zaljubuljenosttt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vecina devojaka kaze da ne voli mrsave momke e moje titanje glasi da li ste se ikada zaljubili u mrsavka??????

E ovo je vrlo zanimljiva tema, primetio sam ovo od malena. Al mi ni dan danas nije jasno. Zašto devojke vole da omalovažavaju mršave muškarce kad svi vide da su lepši od debelih?

Devojke i debeli momci najviše vole da omalovažavaju mršave. Debeli to rade zna se zbog kompleksa ali ne tako puno kao devojke, a zašto devojke baš toliko potcenjuju i omalovažavaju mršave to mi nikad neće biti jasno?
 
E ovo je vrlo zanimljiva tema, primetio sam ovo od malena. Al mi ni dan danas nije jasno. Zašto devojke vole da omalovažavaju mršave muškarce kad svi vide da su lepši od debelih?

Devojke i debeli momci najviše vole da omalovažavaju mršave. Debeli to rade zna se zbog kompleksa ali ne tako puno kao devojke, a zašto devojke baš toliko potcenjuju i omalovažavaju mršave to mi nikad neće biti jasno?

Odakle ti ovo? :think:
 
E ovo je vrlo zanimljiva tema, primetio sam ovo od malena. Al mi ni dan danas nije jasno. Zašto devojke vole da omalovažavaju mršave muškarce kad svi vide da su lepši od debelih?

Devojke i debeli momci najviše vole da omalovažavaju mršave. Debeli to rade zna se zbog kompleksa ali ne tako puno kao devojke, a zašto devojke baš toliko potcenjuju i omalovažavaju mršave to mi nikad neće biti jasno?


Stigao mi odgovor u glavi za ovo sad sam ukapirao posle 24 godine. Devojka ne sme da omalovaža i vredja debelog i ružnog zato što je fizički jači od nje, al sve to može da istrese na mršavom pa zato je devojkama u navici da vredjaju, potcenjuju i omalovažavaju mršave momke jer to sve ne bi smele debelom da urade zbog razlike u snazi a rekle bi mu gore nego mršavom.
 
Stigao mi odgovor u glavi za ovo sad sam ukapirao posle 24 godine. Devojka ne sme da omalovaža i vredja debelog i ružnog zato što je fizički jači od nje, al sve to može da istrese da mršavom pa zato je devojkama u navici da vredjaju, potcenjuju i omalovažavaju mršave momke jer to sve ne bi smele debelom da urade zbog razlike u snaci a rekle bi mu gore nego mršavom.

:klap: :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top