Da li koristite sarm za pribavljanje protivpravne koristi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko puta su u mesari dobile bolje parce mesa samo zbog zavodnickog osmeha?

šta je ovde protivpravno ?


Koliko puta ih saobracajac nije kaznio zbog otkopcanog dekoltea, a trebao je?

ovde Policija ne radi svoj posao po zakonu.... !


Ima statistika koje tvrde da je SVAKA DRUGA ZENA bar jednom u zivotu legla u neciji krevet da bi ostvarila neki materijalni cilj...

a ovo se u mom selu zove kurvanje .... !

.
 
šta je ovde protivpravno ?

Pa protivpravno je to da dobijes nesto sto ti po pravu ili Zakonu NE PRIPADA, a dobila si ga samo na racun fizickih atributa i psihicke umesnosti.

ovde Policija ne radi svoj posao po zakonu.... !

Da, posto su dovedeni u ISKUSENJE.
Po Zakonu i onaj ko prima mito i onaj ko daje mito su jednako - krivi.


a ovo se u mom selu zove kurvanje .... !

.

Pa sad mozda je malo preteska rec "kurvanje", iako i kurvanje u tome moze da se po nekad prepozna.

Vise bi odgovarao naziv "prostitucija light" u smisli koriscenja zenskih erotskih i seksualnih drazi za izmamljivanje neke koristi.
 
Ima statistika koje tvrde da je SVAKA DRUGA ZENA bar jednom u zivotu legla u neciji krevet da bi ostvarila neki materijalni cilj....(Iako ja znam da je statistika najlaznija nauka na svetu)
:roll:
da mi je znati odakle si izvukao OVU statistiku?
osecam da je iz casopisa "sve zene su *****" koju izdaje drustvo zenomrzaca poreklom sa planine Golije :roll:
 
Pa protivpravno je to da dobijes nesto sto ti po pravu ili Zakonu NE PRIPADA, a dobila si ga samo na racun fizickih atributa i psihicke umesnosti.

u mesari mi ne pripada po zakonu bolje parče mesa zato što sam šarmirala mesara ?

( jel se ti to zezaš ili si se iščašio ? )


Da, posto su dovedeni u ISKUSENJE.
Po Zakonu i onaj ko prima mito i onaj ko daje mito su jednako - krivi.

kad mi glupi pandur oprosti prekršaj zbog mog dekoltea po tebi ima opravdanje jer je doveden u ''ISKUSENJE'' ...
a šta li je tu ''mito'' !?


( eh, blago tebi.... nije ti lako ! )
 
Mnoge stvari se danas istrazuju.

I takva ispitivanja spadaju pod nauku, a ne pod emancipaciju.
mnoge stvari se danas istrazuju, to je tacno
ali je fascinatno do kakvih glupih zakljucaka se na osnovu tih istrazivanaj dolazi
hajde, reci mi, da li ti licno verujes u ovu statistiku..to da se svaka druga zena posexala sa nekime zarad koristi/ to bi znacilo da, ako na primer, imas majku i sestru, da je jedna od njih to uradila?
 
:roll:
da mi je znati odakle si izvukao OVU statistiku?
osecam da je iz casopisa "sve zene su *****" koju izdaje drustvo zenomrzaca poreklom sa planine Golije :roll:

Ma sta se brines za njegovu statistiku :zcepanje:


Znas, ako jednom nogom stojis na usijanoj peci a drugom u zamrzivacu, trebalo bi da se osecas fenomenalno, jer STASTISTICKI GLEDANO ti se nalazis na idealnoj temperaturi....:lol:
 
mnoge stvari se danas istrazuju, to je tacno
ali je fascinatno do kakvih glupih zakljucaka se na osnovu tih istrazivanaj dolazi
hajde, reci mi, da li ti licno verujes u ovu statistiku..to da se svaka druga zena posexala sa nekime zarad koristi/ to bi znacilo da, ako na primer, imas majku i sestru, da je jedna od njih to uradila?

Na zalost, cinjenice su neumoljiva stvar..

A koji ono cuveni ruski pesnik rece: "Oprosti majko i ti si zena..?"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top