Kockice

Bilo bi lepo....a takodje bi bilo lepo da i vi pomognete.Pitao sam za pravljenje css servera,nije kao ove kockice.Svaki treci igrac je nekada napravio server na kompu i igrao sa prijateljima.Ali nema pomoci,samo par njih koji se glupiraju u stilu "mnogo bi ti".Sto je najgore postovi stoje kao da je dozvoljeno cimati ljude koji su lepo zamolili za pomoc.Niko nije obavezan da pomogne,ali nije u redu ni da cima.
 
Bilo bi lepo.
Moras imati malo strpljenja.

Njemu je to bilo receno posto nebi bilo lose da ovde postavi odgovor svog rjesenja radi drugih korisnika.
U ovom forumu ucestvujemo svi ZAJEDNICKI,ne samo pojedinci koji se jave da pomognu a drugi ni da se udostoje javiti da li je ista pomoglo ili ne ;).
 
Poslednja izmena:
Jasno Borise,imam strpljenja i ne bih na ovoj temi nista pisao da nije bilo uopste odgovora na moje pitanje.Cekao bih da neko odgovori.Medjutim kao sto si video bilo je odgovora,svaki duzine 2-3 reci i smajli.
Smetalo mi je to "mnogo bi ti".Cak i da je neka piraterija u pitanju i da treba krekovati server,nema osnova da mi kaze tako nesto neko ko verovatno ni sam nije platio ni jedan program a softver koji ima sigurno vredi nekoliko hiljada eura.Taj post jos uvek stoji.Neci da ti govorim kako da radis svoj posao,ali ako je u redu da se ismeva onaj ko kultutno i lepo zamolio za pomoc,onda vam ni ja ne bih napisao kako sam resio problem.
Kako vidim nisam samo ja dobio po usima kroz postove pametnjakovica,ima takvih tema jos.
 
Naravno da se smije i treba pitati.
Niko ne smije biti uskracen svojih prava.
Sve sto zelim reci je da takve stvari trebamo zajedno rjesavati a ne jedni druge vrijedjati ;).

Sve je OK...svi treba da se pridrzavamo pravilnika i ovde budemo pristojni i korektni korisnici.


Samo opusteno.
 

Back
Top