komentari i pitanja (o) moderatorima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mortishaaa:
. . .:
Ajde ljudi ko zna kako da postanem modernator na ovom forumu?
Ovdasnji moderatori mnogo ne dolaze vamo pa smatram da treba da ih menjamo pa sebe predlazem kao zamenu :D
ne vredi. ja sam pitala.. nista mi ne odgovaraju.. mada znam da se dugo ceka :roll: mislim pitaj i ti ako hoces, ali ces se nacekati :wink:
Ma posalo sam krstarici onomad ali mi nista ne odgovaraju pa reko ovde da pitam. Mislim da cu pitati Courtney, ona bi trebalo da zna.
 
. . .:
mortishaaa:
. . .:
Ajde ljudi ko zna kako da postanem modernator na ovom forumu?
Ovdasnji moderatori mnogo ne dolaze vamo pa smatram da treba da ih menjamo pa sebe predlazem kao zamenu :D
ne vredi. ja sam pitala.. nista mi ne odgovaraju.. mada znam da se dugo ceka :roll: mislim pitaj i ti ako hoces, ali ces se nacekati :wink:
Ma posalo sam krstarici onomad ali mi nista ne odgovaraju pa reko ovde da pitam. Mislim da cu pitati Courtney, ona bi trebalo da zna.
pa znam da je i ona cekala 100god.
mi cemo nju i Bleaka da menjamo 8)
 
mortishaaa:
. . .:
mortishaaa:
. . .:
Ajde ljudi ko zna kako da postanem modernator na ovom forumu?
Ovdasnji moderatori mnogo ne dolaze vamo pa smatram da treba da ih menjamo pa sebe predlazem kao zamenu :D
ne vredi. ja sam pitala.. nista mi ne odgovaraju.. mada znam da se dugo ceka :roll: mislim pitaj i ti ako hoces, ali ces se nacekati :wink:
Ma posalo sam krstarici onomad ali mi nista ne odgovaraju pa reko ovde da pitam. Mislim da cu pitati Courtney, ona bi trebalo da zna.
pa znam da je i ona cekala 100god.
mi cemo nju i Bleaka da menjamo 8)
Ne znam, sad sam joj poslao pp pa cu da vidim sta ce mi reci.
 
Da meni ponude, ja bih prihvatio. Na mnogim podforumima ima toliko moderatora koji se pojavljuju u najboljem slučaju samo jednom mesečno, a i tad ništa nerade a evo ja visim maltene ceo dan....
20.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top