Sterilnost, ako je

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Svi znamo da zena zatrudni tek kad sperma ode u dubinu vagine. E sad mene zanima, kako neko moze optuzivati zenu da je sterilna ako ima malu kitu, jer mozda ona sve te godine nije zatrudnila jer on nije dobro nabio i ako je nekad dobro nabio nije dohvatio?
 
Uuuuuuuu............... Odmah bi te lansirali u svemir da im objasnis neke stvari tamo. :lol:


Ne bi mogli, jer moja jaja su toliko postala teska da ne bi bilo goriva za kompletan put. Napustio bi atmosferu i vratio se nazad munjevitom brzinom. Mozes zamisliti udarac u zemlju. I posle neka nova ziva bica uce u istoriji da je prosla generacija nestala jer su dzinovska jaja udarila u zemlju.
 
Svi znamo da zena zatrudni tek kad sperma ode u dubinu vagine. E sad mene zanima, kako neko moze optuzivati zenu da je sterilna ako ima malu kitu, jer mozda ona sve te godine nije zatrudnila jer on nije dobro nabio i ako je nekad dobro nabio nije dohvatio?

To on pokušava od drugih da sakrije svog mališu, pa optužuje ženu:roll: ko da je ona kriva što on nema čime da je zadovolji... a Boga mi i oplodi.;):p
 

Back
Top