Ozbiljno pitanje za zzene

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Da li vam se deshava.. s dechkom kad dodje do sexa, on ne mozze da udje ili jedva nekako udje, ali vas boli, boli i njega jer se muchi da ga utera i shta radite da se takve situacije ne ponavljaju?
poenta nije samo u tome, nego je bedak shto medjunozzje posle boli par dana /niste bash sposobne da sedite kao chovek/

morala sam da editujem suvishne rechi
 
Poslednja izmena:
Da li vam se deshava.. s dechkom kad dodje do sexa, on ne mozze da udje ili jedva nekako udje, ali vas boli, boli i njega jer se muchi da ga utera i shta radite da se takve situacije ne ponavljaju?
poenta nije samo u tome, nego je bedak shto medjunozzje posle boli par dana /niste bash sposobne da sedite kao chovek/
morala sam da editujem suvishne rechi

ja naj volim taj osjecaj :zper: kad me rasturi,pa me boli :mrgreen: uh...:zper:

a ovaj....pa redovan sex....da servisira stalno prohodnost rupe...i sve ce biti ok....:mrgreen:
 
pa eto, jadna ja, jos nisam imala problem da ga primim....niti je bio sex sa extra obdarenim a vala nije ni moja ribica sirine laboratorijske epruvete....:D.....jes da zna da boli posle zestokog sexa i da peche od nadrazenosti ali sama sam tela....:D
 
Poslednja izmena:
pa ono...treba otici kod lekara
mozda je neka infekcija u pitanju
mislim kod nje.
ne, ona je 100% zdrava, redovno ide kod ginekologa i sve

ma kontam težak ulaz i zato boli... možda ti ne ovlaži dovoljno ili nisi opuštena.Ima i neki medicinski naziv za to ali neću sad da lupam... ima žena koje imaju taj problem skoro čitav život a vezano je za psihu.
devojka je skroz opushtena u sexu..nikad ranije nije imala takve situacije :confused:
 

Back
Top