iz Srbije,volim je mnogooooo,vise nego mnogi Srbi....i mnogi mi se cude kako zar nije na prvo mjesto tvoja zemlja?
Ja kazem...ma dobro ok al ja znam sta je meni u :heart:
A o svojoj zemlji....ma ok

Ma idi, volis je vise nego Srbi...naravno...:p

:dash::dash: Mala u smislu bespomocna,jadna,kojoj uvek treba zastitnik! Mi takva zemlja nismo,mi smo po povrsini mali ali po petlji i sposobnosti veliki!

Ajde bre Overu, sta drmusas glavom, znas da se samo malo zezam...:per::mrgreen:

E u pravu si...:)
 
A ja opet kazem "Ma idi, volis je vise nego Srbi"....i dodajem "Sanjaj":p

Znas sta mene je potpuno briga sta ti mislish...mozda mrzis zemlju odakle sam ja....
al ja tvoju volim i to mnogo vjerovao ili ne...jer jedan bitni dio porodice mi vec 20 god.zivi u Srbiji tako da cu se osjecati potpuno kao u svojoj zemlji.
P.S.nema potrebe da sanjam,ja znam sta i koliko volim
 
Ima dobre sise.

:/

A sta tinejdzer moze da misli o jednoj drzavi pi cka ti materina?

E brate ni ja bas ne volim ljude koji dodju da se skoluju na nas racun ali ok i oni su nasi! Uvek kad je bilo tesko bili su uz nas,danas nam kvari prijateljstvo ona Siptarcina Milo ali nije razlog da ih sve mrzimo! Neko nam je imao los dan?
 
Finija verzija moje poruke bi glasila da je pitanje ove teme suvise neodgovorajuce za tinejdzere i nije ono koje bi proizvelo kvalitetnu diskusiju iz nekoliko razloga koje mogu da navedem a ne moram.

Naravno, neka procena fizicke lepote da i razumem, ali sve ostalo ne lici na nista iskreno i diskutabilno.
 
Poslednja izmena:
Srbija zemlja cuda. . .prelepa zemlja koju su upropastili olosi od politicara! Ko ne voli Srbiju dabogda mu otpala sisa/tuki :mrgreen:



poruka za nase politicare :super:

d150d289327ecf06.jpg
 
Nema veze, sta mislis o njoj?
Sta mislis o zemlji iz koje si?
Diskutujmo...:)

Iz CG sam, ono, drzava kao i svaka druga, isto kao i Srbija. Naravno mnogo vise volim Crnu Goru od Srbije zato sto je to moja zemlja.

A onima kojima se cini da je inostanstvo raj u odnosu na njihovu zemlju cu reci da je to isto njesra. Nije na brdovitom Balkanu toliko lose kako se to nekima cini.
 
Srbija- to je ona zemlja, gde sam pao i ja, sa krvavih zvezda, iz mračnih šupljina...

Inače, mnogo volim ovu zemlju, i ovaj narod, ali iskreno ne sviđa mi se što je naziv naše države ženskog roda. Svi misle da mogu da nas je.bu zbog toga! :lol:
 

Back
Top