ponovo hag
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 136

Tema: ponovo hag

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ponovo hag

slusam izvestaje iz haga. nista novo.postoji mala razlika, vasi javljaju sta im odgovora, o suprotnoj strani veoma malo, dok nasi naglasavaju one koji navijaju za nas, dok drugu stranu obavezno spomenu, ali uz ...put, da ne kazem nesto drugo.
    slusam i da vecina nasih strucnjaka tvrdi da ej pravo na nasoj strani, da su sve demokratske zemlje na nasoj strani, dok su na srpskoj strani mahom ili bivse komunisticke zemlje, ili razne diktatorske zemlje.
    zatim slusam... isto sto i na forumu.
    ako je vec tako, za koga je ova cirkuska predstava???
    ako se vec unapred zna da ce odluka, koja i nije obavezujuca, da ce biti neutralna, sto znaci da ce je svako tumaciti kako zeli, ponovo se pitam, zasto je onda srbija predlozila da taj sud zaseda i da donesi odluku?? mozda da bi lakse srbija donela odluku??
    skoro svaka zemlja prica isto, kosovo ima pravona nezavisnost, i time se ne krsi medjunarodno pravo, ili upravo suprotno, time se krsi to pravo. zasto onda ucestvuju sve te zemlje, ako isto govore???
    meni je sve ovo smesno. a vama??

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ponovo hag

Pa vi siptari ste poznati kao lazovcine u svim segmentima zivota,evo ti si se sad nalagao kao.......siptar.

Cuj oni pricaju o nekom kao o diktatoru!

Da ne mislite mozda na Venecuelu,drzavi 500 milenijuma ispred vas.

Ma ko je vama dao uopste prava da pricate?

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    311
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Re: ponovo hag

Kolorado cirkus,muka mi je od njih od kad su taj sud osnovali...
    Postavljac teme je sve rekao,ko je sto misli i neka je to je njegovo pravo...Ja mu ga ne sporim...
    Kad bi ja rekla sto mislim bila bi banovana blago receno a to ne znaci da i dalje ne mislim sto mislim.
    K O L O R A D O cirkus sa sve samozabavljacima...
    Poslednji put ažurirao/la duska.vodolija : 04.12.2009. u 00:48
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    Pa vi siptari ste poznati kao lazovcine u svim segmentima zivota,evo ti si se sad nalagao kao.......siptar.

Ma ko je vama dao uopste prava da pricate?
    Ah Srbine na srpskom forumu... Zato nas i lupaju po ušima kad je većina nadr*ana i nadobudna kao ti.

Aktivan član Lilyth (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    slusam izvestaje iz haga. nista novo.postoji mala razlika, vasi javljaju sta im odgovora, o suprotnoj strani veoma malo, dok nasi naglasavaju one koji navijaju za nas, dok drugu stranu obavezno spomenu, ali uz ...put, da ne kazem nesto drugo.
    slusam i da vecina nasih strucnjaka tvrdi da ej pravo na nasoj strani, da su sve demokratske zemlje na nasoj strani, dok su na srpskoj strani mahom ili bivse komunisticke zemlje, ili razne diktatorske zemlje.
    ako se vec unapred zna da ce odluka, koja i nije obavezujuca, da ce biti neutralna, sto znaci da ce je svako tumaciti kako zeli, ponovo se pitam, zasto je onda srbija predlozila da taj sud zaseda i da donesi odluku?? mozda da bi lakse srbija donela odluku??
    skoro svaka zemlja prica isto, kosovo ima pravona nezavisnost, i time se ne krsi medjunarodno pravo, ili upravo suprotno, time se krsi to pravo. zasto onda ucestvuju sve te zemlje, ako isto govore???
    Da nije tuzno bilo bi smesno...
    Ali nije isto. Ili ima pravo ili nema.

Nov član Andjela (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa to ti je Ademe, nesto kao navlacenje naroda ili prodavanje magle ili vodjenje zednih preko vode!
    Ali, kazi ti lepo nama bar jedan dobar argument koji neemo moci da pobijemo, zasto i na osnovu cega bi Kosovo i Metohija trebalo biti nezavisna drzava?

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Plavo Andjelce Pogledaj poruku
    Pa to ti je Ademe, nesto kao navlacenje naroda ili prodavanje magle ili vodjenje zednih preko vode!
    Ali, kazi ti lepo nama bar jedan dobar argument koji neemo moci da pobijemo, zasto i na osnovu cega bi Kosovo i Metohija trebalo biti nezavisna drzava?
    tesko pitanje.
    a jel mogu da ti kazem jedno milion argumeanta. mislim lakse je

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

zasto je onda srbija predlozila da taj sud zaseda i da donesi odluku?? mozda da bi lakse srbija donela odluku??
    A, nije to tako Ademe.....Nije smesno, ozbiljno je. Cak vrlo ozbiljno.

Ako donesu odluku u vasu korist, srusice Medjunarodni pravni poredak, pustiti duha separatizma iz boce kome ko zna gde ce biti kraj......To gotovo ni jednoj zemlji ne ide u prilog.

Ako donesu odluku u nasu korist, dace zeleno svetlo da Srbija, MILOM ILI SILOM, povrati jednog dana u buducnosti Kosovo.

Naravno, ODMAH se nece nista desiti......Ali vreme tece, a situacije se menjaju....

Ova odluka ce tek dobiti u tezini u jednoj VREMENSKOJ PERSPEKTIVI.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

tesko pitanje.
    E bas me zivo zanima!
    Kazi!
    Ali za pocetak pocni samo sa jednim, pa nastavi!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku

Ako donesu odluku u vasu korist, srusice Medjunarodni pravni poredak, pustiti duha separatizma iz boce kome ko zna gde ce biti kraj......To gotovo ni jednoj zemlji ne ide u prilog.

Ako donesu odluku u nasu korist, dace zeleno svetlo da Srbija, MILOM ILI SILOM, povrati jednog dana u buducnosti Kosovo.

Naravno, ODMAH se nece nista desiti......Ali vreme tece, a situacije se menjaju....

Ma to da Srbija silom povrati KiM moze bez obzira na odluku suda.....cak bi mozda i bolje bilo da donesu odluku da je to OK posto bi to pokrenulo krljanje po citavom svetu i otvorilo priliku Srbiji da pregazi siptare dole.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

mogu da se kladim, znaci neka moja racunica o mogucoj odluci tog suda, srbija ne bi trebala ni u kojem slucaju izaci kao "pobednik" nakon citanja odluke.
    ali nece ni kosovo, iako ce ono imati vise razloga da "slavi" tu odluku.
    i rekao sam vise puta, znajuci trenutnu situaciju na kosovu, a uzimajuci u obzir stanje nakon takvog cina, srbija da vrati kosovo pod svoje skute, kao pre ' 99 ne verujem da ce uspeti. otvarati "pandorinu kutiju" ne odgovara nikome, pa cak ni srbiji, ako cemo biti realni.

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.895
    Reputaciona moć
    826

tesko pitanje.
    Ajde, mene zanima..
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

mogu da se kladim, znaci neka moja racunica o mogucoj odluci tog suda, srbija ne bi trebala ni u kojem slucaju izaci kao "pobednik" nakon citanja odluke.
    ali nece ni kosovo, iako ce ono imati vise razloga da "slavi" tu odluku.
    i rekao sam vise puta, znajuci trenutnu situaciju na kosovu, a uzimajuci u obzir stanje nakon takvog cina, srbija da vrati kosovo pod svoje skute, kao pre ' 99 ne verujem da ce uspeti. otvarati "pandorinu kutiju" ne odgovara nikome, pa cak ni srbiji, ako cemo biti realni.
    Ej, halo bre covece, ma po cemu to imate vi vise razloga? Pa nisi svestan da ste vi vec otvorili pandorinu kutiju!

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Interesantna tema... Nemam sad vreme za nju ali kasnije ću postovati... Ukratko... Ne slažem se sa uvodnim postom... Mislim, nije sve ovo džabe... Nečemu će ipak morati da služi...

Pre bi reko da je ovaj sud, namenjen velikim silama, pre svega Americi... I da poruku koju nosi, biće usmerena ka njoj, zato i ide ograda unapred, da je neobavezujuća...

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

i nista drugo nema. sve ostalo je mazanje ociju

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Ademe, Srbija je VEC izasla kao pobednik, cim se ovaj Sud odrzava.

Svet je vrlo uznemiren kosovskim presedanom.

Bilo sta da se odluci videce se da jedan (veci) deo sveta nije za takvo resenje, a to Srbiji daje PRAVNI OSNOV da razmislja o vracanju Kosova.

Nadam se da ne mislis da je Evropi milo da postoje dve Albanske drzave na Balkanu?

Da su Ameri mogli ili zeleli da se odrzi status kvo sa Kosovom, do ovoga Suda ne bi ni doslo.
    Nesto se menja, jer MORA da se menja.
    Razumes?
    Poslednji put ažurirao/la BLAJBI : 05.12.2009. u 00:22
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    Interesantna tema... Nemam sad vreme za nju ali kasnije ću postovati... Ukratko... Ne slažem se sa uvodnim postom... Mislim, nije sve ovo džabe... Nečemu će ipak morati da služi...

Pre bi reko da je ovaj sud, namenjen velikim silama, pre svega Americi... I da poruku koju nosi, biće usmerena ka njoj, zato i ide ograda unapred, da je neobavezujuća...
    dzabe nije. ali i neke velike koristi od ovoga nece imati niko. makar ne direktne, ili da kazem jasne koristi, mislim koju nece neki strucnjaci, eksperti i sl. pobijati.

i stalno se spominje enki haos u svetu,koji ce navodno nastati nakon recimo odluke koja opravdava otcepljenje kosova.
    dajte jedan jedini primer, bilo gde u svetu, koji bi se mogao positovetiti sa kosovom,a koji ne zasluzujene zavisnost.
    hocu reci da puno "zemalja" zasluzuje nezavisnost, a da li ce je i dobiti, to ne zavisi od toga kakva ce biti odluka ovog suda, vec od odlucnsoti tog naroda, od naklonosti velikih sila, od... sudbine

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Ma да, још кад би шиптар то схватио

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Svet je vrlo uznemiren kosovskim presedanom.

Bilo sta da se odluci videce se da jedan (veci) deo sveta nije za takvo resenje, a to Srbiji daje PRAVNI OSNOV da razmislja o vracanju Kosova.

Nadam se da ne mislis da je Evropi milo da postoje dve Albanske drzave na Balkanu?

Da su Ameri mogli ili zeleli da se odrzi status kvo sa Kosovom, do ovoga Suda ne bi ni doslo.
    Nesto se menja, jer MORA da se menja.
    Razumes?
    odrzavanjem ovog suda rbija nije pobedila, ali se uverila da protiv nje ne postoji zavera, vec se drzave rukovode koliko toliko pravom, znaci imala je pravo da trazi arbitrazu, i to se desava. makar ja to vidim tako. mislim da albanci nisu jedini narod koji zive u dve drzave, tj.koji poseduje dve drzave.
    a da se menja, to si u pravu. i uvek ce se nesto menjati.

Učlanjen
    22.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

dzabe nije. ali i neke velike koristi od ovoga nece imati niko. makar ne direktne, ili da kazem jasne koristi, mislim koju nece neki strucnjaci, eksperti i sl. pobijati.

i stalno se spominje enki haos u svetu,koji ce navodno nastati nakon recimo odluke koja opravdava otcepljenje kosova.
    dajte jedan jedini primer, bilo gde u svetu, koji bi se mogao positovetiti sa kosovom,a koji ne zasluzujene zavisnost.
    hocu reci da puno "zemalja" zasluzuje nezavisnost, a da li ce je i dobiti, to ne zavisi od toga kakva ce biti odluka ovog suda, vec od odlucnsoti tog naroda, od naklonosti velikih sila, od... sudbine
    Pa onda to objasni Spancima, Kiparskim Grcima, Rumunima, Englezima, Ircima,Rusima,Amerima (zbog Teksasa)....kazi im da moraju da puste sve koji hoce da se odvoje od njih!

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Plavo Andjelce Pogledaj poruku
    Pa onda to objasni Spancima, Kiparskim Grcima, Rumunima, Englezima, Ircima,Rusima,Amerima (zbog Teksasa)....kazi im da moraju da puste sve koji hoce da se odvoje od njih!
    hocu. ako tiodes i objasnis baskijcima, teksasanima [i ostalima] da nemaju pravo

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

odrzavanjem ovog suda rbija nije pobedila, ali se uverila da protiv nje ne postoji zavera, vec se drzave rukovode koliko toliko pravom, znaci imala je pravo da trazi arbitrazu, i to se desava. makar ja to vidim tako. mislim da albanci nisu jedini narod koji zive u dve drzave, tj.koji poseduje dve drzave.
    a da se menja, to si u pravu. i uvek ce se nesto menjati.
    Zamisli ti samo, prijatelju moj, da jednog dana Florida krene u referendum za odvajanje od SAD....

Tamo zivi 80% stanovnistva latinskog stanovnistva....

Po logici stvari, imaju isto to pravo (i razlog) koje su imali Kosovari da traze sebi zasebnu drzavu.

Sta bi se desilo u tom slucaju?

Ja verujem da tamo ni kamen na kamenu ne bi ostao......

Separatisti bi plivali bez camaca na Kubu...

Ne mislis li i ti tako?

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

hocu. ako tiodes i objasnis baskijcima, teksasanima [i ostalima] da nemaju pravo
    Taj primer ti nije dobar.

Baskijci NEMAJU svoju maticnu drzavu, a Albanci je imaju.....

To je VELIKA razlika.

Aktivan član SamProtivSvih (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Ma idi bre Ademe..
    Znamo ja i ti, i ceo svet, da je Kosovo nelegalno proglaseno za nezavisnost..
    Znamo da je oteto pomocu velikih sila i interesa..
    Zamo i to da sve sto de desava jednostavno mora da se desava, na nama je da to slusamo, odobravamo ili da odbacujemo..

Znamo Ademe da sve price ispricane i na strani Albanaca i na Strani srba ima svoju varijantu..

Pitanje je Ademe, da li cemo biti posteni sagovornici pa reci bar ovde na forumu sta je stvarno tacna istina..

Ako to ne zelis da uradis iz nekih principa razumecu, ali svakako se nadaj da sponzori sadasnje Albanske premoci na Kosovu nece ni moci a ni hteti da drze stvari u svojim rukama doveka, a dok god albanski sponzori drze stvari u svojim rukama, ma ko to priznao ili ne Kosovo onako kako to vi zelite nije ni DE JURE ni DE FAKTO NEZAVISNO..

Svesni smo toga i ti i ja Ademe, samo je pitanje da li cemo to bar OVDE na forumu priznati fer jedni drugima..

Tacka.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Zamisli ti samo, prijatelju moj, da jednog dana Florida krene u referendum za odvajanje od SAD....

Tamo zivi 80% stanovnistva latinskog stanovnistva....

Po logici stvari, imaju isto to pravo (i razlog) koje su imali Kosovari da traze sebi zasebnu drzavu.

Sta bi se desilo u tom slucaju?

Ja verujem da tamo ni kamen na kamenu ne bi ostao......

Separatisti bi plivali bez camaca na Kubu...

Ne mislis li i ti tako?
    ako sam dobro shavtio, oni koji su pobegli iz svoje zemlje, traze otcepljenje da bi se pripojili zemlji iz koje su pobegli.
    ps. mada ne mozes uporediti latinoamere koji su dosli u SAD pre dvadesetak godina sa nama koji smo odvajkada na kosvu, ali...

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Ponovo 20 god?
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 04.04.2006., 14:22
  2. ponovo PHP
    Autor know_not_know u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.07.2005., 11:44

Pravila za slanje poruka