Zatreskani u nju, a ona nece ni da cuje za vas....

znas koja fora pali...? da proradis malo na sebi i da se kroz neko vreme kao slucajno pojavis na mestu gde ona izlazi sa nekom ortakinjom koja dobro izgleda... verujem da ce ti sanse kod nje porasti... ali stvarno se baci malo na sebe da budes lep, pametan, duhovit,... idealan tip za nju! :))))))))

p.s. javi kako je proslo
 
Sick_Girl,

hvala na lepom savetu. Sve je to jako tesko... Nije fora u tome da poradim na sebi, stvar je zakomlikovana sto je moj pristup od starta bio takav da je ona pretpostavljala da joj se svidjam...cak sam joj nekliko puta indirektno to i stavljao do znanja.

Tu je i bila graska.

Devojke treba pustiti da vas dobro upoznaju, pa tek onda vaditi osecanja na videlo...sto je mene u ovom slucaju kostalo jedne, ali zaista za mene, prave devojke!!! :cry:
 
Anonymous:
Sick_Girl,

hvala na lepom savetu. Sve je to jako tesko... Nije fora u tome da poradim na sebi, stvar je zakomlikovana sto je moj pristup od starta bio takav da je ona pretpostavljala da joj se svidjam...cak sam joj nekliko puta indirektno to i stavljao do znanja.

Tu je i bila graska.

Devojke treba pustiti da vas dobro upoznaju, pa tek onda vaditi osecanja na videlo...sto je mene u ovom slucaju kostalo jedne, ali zaista za mene, prave devojke!!! :cry:

ja ne kapiram ljude koji odustaju posle prvog pokusaja. lik u koga sam zaljubljena zadnjih godinu dana je bio drug tipa sa kojim sam bila u dugoj vezi. pre nego sto sam se smuvala sa tim drugim tipom ja sam jedno vece sedela sa likom u koga sam zaljubljena /ovaj prvi :)) / i muvali smo se /samo sto je on tada bio u vezi sa jednom devojkom pa je zbog nje puklo/... proslo je 5 godina sreli smo se na jednoj zurci /doduse bio je tu i moj bivsi decko :)) / i opet su sevnule varnice medju nama. nismo trenutno u vezi sto ne znaci da necemo biti.

kez na sunce i nemoj da tako lako klones duhom...

MAGIJA POSTOJI!!!
 
ja mislim da si bio nestrpljiv i zbog toga napravio gresku, mozda fatalnu,nisi joj trebao otkriti svoja osecanja a da nisi pre toga u njoj probudio ista,ovo je licno iskustvo. Ako mislis da je ona bas ta,bori se za nju do kraja zivota jer, ako je ona stvarno prava, toliko ces i misliti na nju. I jos nesto, ne treba da menjas sebe, ako te zavoli jednog dana treba da voli tebe onakav kakav si ti zaista a na neku pretstavu o tebi
 
Anonymous:
ja mislim da si bio nestrpljiv i zbog toga napravio gresku, mozda fatalnu,nisi joj trebao otkriti svoja osecanja a da nisi pre toga u njoj probudio ista,ovo je licno iskustvo. Ako mislis da je ona bas ta,bori se za nju do kraja zivota jer, ako je ona stvarno prava, toliko ces i misliti na nju. I jos nesto, ne treba da menjas sebe, ako te zavoli jednog dana treba da voli tebe onakav kakav si ti zaista a na neku pretstavu o tebi

Hvala ti na podrsci!!!
Vise ni sam ne znam kako da se ponasam. Da li sam napravio fatalnu gresku, i kako je najbolje mogu ispraviti?
Kako da se ponasam kada je sledeci put sretnem? Da li da glumim prijatelja? necu li tako otici jako daleko i rizikovati da zauvek ostanemo u tom odnosu???
 

Back
Top