Parališući orgazam

Hej hej, polako, necemo se zaletati sa prstima, dosta mi je sto me lekari cepaju prstima u bulju.

DA POJASNIM, yebao sam samoga sebe u ruku, a ne u dupe!

:rotf: PA ŠTO NE KAŽEŠ ODMA DA SI

_A1iDRKO_A1j_A8k_B4_DA_A4_A4_B5_A3_ADI_A4_DF.jpg
 
Poslednja izmena:
Drkanje moze da dovede do raznih nervnih i srcanih bolesti, tj i seks, ali kod drkanja imas i psiholoske bolesti....

E sad sta ti smatras pod paralizom , da li tonus ukocenosti i ukocenost zbog nemogucnosti inervacije nerava?
Mistici bi rekli da si se toliko dobro obljubio da si sam pobegao od svog tela....
Ako je tonus, onda je to nomralna stvar za orgazam ili svrsavanje, kontrakcija raznih misica i misicnih grupa...ukljucujuci i prostatu koja moze da izbaci drk i na 4m od vlasnika....moze i vise...
 
Ljudi pogresno ste me shvatili! Meni se svidelo yebo te! Svrsio sam k'o konjina, glava mi se naduvala ko balon, isusio sam jaja! Mene zanima da li neko zna kako se to radi! Ja bih opet!

Nemoj da se jediš malo te zezamo.;)

U svakom slučaju drago nam je zbog tebe. Vežbaj i dalje pa nam javi da li si uspeo, baš smo radoznali...

Neko reče da nađeš nešto žensko. Nije loš savet, poslušaj ga.
 
Ne ljudi, meni je u galvic ugradjena stoperica pa sam tako merio vreme. Inace, nije to bila neka ozbiljna paraliza, vise kao da mi se sva krv iz ruku i nogu slila u kitu, sto je dovelo do fenomena u nauci poznatijeg kao Big Bang. Dobro je da nisam kresao, posto bih ribu verovatno lansirao sa kurrca :rotf:
 
Ne brini se, potrudila bi se ona da ti skrene paznju pre nego sto dodjes u to stanje eksplodiranja...
Ako je savremena...

Ako si imao i trnce, onda si nabio pritisak preko 200, a ako i glavobolju onda i preko 250...
Svaki osecaj ima veze sa glavicem, pa tu trazi uzrok...iako ne izgleda, ako se tu nervi dobro odrade dobices kataklizmu....

Neke polne bolesti privremeno , a neke trajno smanjuju osetljivost nerava glavica, i onda nastupa polu impotentnost ili potpuna impotentnost....

mlecika ti izaziva oticanje i hiper senzaciju , koja nastupa posle hipo senzacije....
 

Back
Top