Može li da se dođe do centra Zemlje?

Da li verujete da je zemlja?

  • Ravna ploča

  • Okrugla


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jedna prica... Pricalo se jedno vece jos davno u drustvu kako su Rusi kopali neku rupu i toliko je duboko nakopali da su culi neke krike, uplasili se i prestali da kopaju. Jedan drug kaze da su to prokopali do druge strane planete i culi te ljude tamo, na sta je drugi drug rekao "pa zar nije logicnije da su to one duse umrlih u paklu" Ahahaha naravno... logican covek :):):)
 
uzlazi vode do centra zemlje..
a onda uzmes ono sto covek zna monogo mogo vremena a to je sastav zemlje i skapiras da nikakav "put: ne moze da postoji jer se jezgro i dobar deo omotaca jezgra non stop pomera, i u tecnom je stanju..

Tako je bar kazala uchiteljica koja je tvrdila da je Bog umro 1945..
A nju je uchila uchiteljica koja je verovala da je zemlja plocha na ledjima ogromne kornjache.

Otju da kazem da se nauchne dogme menjaju a ovo shto sad vazi kao neoboriva istina mozda sutra bude predmet podsmeha neke nove generacije.

Pravi nauchnici znaju da zapravo ni blagu predstavu o sastavu planete nemaju a to mi reko jedan geolog iz "Naftagasa" a ja mu verujem.
Bushnuli su tek malo koricu a u dubinu su jedino mashtom otishli bas kao i mi na ovom forumu
 
Moguce je,i wise nego moguce doci do centra Zemlje. Samo je receno da ne moze.

Ne znam da li si neku školu završila. U 5 razredu osnovne škole se iz geografije uči da se zemlja sastoji iz jezgra, njegovog omotača i zemljine kore. Čak i kada bi stigla/stigao do jezgrovog omotača, ne bi izgorela, nego bi se istopila. A ako ne veruješ u ovo što sam ti rekao... srećno sa kopanjem:):):)
 
http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=47&articleId=245

Weoma,weoma interesantno.... Naravno,izvor je nebitan....wazna je prica.

izvor je nebitan....pa od kada je to tako
izvor informacija je jedna od osnovnih tačaka
ali slazem se da je trece oko veoma ,veoma interesantno
evo ja umro od smeha:rotf:

a put u srediste zemlje....pa dodji do prvog vulkana i udji u njega i sigurno stizes do sredista zemlje.....ponesi termo odelo posto moze da bude mnogo vruce:)
 
Tako je bar kazala uchiteljica koja je tvrdila da je Bog umro 1945..
A nju je uchila uchiteljica koja je verovala da je zemlja plocha na ledjima ogromne kornjache.

Otju da kazem da se nauchne dogme menjaju a ovo shto sad vazi kao neoboriva istina mozda sutra bude predmet podsmeha neke nove generacije.

Pravi nauchnici znaju da zapravo ni blagu predstavu o sastavu planete nemaju a to mi reko jedan geolog iz "Naftagasa" a ja mu verujem.
Bushnuli su tek malo koricu a u dubinu su jedino mashtom otishli bas kao i mi na ovom forumu

i moja uciteljica kaze da oko zemlje postoji elektromagnetni luk zbog koga ti danas si ti danas ziva..
elektromagnetno polje moze da napravi samo metal..koji se krece..
sto znaci da je sredina zemlje metal..i da se krece..sto dalje znaci da je u pitanju otopljen metal na nekoliko 1000 c..
i eto tvoja teorija u vodi..
 
i moja uciteljica kaze da oko zemlje postoji elektromagnetni luk zbog koga ti danas si ti danas ziva..
elektromagnetno polje moze da napravi samo metal..koji se krece..
sto znaci da je sredina zemlje metal..i da se krece..sto dalje znaci da je u pitanju otopljen metal na nekoliko 1000 c..
i eto tvoja teorija u vodi..

A ko je rekao da nema otopljenog metala ?
Eto tvoje uciteljice u vodi:mrgreen:
 
Lepo skrecete temu. Narode,pa da li se wi nekad zapitate da li je ono sto znate istina? Ako priznati sebi da je ono sto znate istina,da li time ne zelite da pokusate da saznate drugu stranu istine? Ja licno u owe stvari 50% ne werujem,a 50% werujem,jer kad se zapitam na kraju,i swo swoje znanje kad uporedim sa znanjem zabranjene arheologije,tu i ima nekog smisla...
 

Back
Top