Yeepee! Nashao sam Fathom: Killian's Tide u Srbiji!

F

[fd]

Gost
Na svoje ogromno iznenadjenje juche sam uspeo da sasvim sluchajno naletim na ovo izdanje u IPSu u Novom Sadu. Kako sam strip imao prilike da prochitam u skeniranom obliku(originalnu prichu+ovaj spin off) i kako mi se on veoma dopao, shto zbog odlichnog crtezha(preview naslovne stranice je ovde> http://img.photobucket.com/albums/v260/forsakend/fathomkillianstide.jpg ) shto zbog interesantne radnje, mozhete zamisliti moje odushevljenje u tom trenutku! Kako je u pitanju bila knjiga koja sadrzhi sve chetri sveske, cena od 400din. je delovala smeshno!

E, sad nakon ovoga zainteresovao sam se prilichno u vezi nabavke takvih stripova, pa me interesuju vasha iskustva, da li je moguce josh negde u Srbiji naci USA stripove, da li znate nekog ko nabavlja stripove iz USA, i koliko je povoljno to poruchiti preko neta(koliko dodaju poshtarinu i tako to)?
 
[fd]:
Na svoje ogromno iznenadjenje juche sam uspeo da sasvim sluchajno naletim na ovo izdanje u IPSu u Novom Sadu. Kako sam strip imao prilike da prochitam u skeniranom obliku(originalnu prichu+ovaj spin off) i kako mi se on veoma dopao, shto zbog odlichnog crtezha(preview naslovne stranice je ovde> http://img.photobucket.com/albums/v260/forsakend/fathomkillianstide.jpg ) shto zbog interesantne radnje, mozhete zamisliti moje odushevljenje u tom trenutku! Kako je u pitanju bila knjiga koja sadrzhi sve chetri sveske, cena od 400din. je delovala smeshno!

jel' to bio jedini primerak? gde je stajao? ja bio danas u radnji i nema!
 
Nope :lol:
Ovo sam sad nashao ja , posle ko zna kog vremenab i ko zna kad ce ponovo da se to dogodi u zemlji Srbiji, gde vladaju izdanja sa licencom otkupljenom pre 15 godina. Mislim da je bruka totalna shto se borim ovako da nadjem neka iole novija izdanja(ako strip koji je izashao pre 4-5godina mozhe da bude nov), shto je najtuzhnije nashoj publici ni ne zahteva novija izdanja...
Mnogo puta se kod nas prichalo e ti Hrvati, ti Slovenci ako su uvek ispred nas, e pa jesu sad stvarno jesu(ovo se odnosi na otkupljivanje licence za Ultimate Spiderman/X-men izdanja i ostala Marvel izdanja, koje su odradili Hrvati, svaka im chast!)
 
Za gosta i za ostale zainteresovane za nabavljanje USA stripova, dajte ljudi da se organizujemo da nabavim te stripove, znachi bacajte adrese, telefone ljudi za koje znate da bi mogli to da distribuiraju, poprichajte sa nekim od vlasnika puno puta pominjanih prodavnica u BG, NS... To nam je jedini spas :) Go, Go!
 

Back
Top