Novi "Insajder"!

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Ja sam iskreno zgrozen onim sto sam video. Prosto (iako sam se mnogo puta uverio da nam je zemlja dno) sam se raaazooocarao po ko zna koji put u kakvoj zemlji zivimo.

Pisite vase utiske povodom prve epizode novog Insajdera koji se bavi navijackim grupama i kriminalnim radnjama vezanim za njih...
 
ал џаба инсајдер
мисим, не нам дал још негде постоји вака емисија...шта је ту све прошло
и ништа
 
  • Podržavam
Reactions: O
Super je, direktno u centar....samo sad ce vracarac da dodje na temu i da kaze kako to nema veze sa mozgom, i kako se protiv navijaca vodi anti-kampanja...

I ja kazem da je pun pogodak.

Ma ko hebe takve debile... Preko 260 kriminalnih dela ne vezanih za sportske priredbe izvrsenih od strane samo 3 grupe?! O kakvoj anti-kampanji govori taj lik, to bih voleo da cujem... Heeebooote...
 
Insajder je "ispipavanje u mraku" i vecinom od toga nista ne ispadne...pogotovu zbog one tvrdoglave i nedokazane Brankice.
Svaka joj cast samo za par epizoda o fudbalu i o luci, sve ostalo je trash.
 
Klubovi su svakako umesani, a policija (mada se slazem da nekada ne radi adekvatno) biva sprecena i onda kada moze. Cist primer je ono zapisavanje sa tribina, kada policija nije smela da intervenise! SRAMOTA! U ENGLESKOJ BI IH POBILI!
 
Klubovi su svakako umesani, a policija (mada se slazem da nekada ne radi adekvatno) biva sprecena i onda kada moze. Cist primer je ono zapisavanje sa tribina, kada policija nije smela da intervenise! SRAMOTA! U ENGLESKOJ BI IH POBILI!

Likvidirati vodje a sauchesnike pohapsiti. Jedina alternativa. Ej bre...klinac 85. godishte mashe pishtoljem, puca na nekog, rastura drogu...
 
Klubovi su svakako umesani, a policija (mada se slazem da nekada ne radi adekvatno) biva sprecena i onda kada moze. Cist primer je ono zapisavanje sa tribina, kada policija nije smela da intervenise! SRAMOTA! U ENGLESKOJ BI IH POBILI!

Hohoho .
Ovo zadnje je bas sipmpaticno . video sam engleske navijace u Francuskoj i u Holandiji . na ulici . Ja ne idem na fubalske utakmice i ne pratim fudbal. Znam samo da tu ima golman , a ono drugo nema ,nego ima dva kosa . Al sam te navijace video . I to bas engleze . Gospode Boze , kako su demolirali sve pred sobom .
To divljastvo i primitivizam ,nisam vide nikad inegde . Ne kazem da su ovi nasi neko cfvece .
Al englezi ... samo maloo realnosti .
dakem , el pomenut Kostunica u nekom kontekstu .

I sta sad . Sto ih ne pohapse odma nocas ? Sve do jednog .
 
Poslednja izmena:
Hohoho .
Ovo zadnje je bas sipmpaticno . video sam engleske navijace u Francuskoj i u Holandiji . na ulici . Ja ne idem na fubalske utakmice i ne pratim fudbal. Znam samo da tu ima golman , a ono drugo nema ,nego ima dva kosa . Al sam te navijace video . I to bas engleze . godspode boze , kako su demolirali sve pred sobom .
To divljastvo i primitivizam ,nisam vide nikad inegde . Ne kazem da su ovi nasi neko cfvece .
Al englezi ... samo maloo realnosti .
dakem , el pomenut Kostunica u nekom kontekstu .

I sta sad . Sto ih ne pohapse odma nocas ? Sve do jednog .

Nemoj tako, huligani i kriminalci postoje samo kod nas. Znas kako Dinko Gruhonjic rece, ipak je Zvezda veliko-srpski simbol. Treba lepo to privatizovati i prodati pravim privrednicima koji ce tu izgraditi jedan lep shoping molic kako bi svi kupovali od integralnog kruha za 200 dinara do serdjo takini suljica od po 20.000 dinara :rumenko:
 
Nemoj tako, huligani i kriminalci postoje samo kod nas. Znas kako Dinko Gruhonjic rece, ipak je Zvezda veliko-srpski simbol. Treba lepo to privatizovati i prodati pravim privrednicima koji ce tu izgraditi jedan lep shoping molic kako bi svi kupovali od integralnog kruha za 200 dinara do serdjo takini suljica od po 20.000 dinara :rumenko:
pa ionako je umro Broz sad ce biti 30 godina , vecina komunistickih relikta je odavno otisla u istoriju i ukinuta je , pa nista prirodnije da i to sto je ostalo na tom brdu sa obe strane , ode zajedno kod svog tvorca, na bolje mesto :D
 

Back
Top