Lajanje psa

coimen

Obećava
Poruka
62
U skorije vreme laju psi na mene i to svakodnevno kad prodjem pored npr kuce na cijim vratima pise cuvaj se psa..

Ali bas svaki put i svi psi oni mali kao i veliki a i oni ogromni . Cim me spaze onako iz poprilicne daljine samo se skoncentrisu i pocnu da laju ali sto je zanimljivo ne prilaze blizu . Jedan mali u parku odma sapazio me iza zive ograde i poceo da laje a onda dosao do mene i cim sam ga pogledao u oci onako pravo i bez napetosti pobegao je kao djavo od krsa sto bi rekao nas narod. Samo onako podvio rep i zbriso..

Eto ako neko zna nesto o ovom neka postuje jer ja stvarno vise nemam pojama. Da bas svaki put zalaju a pre toga prodju ljudi a oni nista a onda ti isti ljudi koji su vec prosli ili oni iza se cude kako to da na mene samo laju? Ne znam sta ti psi vide u meni ali znam da se to nije ranije desavalo. Ko poznaje tematiku tj razume se u pseci mentalitet nek pojasni jer ja stvarno ne znam vise sta da radim. Jos mi samo fali da me proglase za...
 
Poslednja izmena:
psi ocesaju negativnu energju, i teraju je od sebe, mene je jednom, kada sam bio mng loshe raspolozhen, neki pas lajao, i samo stajao ukoceno, a ja kada sam ga pogledo' u ochi, on pobego, cvileci.

posle je drug, koji je bio prisutan, to preprichavao ostatku sveta. :\
 
Kazu da zivotinje osecaju opasnost pre nego sto se dogodi mozda misle da ces da postanes sinter ili neki naucnik koji ce pacova da zameni psima heheeh!:hahaha::hahaha:

A i ne mora da znaci da je to upitanju mozda se jednostavno ne svidjas psima mozda imas vise srece sa mackama pa ako one frkcu onda ne znam jednostavno ne vole te zivotinje!:hahaha::hahaha:
 
Dishi68_ea60dc04.jpg




Molim Yodu da smanji fotografiju

HitlerWithDog.jpg
 
Poslednja izmena:
ovo za zavijanje je istina. :\

a mozda i jesi pun negativne energije.
ili, mozda ako si ih nekada gadjao i tome slicno, pamtice te zauvek.
probaj nekada da im bacis malo hrane, ako uzmu i udalje se, ok.
a ako ne, vec samo ostave hranu i nastave sa lajanjem, to je mnogo lose, i znaci da te laju zbog licno tebe.
 
nije nista misteriozno...
psi osecaju strah a ne negativnu energiju :S.......sto se ti njih vise plasis vise ce da laju.....
sledeci put kad vidis psa na ulici da laje na tebe , probaj odlucno i bez straha krenuti ka njemu....videces da ce uzmaci.....jos ce da laje al ce uzmicati......
psi koji puno laju ne ujedaju , pazi se ti onih mirnih sa podvijenim repom
 
Пси лају,каравани пролазе...
Чивава лаје,људи је шутају...
Бернардинац лаје,људи се уњајуке...
Доберман лаје,људи бјеже...
Али ако СВИ пси лају на некога ?
Па нек проба да иде са друге стране улице.
Ако се понови,добро је док не завијају...
:cool:
 
U skorije vreme laju psi na mene i to svakodnevno kad prodjem pored npr kuce na cijim vratima pise cuvaj se psa..

Ali bas svaki put i svi psi oni mali kao i veliki a i oni ogromni . Cim me spaze onako iz poprilicne daljine samo se skoncentrisu i pocnu da laju ali sto je zanimljivo ne prilaze blizu . Jedan mali u parku odma sapazio me iza zive ograde i poceo da laje a onda dosao do mene i cim sam ga pogledao u oci onako pravo i bez napetosti pobegao je kao djavo od krsa sto bi rekao nas narod. Samo onako podvio rep i zbriso..

Eto ako neko zna nesto o ovom neka postuje jer ja stvarno vise nemam pojama. Da bas svaki put zalaju a pre toga prodju ljudi a oni nista a onda ti isti ljudi koji su vec prosli ili oni iza se cude kako to da na mene samo laju? Ne znam sta ti psi vide u meni ali znam da se to nije ranije desavalo. Ko poznaje tematiku tj razume se u pseci mentalitet nek pojasni jer ja stvarno ne znam vise sta da radim. Jos mi samo fali da me proglase za...

Nemoj da ih se plasis, podvikni im, i oni nece vise da laju. Ako osecas strah, zato laju.
A mozda si nesvesno pun negativne energije ili nevoze?
 
Nemoj da ih se plasis, podvikni im, i oni nece vise da laju. Ako osecas strah, zato laju.
A mozda si nesvesno pun negativne energije ili nevoze?

ручна бомба М75, извучеш осигурач, осмотриш добар заклон, изазовеш кучиће, извучеш осигурач, бациш горе поменуту према раздраженим кучићима, скочиш у заклон, покријеш главу и бројиш до 3
 

Back
Top