Pismo Deda Mrazu

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Za vrednu i dobru decu, mame i tate otvaram temu za pisma Deda Mrazu, kao što smo se već dogovorili. Mi ćemo verovatno danas da pišemo Deda Mrazu želje za novogodišnje poklone. Očekujemo Vas na ovoj temi u velikom broju. Možda nam Deda Mraz i odgovori.
 
Dragi Deda Mraze, ja bi za Novu godinu želela da dobijem bicikl kakav je tata želeo da ga kupi i obećavam da ću ga više paziti nego onaj prethodni.Milim da ga zaslužujem jer mislim da sam bila dobra.Tvoja draga Anja
 
Vec sam pisala na drugoj temi ali evo i ovde...


"Dragi Deda Mraze. Ja sam dobra devojcica, i slusam mamu i tatu i seku... Ti si dobar Deda Mraz i mama mi je rekla da ti posaljem pismo i da ces mi doneti sve sto pozelim...
Ja hocu -
Kaputic;
Cipelice;
Sal i rukavice ali roze;
Haljinu kao sto imaju vile;
Barbiku;
Lutku Baby Born;
Velikog medu...
Ali ja imam sada i jednu seku, ona je mnogo mala i njoj donesi jednu lutku a ja cu da se igram sa njom...
Lora."
Doslovno ovako je diktirala a ja sam pisala... :D
 
Ја желим неки фини фотоапарат до 350 евра и најновији руско српски речник, али знам да деда мраз неће доћи :(:(:(:evil:
 
Poslednja izmena:
dragi deda mraze
ja mislim da sam bila dobra ove godine... ma znas ti da jesam ;)
zelela bih da mi posaljes :
momka, komada jedan, za moju komsinicu
momka, komada dva, za moju drugaricu (znas ona tako voli)
momka, komada jedan, pod uslovom da voli momke, za mog frizera
zdravlje, neograniceno, za moju decu i roditelje
srecu, neograniceno, za sve meni drage ljude
bebu, komada jedan, nasoj vaspitacici iz vrtica
a meni, onu torbicu, znas onu, u sivoj boji.
voli te m
:heart:
 
pismo deda mrazu moje ćerke je bilo relativno uobičajeno, ali kraj je bio više no dobar
...i Deda Mraze sve to da doneseš u ulucu XY broj VV c, ali pazi c, jer ima nekoliko brojeva VV a samo je moj uz to i c, tako da ne promašiš, i ako te DOna i Baja laju ti sačekaj, sići će mama ili tata da ti otvore....
 
sa druge strane, sin je u tim godinama (jednocifrenim) odbijao da piše pismo i znao je da izjavi neka se DM ne muči, nek mu kupi evre pa će mama njemu da kupi šta mu treba - lopta kojom igra inter. čelzi is i sl...
 
Dragi Deda Mraze,
oduvek se raspredaju price postojis li ili ne.Sad imam 32 god i mislim da je nemoguce da postojis takav kako te opisuju...jer zasigurno znam da ne donosis dobroj deci poklone.Na kraju krajeva kakav bi ti to covek bio da delis decu na dobru i losu,to je prva moja sumnja,jos od ranog detinjstva.
Dakle,verujem da te ima u nekoj formi...da postojis duhom..i koliko god da si dobar ne stignes na sve strane...a u domove ne donosis poklone u dzakovima,vec mir,ljubav i zdravlje.
Deda Mraze,molim te da ove zime i u moj dom svratis.

Iskreno tvoja obozavateljka
Lady Q
 

Back
Top