SEX U KOLIMA

SEX U KOLIMA,najbolja stvar.Probaj ga,Imas dozu straha da ce neko da vas vidi,a onda je uzbudjenje jos vece.Sedista koja se spustaju i potpuno je udobno,narocito sada leti kada je toplo.Probaj. :wink:
 
just a girl:
SEX U KOLIMA,najbolja stvar.Probaj ga,Imas dozu straha da ce neko da vas vidi,a onda je uzbudjenje jos vece.Sedista koja se spustaju i potpuno je udobno,narocito sada leti kada je toplo.Probaj. :wink:

Ali u potpunosti se slazem sa tobom, nemam nista da dodam,osim da ne bude to neko bas malo auto jer onda moze da bude nezgodno :lol: :lol: :lol: :lol:
 
al:
just a girl:
SEX U KOLIMA,najbolja stvar.Probaj ga,Imas dozu straha da ce neko da vas vidi,a onda je uzbudjenje jos vece.Sedista koja se spustaju i potpuno je udobno,narocito sada leti kada je toplo.Probaj. :wink:

Ali u potpunosti se slazem sa tobom, nemam nista da dodam,osim da ne bude to neko bas malo auto jer onda moze da bude nezgodno :lol: :lol: :lol: :lol:

Oboje ste lepo zborili na zadatu temu. Ipak, nisam jos naisao na kola koja bi MENI bila udobna, pa cak i sa spustenim sedistima. Smatram da je dosta ugodnije imati carsav u gepeku.
 
Heh,da ,hauba je cudo!samo sam ja debele pare dao za brisace.Na nekom topicu,skoro to,blondi napisa kako mje imala sex,nesto glava u kolima,on napolju...
E ta blondika,za cas me vrati u mislima :D
 
MENI JE ODUVEK GAJBA PROBLEM,A VEC TRI GODINE IMAM FINA KOLA.TOLIKO SAM SE NAVIKAO NA NJIH,DA MI SE CINI,A MOZDA JE I TAKO,DA SAM U ZIVOTU VISE IMAO SEXA U KOLIMA,NEGO NA NEKOM NORMALNIJEM MESTU.U SVAKOM SLUCAJU STVAR JE SUPER.CINI MI SE I DA RIBA OBOZAVA KADA SEDI NA MENI I ONA KONTROLISE SITUACIJU,TEMPO I SVE OSTALO :roll:
 
Pa, draga gosco, probaj... :D
Samo, ako si na prednjem sjedistu pazi kuda bacakas nogice, da ne bi auto otislo u rikverc... :roll: :roll: :roll:
E da, ako si na prednjem sjedistu cesce znaju i modrice da ostanu... :?
Skucen prostor, sta se moze... :x
 
dejo:
sex u kolima na bolnici
mmm nista ljepše

Vidi ti gazdarcu ,sidzi malo s tog auta da mi probash bichikletu(20 brzina)u kojom chesh prije?!Ne sekiraj se,nechesh imati modrica,stavio sam banana sedance,milina(a i nema potrebe od gepeka )nechemo da se traumatiziramo nego viramo(ako ti ne prija sedance mozesh i na ruchkama)

napomena:Deco sex u autu(i na bichikleti) je zdrava stvar,samo pazite da se neogrebete :wink:
 
Radila sam to vise puta, i meni licno se ne svidja preterano. Uglavnom sam posle bila u modricama kao sto Gazdarica kaze (skuceni prostor cini svoje)...
Moze, ponekad, cisto da se malo rabije monotonija i proradi adrenalin :lol:
 

Back
Top