Šta da radim?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Šta da radim?

Zainteresovan član Maradona Lazic (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Šta da radim?

Desila mi se jedna jako čudna situacija u životu što nisam doživeo nikad ranije. Kod mene kući jedan moj poznanik prišao mi je sa ledja i obrglio oko ruku i grudnog koša i stegnuo iz sve snage najjače što je mogao, a ja se nisam nadao da će to uraditi nisam bio pripremljen da se odbranim. Ja sam posle toga tek uveče primetio kad sam se skinuo da mi jedna bradavica na grudima stoji prema gore jedna prema dole da ne stoje u istoj ravni, da su mi se pomerila rebra, da mi jedno rebro i dalje stoju pomereno. To je bilo još pre dva-tri meseca, nije me baš ništa bolelo, jedva sam uopšte i primetio to sve jer me nije bolelo. Išao sam kod doktora i na snimanje na rentgenu u bolnici, doktorica je rekla na osnovu rentgenske slike da mi ništa ne fali. Ali tačno se vidi na tom rentgenskom snimku kako mi ceo grudni koš i kosti stoje pomereni. E sad problem mi je što mi i dalje stoji pomereno rebro na telu i posle toliko vremena i iskaču mi vene na šakama i kad uradim 10 sklekova ne mogu da pomerim glavu levo ili desno toliko se ukočim i bole me kosti na grudnom košu cela dva dana posle sklekova. Doktori i moju ukućani kažu da sve to uredu, njima ne vredi da pričam oni to sve smatraju da mi ništa nije bilo, a ja vidim da jeste. Šta da radim i kome da se obratim?
    Poslednji put ažurirao/la Maradona Lazic : 03.12.2009. u 16:27

Aktivan član
    Učlanjen
    01.11.2009.
    Pol
    muški
    Living in a dream, walking in between the sunrise and sunset
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Šta da radim?

Citat Original postavio Maradona Lazic Pogledaj poruku
    Desila mi se jedna jako čudna situacija u životu što nisam doživeo nikad ranije. Kod mene kući jedan moj poznanik prišao mi je sa ledja i obrglio oko ruku i grudnog koša i stegnuo iz sve snage najjače što je mogao, a ja se nisam nadao da će to uraditi nisam bio pripremljen da se odbranim. Ja sam posle toga tek uveče primetio kad sam se skinuo da mi jedna bradavica na grudima stoji prema gore jedna prema dole da ne stoje u istoj ravni, da su mi se pomerila rebra, da mi jedno rebro i dalje stoju pomereno. To je bilo još pre dva-tri meseca, nije me baš ništa bolelo, jedva sam uopšte i primetio to sve jer me nije bolelo. Išao sam kod doktora i na snimanje na rentgenu u bolnici, doktorica je rekla na osnovu rentgenske slike da mi ništa ne fali. Ali tačno se vidi na tom rentgenskom snimku kako mi ceo grudni koš i kosti stoje pomoreni. E sad problem mi je što mi i dalje stoji pomereno rebro na telu i posle toliko vremena i iskaču mi vene na šakama i kad uradim 10 sklekova ne mogu da pomerim glavu levo ili desno toliko se ukočim i bole me kosti na grudnom košu cela dva dana posle sklekova. Doktori i moju ukućani kažu da sve to uredu, njima ne vredi da pričam oni to sve smatraju da mi ništa nije bilo, a ja vidim da jeste. Šta da radim i kome da se obratim?

Obavezno idi na pregled alli kod nekog drugog doktora...Ukucani nisu u tvojoj kozi da mogu tako nesto da tvde..Ako se ne osecas dobro onda pod hitno kod doktora..Ako treba obidji sve bolnice u tvom kraju..Nisam iz Kikinde pa da ti nesto vise kazem.
    Poslednji put ažurirao/la Андроник Комнин : 03.12.2009. u 22:04 Razlog: Избрисан непримерени део поруке

Početnik
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Šta da radim?

obratite se svome lekaru,on ce vam najbolje pomoci

Slične teme

1. sta da radim
    Autor Spiderman96 u forumu Likovna umetnost