Težak izbor, fudbal ili prskanje

Fudbal ili prskanje

  • Fudbal

  • Prskanje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
....aко би било финале Олимпијаде у баскету, у полушали бих јој рекао да позове комшију ;)

...е сад да си рекао нешто друго, то и није баш нешто што одбијају категорички...
 
Ovako: Srbija igra u finalu Mondijala. Pozvao si ortake, kupio piće i to. Dva sata pre utakmice kaže ti žena/devojka: "Dušo, večeras ću ti dati da me prskaš po faci ako odjebeš društvo". (To je tvoja nikad ispunjena želja.) Šta sad?
znaci...
kad bi moj muskarac sexu sa mnom prepostavio sportsku utakmicu, pa i da igraju gole zene jedne protivu drugih, bila bi mu to poslednja situacija u kojoj je mogao da ima sex sa mnom
 
Ovako: Srbija igra u finalu Mondijala. Pozvao si ortake, kupio piće i to. Dva sata pre utakmice kaže ti žena/devojka: "Dušo, večeras ću ti dati da me prskaš po faci ako odjebeš društvo". (To je tvoja nikad ispunjena želja.) Šta sad?


Ovako: Igra se bilo koja utakmica Mondijala..Pozvao sam ortake, kupio piće... Žena/devojka mi kaže: "Dušo, doći će moje dve drugarice, pa ćemo ti sve tri dati da nas prskaš po faci ako odjebeš fudbal i društvo"..
Pa neka mi to bude i nikad ispunjena želja, naravno da ću gledati fudbalicu..:lol:
Prvo - nije lepo odyebavati drugare zbog maca, a drugo - Mondijal rulz :super:
 

Back
Top