Misticni Rtanj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
elendil:
...velicanstvena planina na istoku Srbije,ali kolaju glasine da tu ima i neceg vise.Zna li neko nesto o tome? 8)
pa kazu mestani koj zive u okolini ....nekakva cudna svetla prelecu preko planine[ako se moze tako nazvati],[UFO],pa kojekakve natprirodne pojave...a i jos ponesto........pozdrav
 
Dogadjale su se neke chudne stvari tu.
Priche o svetlima sam chuo, neki tvrde da su otkazivali navigacioni uredjaji aviona kad se nadju u blizini, neki govore da se u Rtnju nalazi tajna baza... Ta ko bi ga mogao znati shta je to :roll:
 
Cesto ga mesecima posecujem nocu...na astralu...Ali bolje da ne govorim o tome...Zanimaju me vasa saznanja.Srpska Fudzi jama,ovih dana se na njemu bere caj.A kapelu na vrhu u spomen nekom politicaru,jevrejskog porekla iz pretproslog veka je porusila obest,u potrazi za zlatom,na zalost.Vredi popeti se...Pogotovu prespavati na vrhu.Nocu,a kada je vedro vidi se usce Save u Dunav.Velicanstveno. :wink:
 
Sto rekao Radovan III: "'nak covecanski te pitam, sta seres"?
Sva ta cuda su videli samo mestani.
Ne mogu da zarade leba od sejanja psenice i gajenja ovaca pa udri na sav glas: "Posecuju nas vanzemaljci".
Dodje tim strucnjaka i sta nadje? Naravno nista.
 
Кулиража:
Sto rekao Radovan III: "'nak covecanski te pitam, sta seres"?
Sva ta cuda su videli samo mestani.
Ne mogu da zarade leba od sejanja psenice i gajenja ovaca pa udri na sav glas: "Posecuju nas vanzemaljci".
Dodje tim strucnjaka i sta nadje? Naravno nista.
Nema ni sta da nadju.Peo sam se nekoliko puta sa planinarima,spavao gore i nista...Vidik je sjajan,kad je vedro.Seljaci i mestani lupetaju,posle nekoliko casica. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top